Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 13 Maj 2010, o 19:31

    Do walki Mariusz Pudzianowski - Tim Sylvia zostało: 8 dni, 4h 59min. 04sek
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 13 Maj 2010, o 19:35

    Przeciwnik "Pudziana" trenuje ze Stadem Wilków

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Na tydzień przed walką z "Dominatorem" Mariuszem Pudzianowskim, były dwukrotny mistrz świata prestiżowej i najwyżej ocenianej organizacji Ultimate Fighting Championship (UFC) Tim Sylvia uważa, że "Pudzian" walcząc podejmuje olbrzymie ryzyko. Pewny siebie i zwycięstwa, chwali jednak Pudzianowskiego za dotrzymanie terminu walki i nie szukanie wymówek. - Polak okazał się prawdziwym facetem, mógł wymigać się z walki ale tego nie zrobił - mówi "Maniac" Sylvia. Zapowiada też, że 21 maja w Worcester pod Bostonem litości nie będzie...

    - Zdradzisz nam trochę szczegółów ze swoich przygotowań do walki z Pudzianowskim?

    Tim Sylvia: Nie zdradzę, ale wszystko idzie bardzo dobrze. Trenuję w Indianie, z zespołem MMA znanym jako Wolfpack (Stado Wilków).

    - Opuściłeś obóz Miletich Camp w Iowa - dlaczego?

    TS: To ciągle moja baza, mój dom. Ale na razie nie mieli tam nikogo z umiejących walczyć ciężkich. Sporo z nich wyjechało, a tutaj, w stanie Indiana, jest paru naprawdę twardych chłopaków. Tylko pięć godzin jazdy - wstałem i pojechałem.

    - Otrzymałeś ostatnio niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu. To twoja nowa specjalizacja przed walką z Pudzianowskim?

    TS: Nie, to coś nad czym pracuje od mojej ostatniej walki, kiedy złamałem sobie rękę. Chcę być jak najlepszy w brazylijskim jiu-jitsu, to pomoże mi wygrywać następne pojedynki.

    - Co Mariusz Pudzianowski daje MMA? Jakie jest jego miejsce w gronie zawodników wagi ciężkiej tego sportu?

    TS: Polak ma przed sobą jeszcze bardzo wiele nauki. Jest pięciokrotnym mistrzem świata Strongmanów, jest zdeterminowany, chce być teraz najlepszy w MMA. Myślę, że ma potencjał, by to osiągnąć, ale skacze teraz do zbyt głębokiej wody...

    - Ostatnio walczyłeś w kategorii superciężkiej. Podczas UFC 41, kiedy zdobyłeś tytuł mistrza świata, ważyłeś 252 funty. Podczas porażki z Ray'em Mercerem - ponad 310 funtów. Ile będziesz ważył 21 maja, przeciwko "Pudzianowi" w Worcester?

    TS: Nie więcej niż 300 funtów.

    - Czy uważasz, że Mariusz okazał ci brak respektu przyjmując walkę z Yusuke Kawaguchi tylko dwa tygodnie przed waszym pojedynkiem?

    TS: Myślę, że nie. To była bardziej wina zmian w kalendarzu, bo przecież w pierwszej wersji mieliśmy walczyć nie w maju, ale w kwietniu. On jest twardzielem pełnym honoru, więc nie chciał rezygnować z walki, kiedy zmieniły się terminy. Tak w każdym razie przypuszczam. Okazał się prawdziwym facetem, nie złamał kontraktu. A mógł, nikt nie powiedziałby o nim złego słowa.

    - Na blogu ESPN, Jack Rosen napisał "Bezsensowność walki z Pudzianowskim czy powtórka walki z Wesem Simsem zdają się wskazywać, że Sylvii nie chce się już walczyć". Twój komentarz?

    TS: Kłamstwo - mogę walczyć z najlepszymi, jeśli dostanę taką ofertę, ale ich nie ma. Robię to co zapewnia mi menedżer, biorę walki, które są mi proponowane.

    - Jeśli wygrasz z Pudzianowskim - co dalej?

    TS: Cokolwiek załatwi mój menedżer. Nie wybieram, chcę walczyć. Jak zadzwoni, to moja odpowiedź jest zawsze taka sama: "bierzemy walkę". Na razie, po "Moosin" nie ma nic zaplanowanego. Z wyjątkiem kontraktu na udział w zdjęciach do filmu pod tytułem "Watch Island", które kręcone będą przez cały miesiąc, od 15 czerwca.

    Źródła: ASInfo
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Pakerrio » 13 Maj 2010, o 20:41

    Pudzian da radę :mrgreen:

    Ja za nim jestem :D
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez ziga93 » 13 Maj 2010, o 20:48

    ciekawe czy sa lub beda jakies filmiki z treningu przez te 2 tygodnie przed walką....napewno boks i kondycha..
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez KowalX » 14 Maj 2010, o 00:08

    Myślę ,że przegra Pudzianowski,ale życzę szczęścia oczywiście :)
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Oliver » 14 Maj 2010, o 11:44

    jestem tego samego zdania co Kowal:) życzę mu jak najlepiej ale musiał by pełną parą
    na full siłach uderzyć i trafić odpowiednio żeby coś zdziałać... bo duszenia, dźwigni nie ma opanowanych
    i nic tym nie zrobi Sylvii, może liczyć tylko na potężny cios...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Pakerrio » 14 Maj 2010, o 14:55

    300 funtów to jest gdzieś tak 135kg :?:
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez D-wait » 14 Maj 2010, o 15:40

    jakaś polska stacja wykupiła prawa do transmisji walki Pudziana z Silvią??
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Lord » 14 Maj 2010, o 15:44

    tu zadecyduje kilkanaście pierwszych sekund jak Pudzian ruszy i trafi go to możę być KO
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 14 Maj 2010, o 22:01

    Pudzianowski: tym razem sędziowie nie będą potrzebni Pudzian: Sylvia będzie musiał mnie znokautować!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Już w trzeciej profesjonalnej walce Mariusz Pudzianowski (2-0) stanie w ringu naprzeciw byłego mistrza UFC Tima Sylvii (24-6). Walka odbędzie się 21 maja w Worcester. Będzie pojedynkiem wieczoru podczas gali "Mosin: God of Martial Arts". Pudzianowski nie ukrywa, że walka z Sylvią ma być dla niego sprawdzianem, który da odpowiedź na kilka nurtujących go pytań.

    - Nie jestem już najmłodszy. A tak bardziej serio to chcę przekonać się jak moja siła sprawdzi się na tle takiego zawodnika jak Sylvia. Moja ostatnia walka z Kawaguchim była cenną nauką w MMA. Walka z Sylvią jest kolejnym krokiem na drodze do wywalczenia przeze mnie tytułu mistrza świata. Wierzę, że dzięki zbieraniu doświadczenia w MMA uda mi to osiągnąć - mówi Pudzianowski.

    Popularny "Pudzian" zdaje sobie sprawę, że Sylvia jest od niego bardziej doświadczonym zawodnikiem, ale wierzy w siebie i w to, że jest w stanie pokonać Amerykanina.

    - Sylvia wniesie do ringu swoje wielkie doświadczenie, którego ja nie posiadam. Wiem także, że jest on dobrym puncherem. Jest wysoki i ma długi zasięg ramion. Chcę wykorzystać jego słabe strony, ale nie chcę za dużo o tym mówić. Jestem facetem, który nigdy się nie poddał. On będzie musiał mnie znokautować, aby mnie pokonać. Nie ma innego sposobu. Będę bardziej zdyscyplinowany niż podczas mojej ostatniej walki, tego jestem pewny, ale nadal będzie co oglądać. Walczę dla moich kibiców, którym chcę dać dobre show za pieniądze, które płacą przychodząc na moje walki. Walka w USA w systemie PPV wiele dla mnie znaczy. USA będzie miejsce, gdzie narodziło się prawdziwe MMA. Mam w USA wielu kibiców, nie tylko tych, którzy z pochodzenia są Polakami. Polscy kibice zawsze mnie wspierają i przychodzą na gale, aby wspierać swoich rodaków w czasie ich występów podczas wielkich wydarzeń sportowych - mówi Mariusz Pudzianowski.

    "Pudzian" przyznaje, że nie lekceważy rywala, ale wierzy w to, że wygra ten pojedynek, a o jego wyniku nie będą musieli decydować sędziowie.

    - Nigdy nie lekceważę żadnego rywala, nawet, gdy występuję w 'Tańcu z Gwiazdami'. Nigdy przed walką nie myślę, że już wygrałem. Walka z Sylvią nie będzie wyjątkiem od tej reguły. Nie biorę jednak pod uwagę porażki w walce z nim. Tym razem sędziowie nie będą potrzebni - powiedział Pudzianowski.

    Źródło: wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.