Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kto jest Twoim faworytem?

    Mariusz Pudzianowski
    17
    71%
    James Thompson
    7
    29%
     
    Liczba głosów : 24

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez KowalX » 22 Maj 2011, o 22:45

    Zioło napisał:Gdy Pudzian kończył swoją karierę w SM to o KSW nigdy nawet mi się o uszy nie obiło że taka gala się odbywa w Polsce.

    Nie ma się czym chwalić ;)
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 23 Maj 2011, o 13:36

    .... Kurr no tak bo ja się chwila tym ze nie słyszałem o KSW..., podałem tylko przykład jak przez Pudziana dowiedziałem się o KSW( nie tylko ja, bo nawet na forum widziałem kilka podobnych wypowiedzi w innych tematach).
    A podałem ten przykład dlatego bo wydaje mi się że o to rafiemu miedzy innymi chodziło.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez kazik. » 23 Maj 2011, o 16:28

    Gadu-Gadu.pl: Witam. Jak samopoczucie?

    Mariusz Pudzianowski: Dobrze. Kilka dni wolnego i wracam do treningów.

    GG: W strongmanach przegrywałeś niezwykle rzadko, w MMA jest troszkę inaczej. Porażki cię zniechęcają, czy mobilizują do jeszcze cięższej pracy?

    MP: Wyłącznie mobilizują. Ja jestem bardzo ambitnym sportowcem i się nie poddam. Nigdy! Przegrałem, jestem zły o to na siebie, ale wrócę na salę treningową i będę wylewał hektolitry potu, by tylko pokazać wszystkim, że MMA to odpowiedni sport dla mnie.

    GG: Oglądałeś już na spokojnie walkę? Jakie wnioski?

    MP: Widziałem. Wnioski? Popełniłem kilka błędów. Ten najważniejszy to... zbyt długi okres przygotowawczy do walki. Ja harowałem przecież pół roku, dzień w dzień, po 2-3 treningi. Boks, zapasy, bieganie i wiele, wiele innych. Jak mówiłem o tym pozostałym chłopakom z KSW, to łapali się za głowę. Ale ja jestem już taki ambitny, nic na to nie poradzę. To, co powinno się zrobić w 10 lat, chcę zrobić w rok i kończy się tak, jak skończyło się w sobotę. Mamed po walce powiedział mi, że po prostu przeszarżowałem. Jak on mnie pyta, czy podniesie 300 kilogramów na sztandze, ja mu odpowiadam - tak, ale potrzeba czasu. Sam jednak do tej zasady się nie stosuję. Niestety.

    GG: Co cię zatem zgubiło w walce z Thompsonem?

    MP: Brak zimnej głowy. Sam jestem zdziwiony, że tak było. Zamiast 2-3 ciosy i odskok, to ja zadawałem po 50 uderzeń. No i presja. W strongmanach tego nie doświadczałem, ale w MMA już tak.

    GG: Na ring wróciłeś po ośmiu miesiącach. Kibice, jak dało się słyszeć, stęsknili się strasznie za tobą. Taki doping pomaga?

    MP: Akurat w tym przypadku można powiedzieć, że mnie zgubił. Miałem Thompsona na widelcu, słyszałem jak ludzie krzyczeli "Mariusz, wykończ go, jeszcze jeden cios i leży". Chciałem, ale się nie udało. Anglik po walce powiedział mi, że nie wiedział jak się nazywa, że sam nie wie jakim cudem nie padł na deski. Trudno, żyje się dalej.

    GG: Po porażce jak zwykle znajdują się tacy, co wieszają na tobie psy. Jak byś im odpowiedział?

    MP: Odpowiedzią będzie moja kolejna walka. Ja krytykę przyjmuję i z pokorą wracam do treningów. Chcę rewanżu z Thompsonem! Taka walka jest możliwa. Ja nie czuję się przegranym, on mnie przecież ani razu nie trafił. Wygrało doświadczenie, ale ja jeszcze wszystkim pokażę, że Pudzian w MMA to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

    GG: Czyli jak to często mówisz tanio skóry nie sprzedaż?

    MP: Nie ma takiej opcji!
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez rafimoc » 23 Maj 2011, o 17:22

    Ziolo - nie chodzilo mi o to, ale mniejsza.

    Co do Pudziana - jak zwykle lellum pollelum.. 2-3 treningi dziennie do tego bieganie, zapasy aikido skakanka i plywanie... aaa i oczywiscie 5 lat boksu i 10 lat karate wczesniej. Nie wierze juz w zadne jego slowo.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 23 Maj 2011, o 18:17

    Obudziłeś się... Mariusz zawsze taki był, zawsze lubił mówić o tym że ile on trenuje jak bardzo się na treningach meczy itd. Tylko że jak wygrywał to fala krytyki była jakoś zdumiewająco mniejsza... Ale jak przegrał to każdy potrafi powiedzieć ze on się nie nadaje że niech wróci do noszenia skrzynek...
    Ja już więcej na ten temat się nie wypowiem, ale jedno wiem- Pudzian jak mówi "nie poddam się" to to nie są tylko puste słowa, on jest człowiekiem z lekka zarozumiały i trochę brak mu pokory.
    Ale poszukajcie sobie dawnych filmików z SM on tam prawie dosłownie srał żeby wygrać, moim zdaniem on był najsilniejszy w swoim czasie bo wkładał do swojego sportu serce.
    I wy się zastanówcie czy wy mu kibicujecie czy kibicujecie tylko wtedy jak wygra... Oczywiście zwracam się tylko do wybiórczych osób(których od ostatniej walki się namnożyło).
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez rafimoc » 23 Maj 2011, o 18:32

    Zawsze Kibicuje Polsce - proste.

    Ale w MMA nie widzialem go juz od samego poczatku - przez 2 lata z jego dostepem do lekarzy,koksu,suplementow itp itd do trenerow - nie zrobil za wiele...taka prawda.

    Byl w SM - jednoczesnie prowadzi 4 dyskoteki, firme ochroniarska i zapewne inne biznesy, na co mu te MMA? mogl otworzyc szkolke chlopakow do sportu namawiac - a nie pchac sie tam, gdzie bedzie tylko kelnerem - do czolowki nie dojdzie nigdy.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez kris » 23 Maj 2011, o 19:54

    poprawił lekko technikę bokserską i parter też ale przez ten rok od walki z Yusuke Kawaguchi która miała podobny przebieg jak z Thompsonem kondycji nie poprawił , jak dla mnie za bardzo cwaniakował przed walką. Jakby wziął się za to 10lat temu może by coś zdziałał teraz jest raczej za późno
    Padłem, nikt nie poda ręki, sam wstanę silniejszy
    kris
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 20 Luty 2011, o 16:23

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 24 Maj 2011, o 13:57

    Przypuszczam że 10lat temu to on nie przypuszczał że będzie coś takiego robił.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Kwachu » 24 Maj 2011, o 17:42

    Pudzian w Stron Man(ach) osiągnoł już wszystko wiec zmienil działke, wybrał MMA bo coś wczesniej bawil sie w sporty walki.
    Problem polega w tym że ma za dużą mase mięsniową, wiecie i ile to wymaga ukrwienia oraz dotlenienia, wiec nie ma co sie dziwić ze ledwo dycha juz w drugiej rundzie, mimo to z perspektywy tych walk które miał widac ze robi postepy, a wcale cieniasem nie jest i ciagle sie rozwija może nie dojdzie po poziomu mistrzowskiego nigdy, ale widac ze ambicji mu nie brak i za pare lat bedzie w czołówce. Zresztą jego zawdoowe stary są zbyt krótkie zby juz dzis powiedziec co bedzie z niego w przyszłosci. Ja mu nadal dopinguje :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez rafimoc » 24 Maj 2011, o 18:15

    bedzie w czolowce buhahah:) Kwachu kolejna teoria na papierze :) bo SW tez nigdy w zyciu nie trenowales co widac po tej wypowiedzi.

    Brock lesnar - rowniez gora miesa - kondycja nieskazitelna
    Lennox Lewis
    i inni FIGHTERZY z ciezkich MAJA KONDYCJE!! badz mieli jesli juz nie walcza!

    Skoncz pisac glupoty o rzekomym niedotlenieniu tych miesni.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.