Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Papierosy?

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Papierosy?

    Postprzez Oliver » 9 Kwiecień 2011, o 11:14

    Kwachu a jak wyjaśnisz takie skutki podczas rzucania jak wymioty, zaburzenie snu, wzmożony apetyt itd?
    mi się jednak wydaje, że nikotyna ma pewien wpływ na uzależnienie od papierosów.
    osobiście nie palę, ale obserwuje osoby, które starają się rzucić i to wcale nie jest takie proste... chodź dla kogoś
    kto nie pali może się takie wydawać.
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Papierosy?

    Postprzez Kwachu » 9 Kwiecień 2011, o 11:22

    Oliver- nie znam takich klientów którzy mają takie problemy z snem czy wymiotami
    Akurat kwestia poprawy apetytu to jest prosta do wyjaśnienia :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Papierosy?

    Postprzez Frozen » 9 Kwiecień 2011, o 12:26

    Ja jak rzucałem to tylko ręce się trzęsły trochę i osłabienie czułem ;/ Zacznę palić 2-3 papierosy i będę szedł w dół aż do 0.
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Re: Papierosy?

    Postprzez Kwachu » 9 Kwiecień 2011, o 12:37

    To nie daje efektu z dnia an dzień odstawiasz ii koniec :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Papierosy?

    Postprzez Frozen » 9 Kwiecień 2011, o 12:44

    Łatwo powiedzieć :)
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Re: Papierosy?

    Postprzez slim shady » 9 Kwiecień 2011, o 15:28

    możesz spróbować papierosy elektryczne czy coś takiego, można je palić w sklepie tramwaju gdzie chcesz, coś tam pomagają
    ale raczej to kwestia silnej woli, musisz sobie uświadomić co tak na prawdę złego robią papierosy, jak chcesz mogę Ci coś tam wypisać, za każdym razem jak poczujesz potrzebę pomyślisz sobie o złych skutkach i może to Cie zniechęci, zastąp papierosy czymś innym, np. sportem ;)
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Papierosy?

    Postprzez Frozen » 9 Kwiecień 2011, o 15:31

    Nie wypisuj szkoda czasu :) Papierosy elektroniczne są do bani, ostatnio jak zaciągnełem się takim to zgas, nie wiem co mu chyba nie wydołał :)
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Re: Papierosy?

    Postprzez Diablo 88 » 9 Kwiecień 2011, o 15:39

    Kwach tam bardzo mądrze napisal,a propo ile palisz Frozen? ile lat badz tygodni moze miesiecy? Ja palilem 10 lat aktualnie niepale od 13 grudnia bo w ten dzien obudzilem sie i stwierdzielm,że od dzisiaj niepale.Nieludz sie ze bedziesz palil mniej w dniu,to nic dobrego nieprzyniesie,albo rzucasz odrazu albo bujasz sie z tym do konca zycia.Wysle Ci cos na Pw,powinno Ci sie spodobac,lecz musisz tego chciec :) Ja kiedy rzucielm papierosy przytylem 8kg.Jezeli zalezy Ci na kondycji,dobrych wynikach i masie miesniowej to razdze to dobrze prrzemyslec,za jedna paczke papierosow masz teraz ok 1kg mięsa ~`w przyblizeniu.Niema lepszej odzywki niz jedzenie,nawet niezdajesz sobie sprawy jak tym paleniem hamujesz sobie apetyt.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Papierosy?

    Postprzez Michał » 9 Kwiecień 2011, o 18:25

    kumpel palil 5 lat i zakupil tabletki o nazwie "tabex" czy jakos tak i rzucil. Tabletki na recepte, jakies 50 zł paczka kosztuje a kumpel nawet jej nie skonczyl i rucil :) Jest cos takiego po tym ze masz wstret do fajek i jakbys zapalil to bełt :D
    Szczerze mowiac to sam pale bo sporo pracuje, stres itd i to jest w ramach odstresowania. A ci najgorsze ze to faktycznie mnie odstresowuje. Zreszta to normalne bo nikotyna wlasnie tak dziala :)pzdr i powdzenia w rzucaniu :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Papierosy?

    Postprzez rafimoc » 9 Kwiecień 2011, o 22:46

    nie. nikotyna zludnie cie uszczesliwia,gdyz wyrownuje poziom dopaminy.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.