Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Zaopatrzenie domowej siłowni

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 11 Marzec 2013, o 20:46

    Witam, no to tak bez owijania w bawełnę - budżet około 1000 zł (ewentualnie kilkaset więcej, ale nie sądzę aby zaszła taka konieczność). Co potrzebne (jak coś jeszcze proszę o propozycje, z kolegami chcemy coś ogarnąć ale nie do końca się na tym znamy):
    - ławeczka do wyciskania
    - gryf prosty (i tu dylemat czy 150 cm starczy? Ja wyciskam 75kg, ważę 69 i chcę zacząć przygodę, nie wiem czy jest jakaś granica na której więcej obciążenia się nie zmieści)
    - obciążenie na sztangę (20*2, 10*2, 5*2 i nie wiem czy brać 2*2,5)
    - modlitewnik
    - wyciąg
    - to takie do treningu nóg co się dołącza do ławeczki
    - hantle (nie wiem jakie obciążenie? 5-10 kg?)

    Jak coś jeszcze potrzeba to pisać śmiało, proszę o propozycje z allegro lub innych sklepów internetowych (najlepiej 1 firma żeby przesyłka tylko raz była opłacana). Oczywiście obciążenie żeliwne, gryf na zaciski (nie na skręcanie, bo zjeżdża obciążenie, wiem bo już na takich trenowałem :D )
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 11 Marzec 2013, o 21:35

    kup fuul ociązenia najelpeij żeby sie nie meczyc ze sciaganiem co chwila , i rowniez małę nominały czyli 1 kg , 1,25 kg , czy 2 , przyda sie ! :D
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez Pony » 21 Marzec 2013, o 12:12

    Ławeczka + modlitewnik + prasa do nóg
    http://allegro.pl/super-mocna-lawka-thorn-7828lb-promocja-i3082646602.html

    Wyciąg
    http://allegro.pl/wyciag-do-sciany-atlas-promocja-super-mocny-i3095283594.html

    Gryf i hantelki + obciążenie
    http://allegro.pl/magnus-gryf-hantle-sztanga-zestaw-133kg-rekawice-i3089891894.html

    Budżet przekroczony ale takie coś jest trwałe i solidne i na pewno by dobrze się tobie ćwiczyło na tym sprzęcie ;D
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 21 Marzec 2013, o 14:35

    obciazenia żeliwnego nie kupuj nowego bo sie nie oplaca , lepiej kupic uzywane albo i stalowe , znajdziesz nawet po 2,50 zł za kg , chyba ze po znajomosci to jeszcze taniej ; )
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 31 Marzec 2013, o 15:50

    Co powiecie na to:
    http://allegro.pl/xylo-xg-050-lawka-z-w ... 94003.html
    http://allegro.pl/zestaw-xylo-121-kg-16 ... 17877.html
    http://allegro.pl/sapphire-drazek-rozpo ... 14260.html

    Dobry zestaw? Czy za tą cenę mogę kupić coś lepszego? Druga sprawa gryf lekko czy mocno łamany?
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 31 Marzec 2013, o 17:38

    co do ławki to kup lepsza bo sie nie oplaca takiego czegos ..

    obciażenie .. chłopie nie kupuj nowego zeliwnego bo gowno to da , nie oplaca sie po prostu .. za 600 zł masz z ponad 200-300 kg uzywanego stalowego albo i nawet zeliwnego .. i takie samo mocne .. a co do drażka to nie wiem ..
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez szymon12159 » 31 Marzec 2013, o 17:38

    ale posłuchamy innych ..

    ii najlepiej miec oby dwa gryfy , ale fajnie sie cwiczy na mocno lamanym .. ; )
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez Pony » 31 Marzec 2013, o 18:02

    Zgodzę się z szymonem ta ławeczka to bez szału jest :/ lepiej dołożyć tą 100 czy 150 zł a mieć porządną która wytrzyma 2 razy więcej od tej co nam przesłałeś .

    Z obciążeniem to tak samo lepiej kupić stal niż te żeliwo bo stal jest z 2 razy tańsza od żeliwa a objętościowo to jest to samo praktycznie ;)

    A do drążka to ja bym proponowałbym taki http://allegro.pl/drazek-treningowy-mon ... 03845.html

    Możesz kupić sprzęt tańszy ale mnie trwały , ale moim skromnym zdaniem lepiej kupić drożej lepszej jakości a swoim czasem użytkowania zwróci się tobie na pewno niż abyś kupił za tańszą cenę ;D
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 31 Marzec 2013, o 18:23

    Problem narodził się tego rodzaju że siłownia będzie jednak w innym miejscu (kafelki, których raczej wolelibyśmy nie uszkodzić, czyli ani stal ani żeliwo, a żeliwo z gumkami to nie mój budżet) więc jednak weźmiemy, znalazłem taki dosyć tani zestaw, który spokojnie mieści się w budżecie. http://allegro.pl/show_item.php?item=3118163383
    Albo podajcie modele/firmy jakich mam szukać tak będzie najprościej, dziękuję za ten drążek na pewno zakupię.
    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Zaopatrzenie domowej siłowni

    Postprzez pustypawel » 31 Marzec 2013, o 19:03

    pustypawel
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2012, o 06:30
    Miasto: Pawłowice
    Data urodzenia: 25 11 1995

    Następna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.