Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Problem z przedramieniem

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Micek195 » 26 Sierpień 2010, o 22:05

    gryf łamany czy prosty jeden chuj różnica bedzie tylko w ustawieniu dłoni co skłoni biceps do innej pracy.nadgarstki i tak dostana po dupie.ale to nie o nie tu chodzi opisałem wyzej .
    jesli odpusci soie dwa treningi to nic nie pomoze pamietajcie ze ramiona biorą udział w kazdym cwiczeniu na górną czesc ciała nie tylko biceps czy triceps.dwa tyg to czas w sam raz na odpoczynek organizmu,regeneracje a i zrobi dobrze osobie trenujacej nawety jest zalecany co jakis czas.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Mayth » 26 Sierpień 2010, o 22:06

    Marchewka napisał:Tak bardziej się angażuje ale wolę nie ryzykować nadgarstków. Kontuzja nadgarstków = przerwa w treningach. Tak same zmienienie gryfu nic nie da i ważne są tu odpowiednie kroki.


    Moim zdaniem to nie jest kontuzja nadgarstka. Bo to nie jest ból w nadgarstku tylko tak z 5cm od niego w bocznej części lewego przedramienia z lewej strony tu gdzie kość, nie góra ani dół.
    Image
    Awatar użytkownika
    Mayth
    Plutonowy
     
    Posty: 133
    Rejestracja: 8 Maj 2010, o 14:01
    Pochwały: 3

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Marchewka » 26 Sierpień 2010, o 22:09

    Micek195 napisał:gryf łamany czy prosty jeden chuj różnica bedzie tylko w ustawieniu dłoni co skłoni biceps do innej pracy.nadgarstki i tak dostana po dupie.ale to nie o nie tu chodzi opisałem wyzej .
    jesli odpusci soie dwa treningi to nic nie pomoze pamietajcie ze ramiona biorą udział w kazdym cwiczeniu na górną czesc ciała nie tylko biceps czy triceps.dwa tyg to czas w sam raz na odpoczynek organizmu,regeneracje a i zrobi dobrze osobie trenujacej nawety jest zalecany co jakis czas.



    Poćwicz z 2 tygodnie na gryfie prostym z dużym obciążeniem aby dawać siebie z wszystko pózniej z gryfem łamanym i porównaj :).
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Mayth » 26 Sierpień 2010, o 22:10

    Micek195 napisał:gryf łamany czy prosty jeden chuj różnica bedzie tylko w ustawieniu dłoni co skłoni biceps do innej pracy.nadgarstki i tak dostana po dupie.ale to nie o nie tu chodzi opisałem wyzej .
    jesli odpusci soie dwa treningi to nic nie pomoze pamietajcie ze ramiona biorą udział w kazdym cwiczeniu na górną czesc ciała nie tylko biceps czy triceps.dwa tyg to czas w sam raz na odpoczynek organizmu,regeneracje a i zrobi dobrze osobie trenujacej nawety jest zalecany co jakis czas.


    Chciałbym już swoje FBW dokończyć bo mi 4 tygodnie zostały tylko, to nie takie proste odpuścić sobie 2 tygodnie :) Ćwiczę regularnie żadnej przerwy nie robiłem już ze 3 miesiące będą. Ale jeżeli nie zregeneruje to nadal będzie lipa i nic nie będzie szło zrobić..
    Image
    Awatar użytkownika
    Mayth
    Plutonowy
     
    Posty: 133
    Rejestracja: 8 Maj 2010, o 14:01
    Pochwały: 3

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Bilon » 26 Sierpień 2010, o 22:10

    To Mayth już na początku gdy spytałem czy to jest 5-10 cm od nadgarstka i określiłem nieco ból potwierdziłeś że to jest to...Tak jakby pomiędzy 2 kościami w przedramieniu....
    Smaruj, i odpuść 2 treningi a nie 2 tygodnie.. i będzie ok, mówię Ci :)
    Marchewka a Ty dalej swoje...Człowieku nie wiesz co mu jest to nie graj doktora house :) ja znam ten ból, miałem to samo...
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Micek195 » 26 Sierpień 2010, o 22:20

    cwicze gryfem łamanym i prostyym na zmiane i nie narzekam
    2tyg przerwy nie zpowoduje spadków a wprost przeciwnie bedziesz miał wiece siły
    rób jak wolisz ale pamietaj kontuzje nalezy wyleczyc i dac jeszcze czas na regeneracje stawów i kosci nie wymieniasz bedziesz sie meczył do konca zycia,a treningi odrobisz
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Mayth » 26 Sierpień 2010, o 22:27

    Już się cieszyłem że 28kg na biceps w 10powt szło to musiał mi ktoś pierd*lnąć w przedramię i dupa blada z tego jest teraz.. Dobra trzeba smarować :) Na tubce pisze 4 razy dziennie to się zastosuje i tak będzie, byle szybko przeszło bo chce plecy mordować.

    Micek195 napisał:cwicze gryfem łamanym i prostyym na zmiane i nie narzekam
    2tyg przerwy nie zpowoduje spadków a wprost przeciwnie bedziesz miał wiece siły
    rób jak wolisz ale pamietaj kontuzje nalezy wyleczyc i dac jeszcze czas na regeneracje stawów i kosci nie wymieniasz bedziesz sie meczył do konca zycia,a treningi odrobisz


    Spoko przecież jak nie przejdzie to będę pisał i wiedział, że potrzeba więcej czasu na regeneracje. Rozumiem że chcecie dobrze, nie mówię że źle mi radzisz :)
    Image
    Awatar użytkownika
    Mayth
    Plutonowy
     
    Posty: 133
    Rejestracja: 8 Maj 2010, o 14:01
    Pochwały: 3

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez ziga93 » 26 Sierpień 2010, o 23:20

    no to dziś juz nie cwicz i nastepny trening tez i zdaj relacje co i jak .
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Marchewka » 27 Sierpień 2010, o 09:45

    Bilon napisał:To Mayth już na początku gdy spytałem czy to jest 5-10 cm od nadgarstka i określiłem nieco ból potwierdziłeś że to jest to...Tak jakby pomiędzy 2 kościami w przedramieniu....
    Smaruj, i odpuść 2 treningi a nie 2 tygodnie.. i będzie ok, mówię Ci :)
    Marchewka a Ty dalej swoje...Człowieku nie wiesz co mu jest to nie graj doktora house :) ja znam ten ból, miałem to samo...


    A Ty nie potrafisz doczytać
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Problem z przedramieniem

    Postprzez Oliver » 27 Sierpień 2010, o 16:09

    zamykam bo niezdrowa dyskusja się robi, autor otrzymał odpowiedź już kilka razy, co to nabijanie postów?
    do Hyde parku zapraszam a nie tu...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Poprzednia

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron