Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Wracam...

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Wracam...

    Postprzez Dodzislaw112 » 23 Lipiec 2010, o 19:18

    Jestem Damian :) Wiele osob mowilo mi ze jestem jeszcze za mlody na cwiczenia (mam 14,5 lat). Mowlili mi ze jak zaczne tak wczesnie sie za to zabierac to moga pojawic sie bole, naderwane sciegna, czy inne dolegliwosci. Ponaciagalem sie dobrych pare miesiecy (chyba 5 ) przez ten czas przytylem 5 kg. Wiele sie od Was nauczylem o tym sporcie za co jestem wam ogromnie wdzieczny. Mysle ze moje cialo jest juz przygotowane i podjalem decyzje ze zabieram sie odtro do roboty z treningami! I teraz mam do Was wielka prosbe: czy mogli byscie mi cos poradzic na ten temat oraz ulozyc trening (nie mam w tym wogule doswiadczenia) chcialbym cwiczyc tylko biceps i triceps (przynajmniej narazie) na reszte przyjdzie czas. Kiedys kuzyn mi mowil ze jak chce cwiczyc to wtorek bic. tric. i piatek 6-7 seri po 12-14 powt. Jesli to jest dobrze-spoko ale jesli macie jakies uwagi, zastrzezenia to prosze o odpowiedz ;) Powiedzcie wszystko od podstaw jakim ciezarem cwiczyc w jakie dni itp. Aha zapomnial bym to ma byc trening na rzezbe. Diety nie mam poniewaz po pierwsze jak jest obiad to jem to co na obiad a jak jestem glodny to to co w lodowce wiec nie bede sobie komplikowal zycia, po drogie co 2 osoba jak cwiczy nie ma diety a robi ogromne postepy po. Do cwiczen zmotywowalo mnie to ze kolega jest z mojego roku i jak zobaczylem jego klate jak stal bez koszulki to az sie za glowe zlapalem. Ehh ale sie rozpisalem... Z gory dziekuje za odpowiedzi.
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wracam...

    Postprzez NightKing » 23 Lipiec 2010, o 19:32

    troche bez sensu bo biceps + triceps to już jest trening dla zaawansowanych a sam twierdzisz że zbytniego doświadczenia nie posiadasz ;)
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Wracam...

    Postprzez Dodzislaw112 » 23 Lipiec 2010, o 20:05

    hmm no niewiedzialem... ale taki tylko wchodzi w gre... po pierwsze mam tylko dwa hantle czyli wiekszosci cwiczen nie moge robic jak bym chcial cos innego :/
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Wracam...

    Postprzez Michał » 23 Lipiec 2010, o 20:10

    Albo cwiczysz cale cialo albo wogole. Wogole zastanow sie co Ty piszesz :) Zmotywowal Cie kolega ktory mial duza klate a Ty chcesz cwiczyc tylko bica i trica :)
    Powtarzam jeszcze raz cale cialo( nogi tez) albo wogole nie cwicz.
    Poszukaj na forum system fbw i tak wlasnie sobie cwicz. 3 razy w tyg.
    Wszystkie cwiczenia ktore w systemie fbw beda ze sztanga zamien na hantle i tyle.
    Dieta tez by sie przydala. Jedz chociaz 5 razy na dzien wartosciowe posilki a nie jakies chipsy itp. Jedz duzo miesa, jajek, serow, ryz, kasza itp
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Wracam...

    Postprzez Dodzislaw112 » 23 Lipiec 2010, o 20:18

    Nie no jem to ja duzo staram sie przynajmniej 1 albo 2 paczki ryzu dziennie na kolacje przewaznie kanapki + twarog. no ok poczytam o tym i sprobuje postepowac tak jak poradziles. A o ta klate to mi chodzilo ze on nie wiem nawet co to jest hantel chodzi tam sobie do kumpla co drugi dzien pocwiczyc i tak mu klata urosla
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Wracam...

    Postprzez mc3k » 23 Lipiec 2010, o 20:42

    Po mojemu to ładne głupoty piszesz.
    Dużo się nauczyłeś od chłopaków?
    I masz taką wiedzę z tej nauki, że będziesz ćwiczyć bic+tric?
    Ja na początku też miałem tylko hantle, na których można zrobić klatę, bic, tric, bary, kaptury, brzuch i nogi z własnym ciężarem, a z plecami to ciężko było, bo same wiosłowania.
    mc3k
    Sierżant
     
    Posty: 216
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2010, o 19:24
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 06 07 1995

    Re: Wracam...

    Postprzez rafimoc » 23 Lipiec 2010, o 21:47

    wszystko da sie zrobic z hantlami kolego!! z czasem bedzie lipa,bo duze partie szybko sie przyzwyczaja do ciezaru! dlatego pozniej silownia wskazana.

    Cale cialo cwicz, mozesz w wersji okrojonej.

    przysiady z hantlami w rekach x20
    wyciskanie hantli lezac na lawce plaskiej x20
    martwy ciag z hantlami w rekach x20
    podciaganie na drazku x20 ( nie dajesz, rady podstawiasz krzeslo - proste??)
    wyciskanie na barki siedzac hantlami x25
    naprzemienne uginanie hantlami stojac x25
    francuz lezac hantlami x25

    Robisz taki jeden caly obwod, bez przerwy miedzy tymi cwiczeniami.
    Po tygodniu starasz sie juz zrobic 2 obwody
    po 2 tyg. 3 obwody
    po 3 tyg 4 obwody
    po 4 tyg 5 obwodow
    po 5tyg 6 obwodow
    po 6 tyg 7 obwodow
    po 7 tyg 8 obwodow
    po 8 tyg 9 obwodow
    po 9 tyg 10 obwodow

    Przerwa miedzy obwodami do 2-3 minut nawet, ale tylko jak juz masz duzo obwodow!!
    Choc i tak gwarantuje Ci ze od 7 tygodnia zacznie sie niemilosierna jazda! bynajmniej probuj, objetosc jest tu ogromna z tygodnia na tydzien i nawet staly ciezar potrafi zastymulowac odpowiednio miesnie:)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Wracam...

    Postprzez Dodzislaw112 » 24 Lipiec 2010, o 11:23

    Dziekuje rafimoc napisales mi wszystko dokladnie. Nie ma takiej rzeczy ktorej bym tam nie zrozumial bo jak szukalem w googlach to tak tam jest pomotane nieraz ze prawie nic z tego nie rozumiem. Od poniedzialku zaczynam. Jeszcze raz dzieki. ;)
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984


    Re: Wracam...

    Postprzez valdunn » 13 Grudzień 2021, o 01:33

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.