Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez kazik. » 8 Maj 2010, o 21:53

    Prywatne sprawy załatwiajcie w PW.

    Przypominam że ten temat jest poświęcony walce Pudzianowski - Sylvia.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Joga » 9 Maj 2010, o 10:02

    Ponieważ nie mogę tej informacji znaleźć, pytam. Wiadomo na 100% czy Polsat / Polsat Sport będzie emitować galę z Pudzianowskim vs Sylvia?
    Joga
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 9 Maj 2010, o 10:01

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 9 Maj 2010, o 10:04

    Na 100% jeszcze tego nie wiadomo, ale prawdopodobnie tak.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 9 Maj 2010, o 13:10

    Pudzianowski: teraz będę mocniejszy i silniejszy

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Mariusz Pudzianowski był w znakomitym nastroju, na spokojnie opowiadając o swoim wygranym pojedynku z Yusuke Kawaguchim. Nie przejmował się tymi w USA, którzy wątpili, czy po dziesięciu ciężkich minutach z Japończykiem, ciągle będzie chciał już za dwa tygodnie walczyć z dwukrotnym mistrzem UFC, Timem Sylvią.

    - Tylko, ci którzy mnie nie znają mogli myśleć, że nie pokonanie Kawaguchiego przez nokaut mogło zachwiać moją pewność siebie przed walką 21 maja z Sylvią. Będę na ringu pod Bostonem, mocniejszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Potrzebowałem trudnej lekcji MMA. I ją dostałem - mówi Pudzianowski.

    Jak ciężkich było tych dziesięć minut na ringu w Katowicach?

    Mariusz Pudzianowski: - Ciężkie. Chciałem być zbyt widowiskowy, zbyt rozrywkowy i za wszelką cenę zachwycić kibiców. Zapłaciłem za to dziesięcioma minutami na ringu, choć nigdy w "Spodku" nie bałem się, że przegram, a Yusuke nigdy nie był bliski zrobienia mi krzywdy. Pewnie było widać, że on ma dorobek 11 zwycięstw i tylko jedną porażkę, a ja miałem za sobą zaledwie drugą walkę w MMA. Tak naprawdę pierwszą z doświadczonym zawodnikiem w tym sporcie.

    Niektóre ze stron amerykańskich sugerowały, że jeśli podobnie zawalczysz z Timem Sylvią, to nie masz szans na zwycięstwo. Pojawiły się sugestie, że Sylvia tylko czeka na takiego Pudzianowskiego i może powinieneś przesunąć termin walki bo nie jesteś jeszcze gotowy na walkę z dwukrotnym mistrzem renomowanej UFC.

    - Niech sobie Sylvia czeka i się cieszy, że będzie mu łatwo, ale nie będzie, żadnego przesuwania terminów. Tym lepiej dla mnie, że się cieszy, bo taktyka na niego będzie zupełnie inna i niczego z mojej walki z Kawaguchim dobrego dla siebie nie wyciągnie. Tylko, ci którzy mnie nie znają mogli myśleć, że nie pokonanie Kawaguchiego przez nokaut mogło zachwiać moją pewność siebie przed walką 21 maja z Sylvią. Będę na ringu pod Bostonem, mocniejszy i silnijszy niż kiedykolwiek. Potrzebowałem trudnej lekcji MMA. I ją dostałem. Tak naprawdę, przed walką z Sylvią najgorsze co mogłoby sie mnie przydarzyć to łatwe, kilkudziesięciosekundowe zwycięstwo. Teraz mam za sobą 10-minutową szkołę MMA, wiem znacznie lepiej co musze zrobić, żeby wygrywać, jak się zachować w ringu. W pierwszej minucie walki z Kawaguchim kilka razy byłem bliski znokautowania Japończyka, ale zamiast spokojnie przyjrzeć się sytuacji, wyczekać na dogodny moment, waliłem go całymi seriami ciosów, zamiast zadać jeden, dwa bardzo silne, które pewnie skończyłyby zabawę. To był błąd żółtodzioba, który dopiero uczy się tego sportu. Ala ja zawsze byłem bardzo pojętnym uczniem. Udowodnię to 21 maja w walce z Sylvią.

    Wyglądało na to, że szybko straciłeś kondycję i zaczęły się spekulacje, że nie masz na tyle sił, żeby dorównać zawodnikom MMA z najwyższej półki, takim jak Tim Sylvia.

    - Niech tak myślą ci, którym zawsze się coś we mnie nie podobało. Zacząłem w szalonym tempie, takim, jaki się widzi u zawodników mających połowę mojej wagi. To się zmieni w walce z Sylvią, będzie więcej kontrolowanej, nie tak żywiołowej, siły. Lubię udowadniać ludziom, że się mylą. Byli tacy, którzy mówili, że przegram z Najmanem, później na pewno miałem przegrac z Kawaguchim, bo on to przez całe życie zawodowiec, a ja się MMA bawię i to od niedawna. To samo było w prasie w Stanach w 2009 roku, kiedy Amerykanin Derek Poundstone opowiadał wszystkim z mediów, przed mistrzostwami świata, że mnie zniszczy, że będę się po zawodach nadawał tylko do noszenia jego walizek. Skończyło się na tym, że byłem drugi, a on dopiero czwarty. Niebezpiecznie jest mnie nie doceniać.

    Fizycznie czujesz się znakomicie...

    - Nic mi nie dolega, nie ma kontuzji, nie ma nad czym płakać. Odpocznę pare dni, wrócę na chwilę do treningów i lecę do USA na walkę z Sylvią. Taki już jestem, że rozmawiamy teraz, niecałe 24 godziny po walce, a ja już nie mogę się doczekać, kiedy spiker wyczyta moje nazwisko przed walką z Amerykaninem. Nic się nie zmieniło - ciągle chcę być mistrzem świata.

    Źródło: ASinfo
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Pakerrio » 9 Maj 2010, o 13:15

    Chciałbym żeby Pudzian i po walcę był w tak wspaniałym humorze. Wierzę, że będzie
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 9 Maj 2010, o 13:19

    Sylvia złamał rękę, ale znokautował

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Były mistrz świata wagi ciężkiej federacji UFC Tim Sylvia będzie kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego w MMA. "Main-iac" zapowiada, że znokautuje najsilniejszego człowieka świata.

    Do pojedynku "Pudziana" z Sylvią dojdzie 21 maja w Bostonie na gali federacji "Moosin". Trudno wskazać faworyta tej walki. Amerykanin jest na pewno o wiele bardziej doświadczony (31 walk w MMA, 25 wygranych, 6 porażek) i ma większe umiejętności. Jest wyższy i cięższy od "Dominatora", ale ustępuje mu pod względem siły. Na dodatek w ostatnich pojedynkach nie spisywał się najlepiej. Skompromitował się, przegrywając z byłym pięściarzem Rayem Mercerem w 9 sekund.

    W USA panuje przekonanie, że Sylvia powinien dać sobie już spokój z walką, a stając do ringu z Pudzianowskim ryzykuje tylko utratę zdrowia. Były mistrz się z tym nie zgadza. - Nie doceniają mnie, no i oczywiście uważają, że jestem skończony. A ja mam coś do zrobienia - mówi Sylvia.

    Mierząc 201 centymetrów wojownik nie powinien przestraszyć się mniejszego o 15 centymetrów Pudzianowskiego. - On jest duży, silny i atletycznie zbudowany, ale ja go znokautuję. Mój ostatni przeciwnik Jason Riley myślał, że już po mnie, a znokautowałem go w pierwszej rundzie. Dorwałbym go nawet wcześniej, ale złamałem sobie rękę - opowiada Sylvia.

    Źródło: wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 9 Maj 2010, o 13:24

    Najman: jeśli Pudzian trafi...

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    - W walce z Yusuke Kawaguchim Mariusz Pudzianowski pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałem, że po pierwszych dwóch minutach walki będzie zawodnikiem dużo łatwiejszym do pokonania. Ale on jest niesamowicie ambitny, przetrwał cały dystans i wygrał, choć nie tak szybko jak chciał. Kolejny krok na drodze do kariery w MMA za nim - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Marcin Najman, który w grudniu ubiegłego roku został pokonany przez "Dominatora".

    Kiedy na początku walki Pudzianowski rzucił się na Japończyka, czy myślał pan, że ten pojedynek zaraz się zakończy?

