Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • PIERWSZY CYKL

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez niksiak154 » 11 Styczeń 2011, o 19:58

    Domazer napisał:dawki lecznicze to nie takie jakie lekarz przepiszę.. mój znajomy studiuje awf i na jednym z wykładow z pewnym lekarzem padlo pytanie o dopingu..to po roznych wynikach, analizach..wyszlo, ze wiecej choruje i cierpi osob ktorzy obzeraja sie fast foodami , pala fajki i poje wode niz ci , co amplikuja jaki kolwiek koks.

    To jakie to są Towim zdaniem dawki?? no według tego co napisałeś to większość uzna ze SAA to Landrynki wielo owocowe ;]
    niksiak154
    Sierżant
     
    Posty: 241
    Rejestracja: 9 Październik 2010, o 17:31
    Pochwały: 1
    Miasto: Wykrot
    Data urodzenia: 0- 0-1910

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez Domazer » 11 Styczeń 2011, o 19:59

    jeśli z głową wszystko będziesz robić to jakie skutki uboczne zaznasz? podwyższone libido ? :D
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez niksiak154 » 11 Styczeń 2011, o 20:02

    ale nadal nie Odpowiedziałeś mi na moje Pytanie ;] Jakie to są twoim zdaniem dawki lecznicze?? jakies przykłady podaj ....
    niksiak154
    Sierżant
     
    Posty: 241
    Rejestracja: 9 Październik 2010, o 17:31
    Pochwały: 1
    Miasto: Wykrot
    Data urodzenia: 0- 0-1910

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez Domazer » 11 Styczeń 2011, o 20:03

    nie moge ci powiedziec tak z glowy bo nie wiem CZY miales kontakt z saa , kazdy jest inny.. i nie wiem przede wszystkim co chcesz zaladowac
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez niksiak154 » 11 Styczeń 2011, o 20:05

    To tak Już ci mówie 1 Cykl sama Metka na 5 Tyg rozłożona Drugi Cykl stustanon i metka 10 strzałek i 100 tabs
    Cykl Który teraz cche pociagnać 30 Strzałek Npp 15 Cypionatu i 100 tabs Stanex
    niksiak154
    Sierżant
     
    Posty: 241
    Rejestracja: 9 Październik 2010, o 17:31
    Pochwały: 1
    Miasto: Wykrot
    Data urodzenia: 0- 0-1910

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez Domazer » 11 Styczeń 2011, o 20:12

    dawki moze napiszesz szefie?
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez niksiak154 » 11 Styczeń 2011, o 20:15

    jako tako narazie nie mam ustawionych .. czekam na dawki Lecznicze;] wiec do dzieła Kolego ;]
    niksiak154
    Sierżant
     
    Posty: 241
    Rejestracja: 9 Październik 2010, o 17:31
    Pochwały: 1
    Miasto: Wykrot
    Data urodzenia: 0- 0-1910

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez Domazer » 11 Styczeń 2011, o 20:16

    jakie dawki brałeś poprzednio...
    a kolegami to nie jesteśmy :)
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez lg team » 11 Styczeń 2011, o 20:17

    rafimoc napisał:tak? rownie dobrze moge napisac co Ty tu za pierdoly wypisujesz dla malolatow.

    Niechetnie wchodze do tego dzialu-przyznaje.
    Pierwszy raz wykonywales cwiczenia inaczej niz standartowo i nagle szok jak Twoje miesnie na to zareagowaly, teraz to ja smiem twierdzic ze brak Ci wiedzy. Bo akurat jestem taka osoba ktorej jak najdalej od jakichkolwiek schematow.


    brak ci argumentow dla poparcia twoich smiesznych teorii wiec najprosciej odwrocic rozmowe hehh, zabawny jestes,
    zbierz moze 4000pkt olimp i bedziesz mial mozliwosc treningu z osobami ze sceny, wtedy pogadamy jak zrobisz cos o czym nie miales pojecia wogole, zawodnicy maja sporo wieksza wiedza o ktora z filmikow i fotek z neta trudno, a widze ze na tym sie opiera twoja wiedza n/t,

    niksiak154 napisał:ale nadal nie Odpowiedziałeś mi na moje Pytanie ;] Jakie to są twoim zdaniem dawki lecznicze?? jakies przykłady podaj ....


    dawki lecznicze w porownaniu z tymi ktore my lecimy sa smieszne, np dawka mety to 5mg ed, dawka prolo 1amp na 14 dni, dawka omki 1amp na 3tyg,

    naduzywanie saa jest norma, ludziska nie potrafia cwiczyc, nie potrafia jesc wiec co robia - zwiekszaja dawki koksu zeby zlo, no i idzie, ale co potem to wszyscy wiemy
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: PIERWSZY CYKL

    Postprzez niksiak154 » 11 Styczeń 2011, o 20:18

    poprzednio susta co 5 dni jeden strzał a metka w 2 tyg weszła i była przez 5 tyg ....
    niksiak154
    Sierżant
     
    Posty: 241
    Rejestracja: 9 Październik 2010, o 17:31
    Pochwały: 1
    Miasto: Wykrot
    Data urodzenia: 0- 0-1910

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron