Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez rafimoc » 13 Marzec 2011, o 22:42

    Juz lepiej odwrotne wioslo, wpisz na YT : Inverted row.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez alexersko » 14 Marzec 2011, o 17:18

    eno taki trening to ja rozumie wczoraj zrobilem dokladnie tak ja zrobilby Jasio :D ten z artykulu na poczatku watku tylko ze zamiast na przysiad na sztange dalem 35 kg zamiast 40 ...40 na 15 powtorzen jeszcze za duzo :p ale czuje wszystkie miesnie ktore powinienem czyli barki uda i plecy polece tym planem 6 tygodni tak jak trzeba i mysle ze na wprowadzenie jest genialny mimo ze wczoraj zajal mi jakis pol godz tylko razem z rozgrzewka...rafi masz u mnie piwo :d
    alexersko
    Kapral
     
    Posty: 59
    Rejestracja: 9 Marzec 2011, o 10:38
    Pochwały: 1
    Miasto: Radomsko
    Data urodzenia: 11 02 1987

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez alexersko » 19 Marzec 2011, o 10:59

    no i problem panowie zrobilem narazie 2 treningi z jednym dniem odstepu ale niestey potem mialem 3 dni przerwy poprostu nie mialem kiedy pocwiczyc cholerne trudnosci na poczatku :/ no ale nie chce sie poddawac powiedzcie tylko czy moge wrocic teraz zrobic trening i uzupelnic 1 tydzien czy zaczac go od poczatku ?
    alexersko
    Kapral
     
    Posty: 59
    Rejestracja: 9 Marzec 2011, o 10:38
    Pochwały: 1
    Miasto: Radomsko
    Data urodzenia: 11 02 1987

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez Menik » 19 Marzec 2011, o 11:15

    Sporty wyczynowe jak i siłowe nie są przeznaczone dla osób bardzo podatnych na choroby, bo w okresie przerwy, w której organizm jest osłabiony i walczy z chorobą nie możemy nazwać celowym roztrenowaniem a o planowym ćwiczeniu możemy pomarzyć, to samo tyczy się systematyczności i zdyscyplinowania, to już od ciebie zależy czy podchodzisz do tego sportu z wielkim zaangażowaniem, czy tylko, żeby udowodnić coś kolegom/koleżankom, początki są bardzo istotne w późniejszym etapie.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez alexersko » 19 Marzec 2011, o 12:32

    ja cwicze wedlug planu podsanego w pierwszym poscie ale wczoraj przeczytalem ze jesli komus zalezy na wiekszej sile moze dolozyc do ACT jeszcze wysciskanie na plasko ....czy moge wiec dolozyc an sam koniec dolozyc wyciskanie ? i jaki procent maksa powinien top byc ?
    alexersko
    Kapral
     
    Posty: 59
    Rejestracja: 9 Marzec 2011, o 10:38
    Pochwały: 1
    Miasto: Radomsko
    Data urodzenia: 11 02 1987

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez Diablo 88 » 19 Marzec 2011, o 14:15

    Menik-ty mu tutaj nieobrzydzaj silowni i niepisz o chorobach bo to calkiem co innego,a jak wypadnie Ci choroba w 6tygodniu planu?to czemu nie mozna tego planu przerwac i potraktowac to jako CR,ja niewidze tutaj problemu bo sam przekonuje sie na wlasnej skorze iz wlasnie owa choroba mnie dopadla w dosc dziwny sposob ale nie ma co sie rozpisywac.Ja od poniedzialku wracam na silke i koncze to co zaczalem,i mysle ze mam jeszcze wiecej sily po tej chorobie :)

    Co do Ciebie alexersko to zrob tak sam,wracaj na silke i jedziesz dalej,byle do przodu,jak narazie cwiczysz tak jak Ci Rafal podpowiedzial czy bazujesz sie na jego art. to tak cwicz,musisz trzymac sie zalozen ustalonych na poczatku a nie w srodku planu myslec zeby dorzucic cwiczenie czy zmienic plan,myslisz tylko o sobie i o planie ktory ustaliles,i tego musisz sie trzymac.Tak na marginesie to jeszcze przejdziesz do prawdziwego ACT bo to jest w wersji KIDS tak jak to juz pisalem,lecz dla początkujacego znakomite wprowadzenie wiedz niebierz tak do siebie tego slowa "Kids" :) bedzie dobrze,wracaj i cwicz swoje! Pozdrawiam!
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez rafimoc » 19 Marzec 2011, o 16:10

    celowa czy nie celowa przerwa dla organizmu bez roznicy.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez Menik » 20 Marzec 2011, o 11:21

    Diablo uogólniłem i wyciągnąłeś złe wnioski, moja odpowiedź nie dotyczyła sytuacji w której ktoś przy 6 tygodniu zachoruje, tylko o zaangażowanie w treningi jeśli ktoś ma fatalną motywacje i już pierwszego tygodnia pozwala sobie na odpuszczanie treningów to później może mu to wejść w nawyk, przez co wyniki będą mierne.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez alexersko » 24 Marzec 2011, o 10:52

    menik ja cie rozumiem ale poprostu te pare dni mialem tak zarabane ze nie zdarzylem zrobic doslownie nic :/ ale to juz niewazne wrocilem do cwiczen i mam nadzieje ze juz nic nie przeszkodzi mi dalej ...a co do wersji KIDS to jest ok nawet po takim treningu czuje na drugi dzien swoje miesnie czyli minimalne zakwasy ...co oznacza chyba ze trening zadzialal :D
    alexersko
    Kapral
     
    Posty: 59
    Rejestracja: 9 Marzec 2011, o 10:38
    Pochwały: 1
    Miasto: Radomsko
    Data urodzenia: 11 02 1987

    Re: ACT ETAP 1 - Czyli moja 1 wizyta na silowni

    Postprzez alexersko » 1 Kwiecień 2011, o 19:16

    Cwiczenie 1: Przysiad ze sztanga na barkach 15pow 35kg
    Cwiczenie 2: Martwy ciag 15pow 40kg
    Cwiczenie 3: odwrotne wioslo 40kg 8 pow
    Cwiczenie 4: Wyciskanie sztangi stojac 10pow 20kg
    Cwiczenie 5:Pompki klasyczne z 2s zatrzymaniem na dole 20pow
    tym planem cwicze 2 tydzien jutro ostatni trening z 1 obwodem i od wtorku powinienem zaczac 2 obwody na 1 treningu ale jest problem ostatnio probowalewm zrobic jeszcze 1 serie przysiadu czyli po 1 obwodzie odpoczalem ok 5 minut potem zabralem sie tak jakby za drugi i zrobilem 8 przysiadow z tym samym obc i kaplica :/ mozliwe ze zakladam za ciezkie obciazenia jak na sam poczatek ? czy teraz powinienem od 3 tygodnia zmniejszyc troche ciezary ? powiemn zre nawet ten jeden obwod dajew niezle w kosc prosze o jakas rade
    alexersko
    Kapral
     
    Posty: 59
    Rejestracja: 9 Marzec 2011, o 10:38
    Pochwały: 1
    Miasto: Radomsko
    Data urodzenia: 11 02 1987

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.