    Nie, przeczuwałem, że Kawaguchi, który z dwunastu walk wygrał jedenaście i ma duże doświadczenie, miał jeden atut, którego ja posiadać nie mogłem. Widział walkę Mariusza ze mną. Ja Pudzianowskiego wcześniej w ringu nie widziałem. W tej walce element zaskoczenia został wyeliminowany.

    "Dominator" po raz pierwszy walczył przez pełne 10 minut i okazało się, że jak na razie ma dość skromny repertuar ciosów i technik. Czy spodziewał się pan, że w tej walce pokaże jednak trochę więcej?

    Nie wymagajmy od Mariusza za wiele. Finezyjnym technikiem on nigdy nie będzie. Ma inne argumenty, którymi wygrywa - ogromną siłą i ambicję. Te atuty będą prowadziły go do zwycięstw.

    W tej walce mogliśmy zobaczyć, jakie są umiejętności obronne "Pudziana". Jak je pan oceni?

    Przy bronieniu się przed low-kickami Kawaguchiego wyszło jego doświadczenie z karate. Doświadczenie, które ja trochę zlekceważyłem przed walką z Mariuszem. On pokazał, że wie nie tylko, jak wyprowadzać niskie kopnięcia, ale także jak je przyjmować.

    Po kilku minutach pojedynku zaczęło być krucho z kondycją Pudzianowskiego. Dość szybko "spuchł". Czy ktoś o jego gabarytach i muskulaturze jest w stanie wypracować większą wytrzymałość?

    Wydaje mi się, że będzie o to bardzo ciężko. Masa to jedno, ale fakt, że Mariusz całe życie uprawiał sport o zupełnie innej specyfice. Wytrenowanie kondycji będzie w jego przypadku trudnym zadaniem. Ale wszystko jest do zrobienia.

    Jakie prognozy przed pojedynkiem "Pudziana" z Timem Sylvią, zawodnikiem, który jest od niego dużo wyższy i bije go na głowę doświadczeniem?

    Może to być dla Mariusza bardzo trudny pojedynek. Jednak niewykluczone, że "Pudzian" już w pierwszej minucie trafi Sylvię. Widziałem już takie pojedynki, w których Sylvia szybko obrywał - z Rayem Mercerem przegrał w dziewięć sekund, z Fiodorem Emielianienką w niewiele ponad dwadzieścia. Mariusz również może tego dokonać, ma ogromną siłę i dynamikę. Z drugiej strony Sylvia wie już sporo o Pudzianowskim. Na pewno widział jego dwie pierwsze walki w MMA. Zobaczymy, jak się to potoczy, przed nami bardzo ciekawy bój.

    Jakie wrażenie zrobili na panu inni polscy zawodnicy, którzy walczyli na KSW XIII - Jan Błachowicz i Mamed Khalidov?

    - Janek Błachowicz w swojej pierwsze walce turniejowej z Brazylijczykiem Julio Brutusem zrobił jeden z najpiękniejszych nokautów, jakie widziałem w życiu. Niezwykle czysto i precyzyjnie wyprowadził kopnięcie na głowę rywala w momencie, gdy ten w ogóle się tego nie spodziewał. Poprawił ciosem ręką i było po walce. Piękny nokaut. Janek już od dawna jest klasą samą w sobie, to świetny zawodnik. Natomiast Mamed miał bardzo trudnego rywala, ale według mnie pokazał się z bardzo dobrej strony i gdybym to ja sędziował tą walkę, dałbym Khalidovowi zwycięstwo.

    Rozmawiał: Grzegorz Wojnarowski, Wirtualna Polska
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez libaXd » 9 Maj 2010, o 20:17

    Kto wie o której godz. będzie emitowana walka Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia na kanale Polsat Sport???
    libaXd
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 9 Maj 2010, o 20:13
    Pochwały: 1

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Janosik » 9 Maj 2010, o 20:43

    Jeszcze chyba nie wiadomo.
    Kulturystyka i Fitness:
    Trening 20% + Dieta 40% + Suplementy i Odżywki 10% + Regeneracja 30% = SUKCES 100%
    Awatar użytkownika
    Janosik
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 8 Maj 2010, o 11:19
    Pochwały: 7
    Data urodzenia: 02 03 1983

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez ziga93 » 9 Maj 2010, o 21:16

    podobno walka ma byc kolo godziny 4 w nocy :/
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron