Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 11 Maj 2010, o 15:54

    Rywal Pudziana: "nie oglądałem jego ostatniej walki, ale...". Co?

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Wbrew opiniom w USA, najbliższy rywal Polaka wcale go nie lekceważy, choć przemawiają za nim wszystkie argumenty. Póki co Amerykanin nokautuje...

    Piątkowa walka Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim jest lekceważąco komentowana za Oceanem. Fachowcy i internauci wręcz nabijają się z umiejętności ringowych Pudziana. Padały hasła, żeby dał sobie spokój z MMA i wycofał się z planowanego na 21 maja pojedynku z Timem Sylvią.

    Sylvia - były mistrz świata federacji UFC - dotąd nie wypowiadał się o walce Pudzian - Kawaguchi. W końcu jednak...

    Zapytano go na Twitterze, czy widział ten pojedynek i czy (po męczarniach Pudzianowskiego) czuje się pewniejszy swojej wygranej 21 maja.

    Nie widziałem tej walki, ale nic się nie zmienia. Wciąż wygląda na to, że czeka mnie ciężki pojedynek - napisał Sylvia.

    Świadczy to o tym, że amerykańskiemu zawodnikowi nie udzieliła się buta , jaka przemawia przez amerykańskie media . A także innych fighterów...

    Inna sprawa, że Sylvia w jednym z poprzednich wpisów na Twitterze zapewnił, że jest w znakomitej formie. I że niszczy kolejnych sparingpartnerów.

    Kolejny świetny sparing za mną. Jak tak dalej będę ich nokautował, to nikt mi nie zostanie - napisał 5 maja.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 11 Maj 2010, o 15:55

    Bukmacherzy nie wierzą w Pudzianowskiego

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Po ostatniej walce Mariusza Pudzianowskiego serwisy bukmacherskie przyjmują zakłady na kolejną walkę "Pudziana" - z Timem Sylvią. Kursy nie pozostawiają wątpliwości - faworytem będzie Amerykanin.

    Portal BloodyElbow.com opublikował kursy na obu pięściarzy. Na Sylvię kurs cały czas spada, obecnie kurs na Amerykanina wynosi - 300, na Pudzianowskiego + 200. Oznacza to, że za każde 100 dolarów postawionych na "The Maine-aca" można wygrać zaledwie 133.

    Według jednej z firm najpopularniejszych europejskich firm bukmacherskich, kurs na Tima Sylvię wynosi 1,35, natomiast na "Pudziana" aż 2,90.

    Za Oceanem nie wierzą, że Pudzianowski mógłby wygrać z ich zawodnikiem. "Tim Sylvia już się ślini na walkę z Mariuszem Pudzianowskim" - napisał po walce "Pudziana" z Yusuke Kawaguchim serwis sportowy amerykańskiego portalu "Yahoo!". Zdaniem dziennikarzy tej witryny po tym, co Polak pokazał w walce z Japończykiem, jego sztab może wymyślić jakąś kontuzję, by doprowadzić do przełożenia walki z dwukrotnym mistrzem świata UFC.

    O tym, że pokonanie Amerykanina nie będzie łatwym zadaniem świadczą chociażby warunki fizyczne popularnego "Maine-iaca". Ma 204 cm wzrostu i waży 118 kg.

    Urodzony w Ellsworth Amerykanin na koncie ma już 31 walk z czego 25 wygrał i 6 przegrał. 34-letni zawodnik z całą pewnością będzie dużo trudniejszym rywalem dla "Pudziana". Na niekorzyść Polaka działa również fakt, że nie ma czasu na odpoczynek.

    Pudzianowski mimo wszystko jest pewny siebie i marzy o zdobyciu mistrzostwa świata. Jednak, aby tak się stało musi pokonać Sylvię. Zwycięstwo nad żywą legendą MMA znacznie przybliżyłoby najsilniejszego człowieka na świecie do osiągnięcia tego celu.

    Źródło wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 11 Maj 2010, o 15:57

    Polsat będzie negocjował w sprawie walki Pudzianowskiego

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    We wtorek rano informowaliśmy o braku transmisji z walki Pudzianowskiego z Sylvią 21 maja w USA. Przed chwilą pojawiła się najświeższa informacja ze strony Polsatu. - Będziemy negocjować w tej sprawie.

    We wtorek rano cytowaliśmy blog Wojciecha Krzyżaniaka, który informował, że pomimo sukcesu piątkowej gali MMA, którą w kulminacyjnym momencie oglądało 5,3 mln widzów, Polsat nie będzie pokazywał pojedynku Pudzianowskiego z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Timem Sylvią, zaplanowanego na 21 maja w USA.

    Polsat ma prawa tylko do pojedynków Polaka organizowanych w Polsce, a wykupienie praw do transmisji zagranicznej walki miało być nierentowne.

    Jednak najświeższe informacje z Polsatu donoszą, że telewizja będzie się starała wykupić transmisję gali z 21 maja. Polsat nawiązał kontakt z agencją posiadającą owe prawa i w najbliższym czasie rozpocznie negocjacje.

    Wygląda więc na to, że są szanse, by telewidzowie w Polsce zobaczyli trzeci pojedynek Pudzianowskiego w MMA na żywo, a nie tylko w formie powtórek.

    Źródło: gazeta.pl

    A może jednak się uda :) :) :)
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 11 Maj 2010, o 15:59

    "Pudzian" wygrał u wszystkich sędziów

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Na piątkowej gali KSW XIII w katowickim "Spodku" Mariusz Pudzianowski pokonał Yusuke Kawaguchiego decyzją, zgodnie ze słowami konferansjera, "większościową". To wskazywałoby, że nie było całkowitej zgodności arbitrów i jeden z nich nie dał zwycięstwa "Pudzianowi". Tymczasem wszyscy trzej sędziowie punktowali na korzyść Polaka.

    Konferansjer gali KSW XIII podał, że "Dominator" wygrał decyzją większości ("majority decision"), a więc nie jednogłośną ("unanimous"). Niektóre media podawały, że nie wszyscy sędziowie przyznali Pudzianowskiemu zwycięstwo. Karty punktowe temu zaprzeczają.

    U sędziego Roberta Łysiaka "Pudzian" wygrał obie rundy (punktacja 20-18), podobnie i Leszka Pawlęgi. Tylko Sławomir Szamota uznał, że druga runda była remisowa i jego zdaniem było 20-19. Tak czy inaczej u każdego z nich "Dominator" zwyciężył, powinno więc zostać ogłoszone, że wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

    Źródło: wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Janosik » 11 Maj 2010, o 19:42

    Super, dzięki za info ;)
    Kulturystyka i Fitness:
    Trening 20% + Dieta 40% + Suplementy i Odżywki 10% + Regeneracja 30% = SUKCES 100%
    Awatar użytkownika
    Janosik
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 8 Maj 2010, o 11:19
    Pochwały: 7
    Data urodzenia: 02 03 1983

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez libaXd » 12 Maj 2010, o 15:14

    Jak ktoś będzie wiedział o której godz. w dzień powtórka walki na polsat sport to dajcie znać;))
    libaXd
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 9 Maj 2010, o 20:13
    Pochwały: 1

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 12 Maj 2010, o 16:42

    Kibice zobaczą "Pudziana"? Niebawem się dowiemy

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Pojawiają się pierwsze nieoficjalne informacje dotyczące transmisji trzeciej walki Mariusza Pudzianowskiego w MMA. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy wzrosły szanse na to, że walkę, która odbędzie się 22 maja zobaczymy w polskiej telewizji.

    Rano wydawało się, że nie ma większych szans na to, by polscy fani MMA mogli ujrzeć "Dominatora" podczas gali w Stanach Zjednoczonych. - Z tego, co mi wiadomo Polsat nie pokaże walki Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Andrzej Janisz, znany polski dziennikarz komentujący w telewizji Polsat walki MMA.

    Z naszych informacji wynika, że szanse na pokazanie walki "Pudziana" w Bostonie wzrosły. Jak udało się nam dowiedzieć, do czwartku zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie transmisji. W tej chwili trwają negocjacje między Polsatem, a organizatorami walki z USA.

    Zainteresowanie walką naszego zawodnika jest ogromne. Warto przypomnieć, że ostatnią galę KSW obejrzało blisko pięć milionów osób. Zainteresowanie Pudzianowskim w Polsce jest tak duże, że na pewno rzesza fanów zdecyduje się zarwać noc, by obejrzeć starcie z Sylvią.

    Źródło: wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 12 Maj 2010, o 16:50

    Do walki pozostało: 9 dni, 7h 40min. 23sek
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 13 Maj 2010, o 19:28

    Lewandowski dla INTERIA.PL: Chcemy walki "Pudziana" z Nastulą

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    - Nie mamy jeszcze podpisanego kontraktu, ale daleko już zabrnęliśmy i chcemy dotrzymać słowa. Chcemy obejrzeć we wrześniu pierwszą walkę Pawła Nastuli na KSW z Mariuszem Pudzianowskim - podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki, Martin Lewandowski.

    INTERIA.PL: Trzynasta już gala KSW za nami. Jak ją pan ocenia?

    Martin Lewandowski (współwłaściciel KSW): - Zarówno ja, jak i mój wspólnik, Maciek Kawulski, możemy być tylko i wyłącznie zadowoleni i to z kilku powodów. Pierwszym są rekordy oglądalności; od dwóch lat żadna impreza w Polsce nie miała takiej oglądalności. W najlepszym momencie 60 procent wszystkich Polaków siedzących przed telewizorami oglądało właśnie Polsat i walki "Pudziana" i Mameda. Cała gala również miała najlepszą oglądalność w historii, co jest kolejnym powodem do zadowolenia. Ja jestem bardzo zadowolony z kibicowania i z klasy, jaką zaprezentowali Polacy w Spodku, bo to nie byli tylko i wyłącznie kibice z Górnego Śląska, ale przekrojowo z całego kraju. Pokazali, że rozumieją ten sport i doceniają widowisko i zawodników, zarówno tych wygranych, jak i przegranych. Nie było pseudokibicowania, co również cieszy. Warto też wspomnieć o honorowym patronacie prezydenta Katowic, pana Piotra Uszoka. Prezydent dokonuje selekcji imprez, pod którymi się podpisuje, dlatego to ma dla nas spore znaczenie i stanowi wyróżnienie. Podsumowując poziom sportowy gali był na wysokim poziomie, walki były ciekawe, publiczność miała okazję zobaczyć, czym jest MMA.

    Co pana zaskoczyło w wynikach walk? Kogo można wyróżnić?

    - Jeśli chodzi o turniej, to liczyłem, że Daniel Tabera i Jan Błachowicz spotkają się w finale. Uważam, że ta gala należała do Krzyśka Kułaka. Pokazał, że jest "fighterem" z krwi i kości, potrafił udźwignąć promocyjny charakter; wyjść z tego opancerzonego wozu, pomachać do ludzi, zrobić na wstępie show, a potem dać kapitalny popis MMA i taktycznie elegancko rozegrać walkę. To była jego gala. Wrócił na ring w wielkim stylu.

    Nie może zabraknąć pytania o ocenę "Pudziana" i Mameda Khalidova

    - Spodziewałem się, że Mariusz Pudzianowski wygra z Yusuke Kawaguchim i że będzie to dla niego bardzo ciężki i poważny bój. Największe pozytywne zaskoczenie to Ryuta Sakurai. Wszyscy zawodnicy z Japonii słyną z twardości i z tego, że nie "odklepują" (poddają się podczas walki - przyp.red). Miał trzy razy pięknie zapiętą gilotynę, dostał cios kolanem, o którym Mamed mówił, że widział, że Sakurai jest zamroczony, ale nie pękł. Zaskoczył mnie swoją postawą. Nie sądziłem, że walka zakończy się remisem. Myślałem, że Mamed wygra, ale podobnie jak "Pudzian", po trudnej walce.

    Wiele dobrego powiedział pan na temat Krzysztofa Kułaka. Sporo na jego temat mówił również Marcin Najman. Czy to jest możliwe, żeby mistrz KSW wagi średniej bronił pasa w walce z zawodnikiem, który na ten moment waży kilkanaście kilogramów więcej od niego i ma za sobą tylko jedną walkę w MMA?

    - Wszystko jest możliwe. Nie ma w tej kwestii żadnych obostrzeń, to jest kwestia dogadania się między nami, a zawodnikami. Jeżeli dojdziemy do porozumienia, to możemy zrobić pojedynek w kategorii open i wtedy waga nie będzie miała znaczenia. Z reguły tej korzystamy przy okazji występów Mariusza Pudzianowskiego.

    Czyli to by nie była obrona pasa, tylko extrafight?

    - Tak, bo walka o pas to jest wyróżnienie dla zawodnika, nie każdy może dostać szansę stoczenia walki o tytuł. Nie chcę nic umniejszać Marcinowi, ale tak jak pan zauważył on ma jedną i to szybko przegraną walkę w MMA, dlatego jeszcze trochę musi powalczyć, zanim dostanie tego typu szansę. Czy dojdzie do tej walki? Ciężko powiedzieć, ale wiem, że chłopcy są zainteresowani, musimy się zastanowić, czy to pasowałoby nam do naszej koncepcji KSW. Na razie emocjami jesteśmy jeszcze przy piątkowej gali, za wcześnie żeby mówić o konkretach na kolejne.

    Ale wstępne plany na pewno może pan zdradzić...

    - Najbliższa gala planowana jest na wrzesień. Dokładny termin zostanie ustalony z Polsatem, ale najpewniej będzie to druga połowa września. Na pewno wystąpi na niej Mariusz Pudzianowski, będzie kilka innych znakomitych nazwisk, ale nie chcę jeszcze o nich mówić. Niektóre z nich będą nowe, będzie też powrót starych gwiazd. Będzie "Pudzian", będzie finał Tabera - Błachowicz, będzie turniej do 75 kg z Maćkiem Górskim, zawodnikiem KSW Team w roli głównej. Oczywiście to może ulec zmianie, ale na ten moment takie są postanowienia.

    Pański wspólnik wspomniał po gali w Katowicach, że jesteście blisko doprowadzenia do oczekiwanej walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą. Czy to możliwe, że zobaczymy ich w ringu już we wrześniu?

    - Czekamy jeszcze na kontrakt z poprawkami menedżerów Pawła Nastuli. Jesteśmy po długich, trwających wiele tygodni negocjacjach. Potwierdzam, że pracujemy nad tym, żeby doszło do tej walki we wrześniu. Nie mamy jeszcze podpisanego kontraktu, ale daleko już zabrnęliśmy i chcemy dotrzymać słowa. Chcemy obejrzeć we wrześniu pierwszą walkę Pawła Nastuli na KSW z Mariuszem Pudzianowskim. Obydwaj zawodnicy powiedzieli "tak", teraz czekamy na decyzję menedżerów Pawła.

    Na koniec chciałem zapytać o pana prognozę na temat walki "Pudziana" z Timem Sylvią. Co pan sądzi o tej konfrontacji?

    - Od samego początku razem z Maćkiem Kawulskim głośno mówiliśmy, że to jest zły pomysł, żeby Mariusz startował do Tima. Na taki krok jest stanowczo za wcześnie. "Pudzian" buduje dopiero swoją pozycję, nie powinien już teraz atakować zawodnika z tak wysokiej półki. Tim jest weteranem, dwukrotnym mistrzem UFC. To, że ostatnio przegrywał to jedno, ale Mariusz stoczył dopiero dwie walki, w tym jedną na jakimś tam dystansie i dopiero teraz mógł poczuć, co to jest MMA. Według mnie popełnia błąd i przegra tą walkę i to zdecydowanie. Ale my mamy wyłączność na występy Mariusza tylko w Polsce, na świecie może walczyć gdzie tylko chce.

    Rozmawiał: Dariusz Jaroń
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 13 Maj 2010, o 19:30

    "Pudzianowski popularniejszy od Kubicy"

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    "Mariusz Pudzianowski jest najprawdopodobniej najpopularniejszym polskim sportowcem. Ma gorętsze nazwisko nawet od boksera Tomasza Adamka, kierowcy F1 Roberta Kubicy, tenisistki Agnieszki Radwańskiej, pływaczki Otylii Jędrzejczak i koszykarza Marcina Gortata" - pisze amerykański serwis doghouseboxing.com.

    "Mierzący 186 centymetrów i ważący 130 kilogramów Pudzianowski to pięciokrotny mistrz świata siłaczy, trenuje karate, boks, zajął nawet drugie miejsce w polskiej wersji "Tańca z Gwiazdami". Pojedynek z Timem Sylvią to dla tego dość niedoświadczonego zawodnika duże wyzwanie" - uważają Amerykanie.

    "Sylvia (25 zwycięstw, 6 porażek w MMA) pokonał wielu czołowych ciężkich i super-ciężkich - Andrieja Arłowskiego, Brandona Verę, Jeffa Monsona, Wesa Simsa, Ricco Rodrigueza czy Jasona Lamberta. Sylvia wierzy, że skoro polski siłacz zgodził się na walkę z nim, musi uważać, że lata świetności "Main-iaca" w klatce już minęły".

    Czemu "Pudzian" już w swojej trzeciej walce w MMA zdecydował się na tak niebezpiecznego przeciwnika? - Nie jestem coraz młodszy - powiedział 33-letni siłacz. - Jak najszybciej muszę się przekonać, jakie są moje silne strony, a jakie mam słabości. Dowiem się tego walcząc z uznanym wojownikiem, takim jak Sylvia - dodał "Dominator".

    - Moja ostatnia walka z Yusuke Kawaguchim była warta każdego gorsza wydanego na nią, stanowiła ważny element mojej nauki MMA. Pojedynek z Sylvią jest logicznym wyborem i odpowiednim krokiem na mojej drodze do mistrzostwa świata. Wierzę w naukę przez praktykę - opowiada Pudzianowski.

    - Sylvia ma doświadczenie, którego mi brakuje, i potrafi uderzać. Jest wysoki i ma duży zasięg. Postaram się wykorzystać jego słabości, ale nie chciałbym mówić o tym zbyt dużo. Nie zdradzę mojej taktyki, nie ma mowy, nigdy wam tego nie zdradzę - zapewnia "Pudzian".

    - Jestem zawodnikiem, który nigdy nie rezygnuje - mówi słynny polski siłacz. - Sylvia będzie musiał mnie straszliwie zlać, aby wygrać. Innego wyjścia nie ma. Ja będę walczył w bardziej zdyscyplinowany sposób, niż w pojedynku z Kawaguchim, ale zapewniam, że mój pojedynek będzie się świetnie oglądało. Walczę dla kibiców, za ich pieniądze chcę im dać dobrą rozrywkę - opowiada polski gwiazdor przez walką z Timem Sylvią.

    - Walka w Stanach Zjednoczonych, która jest sprzedawana w systemie pay-per-view, jest dla mnie bardzo znacząca. USA to miejsce narodzin prawdziwego MMA, gdzie całe to szaleństwo się zaczęło. Teraz, w dobie Internetu i telewizji satelitarnej, wszystko jest globalne. Mam wielu fanów w Stanach, nie tylko Polaków, którzy pojawiają się wszędzie, by wspierać swoich rodaków. Postanowiłem walczyć z Timem za Oceanem z jednego ważnego powodu - by stać się rozpoznawalnym - tłumaczy Pudzianowski.

    "Dominator" zapewnia, że w starciu z byłym mistrzem świata prestiżowej federacji UFC to on będzie lepszy. - Nigdy nie podejmowałem się wyzwania nie myśląc o zwycięstwie. To nie leży w mojej naturze. Moja walka z Sylvią nie będzie wyjątkiem. Przegrana nie wchodzi w grę. Tym razem sędziowie nie będą potrzebni - odważnie zapowiada Mariusz Pudzianowski.

    Źródło: wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.