Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kto jest Twoim faworytem?

    Mariusz Pudzianowski
    17
    71%
    James Thompson
    7
    29%
     
    Liczba głosów : 24

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Menik » 26 Maj 2011, o 17:24

    Z twojego toku rozumowania ty popierasz np. Kazika "geniuszu". W tym temacie można się opowiedzieć za jedną z dwóch stron więc chyba normalne, że wypowiedzi się pokrywają. (dla ...: popierać drogę pudziana w kierunku MMA lub nie), Co można jeszcze dodać, Pudzian się starzeję i jego świetlane czasu nie będą trwały wiecznie, a z MMA są ładne zarobki. Proszę bardzo zioło odpowiedź nie szablonowa specjalnie dla ciebie.

    PS: jeszcze zapomniałem dodać, że ja przed tą walką założyłem, że nawet jeśli pudzian ją wygra nie będzie w moich oczach lepszym zawodnikiem, bo Thomson nie jest już tak reprezentatywny jak kiedyś, co widać po jego ostatnich porażkach.
    I tak jak Rafi napisał jego walki są bardziej skierowane na show niż na widowisko sportowe, bo zwycięstwa z przeciwnikami jak Butterbean czy najman nie można nazwać widowiskiem sportowym
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 26 Maj 2011, o 18:47

    Napisałem raz i więcej razy nie napisze.
    Ale pamiętajcie: Pudzian w swoim życiu osiągnął i tak bardzo wiele, teraz dla niego to jest jakaś odskocznia, on nie może całe życie przerzucać worków... Mozę i będzie workiem do obijania(nie wieże w to ale to tylko moja opinia) ale on woli to niż bieganie po schodkach z "skrzynkami".
    Zmierzam do tego że Pudzian robi to co polubił- może się ośmieszy ale ludzie którzy mu NA PRAWDĘ kibicowali nie zapomną tego co zrobił przed kilkoma laty.
    Tak wiec uszanujcie jego decyzje, a nie piszecie bzdury że Pudzian musi poprawić to tamto i śiamto a sami niewiele macie pojecie o co w MMA chodzi... Łatwo jest pisać "oo on musi poprawić technikę, ooo on musi poprawić kondycje" A samo dobrze wiecie że on pracuje nad tym bardzo mocno i wytrwale a mimo to wypisujecie takie brednie...
    Ja też napisałem że u niego z kondycją słabo, ale ja chociaż wierze że będzie lepiej.
    Podsumowując: Trochę pokory ludzie, trochę pokory....

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez rafimoc » 26 Maj 2011, o 18:53

    Z pewnoscia Ziolo nie mam pojecia o co chodzi w MMAxD
    Sam sie kulalem z Mamedem jak byl na seminarium we Wroclawiu, a ja wtedy wazylem marne 75kg i pokazywal obrony i wyjscia z technik konczacych.

    Ja doskonale pamietam co zrobil Mariusz i tego nie zapomne, gdyz TO ON MNIE ZARAZIL SPORTAMI SILOWYMI! ale dalej twierdze ze nie ma co szukac w MMA, no chyba ze guza:P
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 26 Maj 2011, o 18:58

    Rafi po co ten sarkazm ? Moje pojecie "sami nie macie za wiele pojęcia o MMA" nie odnosiło się do wszystkich użytkowników forum KULTURYSTYCZNI.PL(może to tak wyglądało) ale tak nie jest.
    JA po prostu uważam że prawie każdy potrafi wytykać komuś jego błędy i jego "tyły" a sam jest najlepszy i wgl nie do pokonania...
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Menik » 26 Maj 2011, o 19:12

    Jeszcze raz napisz "Pokory" cokolwiek ma to wspólnego z wypowiedziami innych.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Zioło » 26 Maj 2011, o 19:19

    Nie robienia z siebie takich mega super znawców bo wielu z was nimi nie jest (nie pisze o wszystkich ale do wiekszosci).
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Kwachu » 26 Maj 2011, o 21:44

    Każdy ma mieć prawo swoje zdanie, wiec uszanujcie to !!!
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez Michał » 27 Maj 2011, o 12:35

    Rafi, Pudzian napewno nie bedzie kelnerem do obijania bo spadla by ogladalnosc a to nie o to chodzi. Zobaczycie ze teraz dostanie on łatwego przeciwnika aby nie mial problemu z pokonaniem. Wygra i znow bedzie widowisko, wiec ludzie beda ogladac, przychodzic na walki, Polsat zbije kupe kasy i o to tutaj chodzi :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez rafimoc » 27 Maj 2011, o 13:05

    o to mi chodzi Misiek;]

    Czyli w efekcie ? bedzie dostawal jeszcze wieksze kelnerzyny od niego samego, zeby wstydu Kawulskiemu i Lewandowskiemu nie przyniesc - prosta zaleznosc. On jest troche jak taka malpka w cyrku, jak mu zagraja tak zatanczy - to brutalne slowa ale prawdziwe- a szkoda, bo nie takiego Pudziana chcialem widziec w ringu....
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez blacha » 28 Maj 2011, o 15:30

    A ja mimo wszystko wierze w Pudziana. Porównując jego walkę z Sylvią a Thompsonem widać, że poprawił swoje umiejetności, walczył o niebo lepiej:)
    Zapraszam do mojej hardcore'owejrelacji:
    http://www.kulturystyczni.pl/pora-na-mnie-22ix2010r-zaczynamy-t3073.html

    ^trening na poważnie od str. 10

    SIŁA!
    Awatar użytkownika
    blacha
    Starszy sierżant
     
    Posty: 347
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2010, o 15:46
    Pochwały: 4
    Miasto: Tarnów
    Data urodzenia: 06 09 1992

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.