Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Zaopatrzenie domowej siłowni

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 1 Kwiecień 2013, o 09:44

    no ta ławka , modlit. i wyciag juz lepsze niż wczesniej , tylko ten naklad .. duzo miejsca zajmuje na gryfie .. duzo ci na ten gryf nie wejdzie niestety .. ;D chyba ze malo wyciskacie ;)
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 1 Kwiecień 2013, o 12:41

    Obliczyłem ile się mieści, i 100 kg spokojnie wejdzie (tyki jest mój cel), 33 cm z obu stron na gryfie więc spokojnie wejdzie, a my raczej będziemy ćwiczyć dla rzeźby i siły niż na takie wielki mięśnie (chcę ważyć 69 kg przy 178 cm wzrostu, i wyciskać około 90-100 najlepiej). Czyli to co podałem jest godne zakupu (chodzi mi głównie o ławeczkę, wyciąg, drążek i cały sprzęt, bo sztanga i obciążenie wiem że słabe ale nam tyle starczy)
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Re: Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 1 Kwiecień 2013, o 15:00

    tylko ze samej klaty sie nie robi , martwy i przysiady tez , tam bierze sie wiecej niz na klate na ogół ; Pczyli nie starczy hehe ; D
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez Pony » 1 Kwiecień 2013, o 17:31

    No teraz to lepiej już :D tylko dokupiłbym jeszcze prasę do nóg bo się przyda ;)

    A co z tym ciężarem to jednak kupiłbym jednak te żeliwo czy stal , bo uwierz mi mam parę takich krążków i nie dość , że zajmują dużo miejsca to jeszcze pękają . :Wstyd:
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 1 Kwiecień 2013, o 18:33

    Tylko niestety wszystko będzie na kafelkach, których nie możemy rozbić, pękają? Ja mam takie na treningach ju-jitsu i w sumie nic się z nimi nie działo, ale tam też nie trenujemy nimi cały czas. A jak wiadomo żeliwne z tą gumową powłoką są trochę drogie :/
    tylko ze samej klaty sie nie robi , martwy i przysiady tez , tam bierze sie wiecej niz na klate na ogół ; Pczyli nie starczy hehe ; D

    Na razie ja wyciskam 75, a koledzy ~60 więc myślę że 80-100 na przysiady/martwy w zupełności wystarczy, a gdy będziemy trenować to też kasy będziemy oszczędzać na większe obciążenie. Ale jeżeli ktoś znalazłby jakiś zestaw gryfów (prosty 180, łamany mocno, i 2 małe gryfki) + obciążenie rzędu 110 kg w cenie do 500 zł to byłbym bardzo wdzięczny (wiem że to śmieszna kwota jak za takie coś)
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Re: Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez Pony » 1 Kwiecień 2013, o 23:50

    No to gumolit na to albo jakiś dywan i powinno być dobrze ;)

    A co do obciążenia to lepiej kupić już żeliwne czy stalowe , a później tylko dokupić więcej obciążenia :)

    I znalazłem coś , chociarz musiałem się nieźle naszukać i naliczyć (Bardzo nie lubie matmy :Cenzura: )

    Aukcja http://allegro.pl/zestawobciazenia-stalowe-i-zeliwne-hantle-sztangi-i3124344022.html

    I teraz tak :

    Gryf prosty 180 cm - 72 zł
    Gryf mocno łamany 120 cm - 82 zł
    2x hantle 37 cm z zakrętkami stalowe - 49 zł
    ----------
    W sumie : 203 zł
    I teraz obciążenie :
    Wybrałem stalowe bo jest prawie 1.50 zł na kg tańsze od żeliwa .
    2x20kg-140zł
    2x10kg-70zł
    4x5kg-70zł
    8x2.5kg-70zł
    -----
    W sumie:350zł

    No czyli razem wyszło by 553 zł trochę przekroczyliśmy budżet ale myślę , że by się opłacało ;) I mam nadzieje , że tobie w jakiś sposób pomogłem :Oooo:
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Re: Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 2 Kwiecień 2013, o 12:38

    pony a wysyłka ? plus 90 zł na wysyłke nie doliczyles kolego ; )
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 2 Kwiecień 2013, o 12:40

    jak chcesz mam na sprzedaż hantle stalowe 27 kg ; ) ( 2x gryfik z zakretkami(2x1,5kg), 4x 4,5kg, 4x1,5kg = 27kg)
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Re: Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez kiuton » 2 Kwiecień 2013, o 13:15

    szymon a za ile sprzedajesz ?
    Awatar użytkownika
    kiuton
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 21 Lipiec 2012, o 14:16
    Miejscowość: Tarnów
    Miasto: Tarnów
    Data urodzenia: 08 07 1995

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 2 Kwiecień 2013, o 13:25

    Dobra, sprawa obciążenia rozwiązana, mój tata załatwi mi stalowe (ma znajomego co handluje tego typu rzeczami, i sprzeda tacie walce stalowe wysokość 2,5 cm, i średnice do wyboru, jeszcze nie wiem jakie są) i na tokarce zrobi otwory. Gryfy znalazłem sklep za pomocą allegro, 30 km od mojej miejscowości czyli zamiast bulić 125 zł za przesyłkę, dam 180 za gryfy. Napisałem sobie programy liczące grubość i średnicę obciążenia stalowego, gdyby ktoś potrzebował mogę wstawić.
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.