Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • DROP SET - PYTANIE

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez Kwachu » 2 Grudzień 2012, o 20:57

    Wiec problem leży jak u większości za pewne w treningu i diecie. Musisz szczegółowo przedstawić te dwie sprawy to pomożemy :D
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: DROP SET - PYTANIE

    Postprzez robo815 » 2 Grudzień 2012, o 20:59

    devDAVSON napisał:playandwin24 13 lat? haha polubiłem Cie :D Czyli zdania są podzielone, to nie wiem czy zabierać się za to czy też nie. Dodam tylko, że przez około 10 miesięcy + zarys diety i nie miałem prawie żadnych przyrostów, ogólnie marnie. Mam problem z budowaniem masy a w dodatku ważę z jakieś 60kg a to jest śmiech na sali, nie poddaje się, lecz nie wiem jak pod to z rozumem podejść. Może prywatny trener? :)


    Brak przyrostów zawdziećz tylko sobie-brak diety,może cotygodniowe imprezy zakrapiane alkoholem lub z innymi używkami
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Re: DROP SET - PYTANIE

    Postprzez robo815 » 2 Grudzień 2012, o 21:14

    devDAVSON napisał: Dodam tylko, że przez około 10 miesięcy + zarys diety i nie miałem prawie żadnych przyrostów, ogólnie marnie. Mam problem z budowaniem masy a w dodatku ważę z jakieś 60kg a to jest śmiech na sali, nie poddaje się, lecz nie wiem jak pod to z rozumem podejść. Może prywatny trener? :)



    Zarys diety?Co to znaczy jak dla mnie to brak jej.Może jeszcze cotygodniowe imprezy z alkoholem lub innymi używkami i jest brak efektów
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez devDAVSON » 2 Grudzień 2012, o 21:24

    Drodzy koledzy.

    Co prawda u dietetyka nie byłem, oraz nie stać mnie na taką fest dietę i nie mam zamiaru tego ukrywać, dlatego tak jak powyżej napisałem "zarys diety", czyli to codziennie spożywam to są płatki owsiane, główne posiłki podawane tylko z ryżem lub makaronem, na wieczór przed snem jako dodatek zajadam sobie 100g twarogu lub serek wiejski. Dużo wody nie gazowanej wypijam, nie pije gazowanych słodkich napojów np. "cola". Nie jestem przyjacielem słodyczy, jak mam ochotę na słodkie to zawsze pod ręką mam jakiś owoc. Nie pije alkoholu (tylko okazjonalnie) więc zdarza się to raz na ruski rok, co do innych używek to jestem czysty, do czego mogę się przyznać to do papierosów. Spalałem paczuszkę dziennie, od pół roku palę e-papierosa i spalanie ograniczyłem do 3-6 fajek dziennie.

    Wiek 22, wzrost 168cm, waga z 23.11.12 to 58.900kg
    Trenig 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu piłka halowa oraz basen.

    robo815 może i masz racje, że wina leży po złym treningu, lecz starałem się brać przykład nad rozpiskami dla początkujących w budowaniu masy. Jak widać marnie to wygląda. Nie wiem.. może wstawię jakąś swoją fotkę, jeśli miało by to pomóc.
    devDAVSON
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 24 Listopad 2012, o 23:34
    Pochwały: 1
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 22 06 1991

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez Kwachu » 2 Grudzień 2012, o 21:27

    devDAVSON - często gęsto bywa tak że wydajesz na dietę śmieciową więcej niż byś wydawał na jadłospis kulturystyczny, oczywiście nie mowie że tak jest w twoim wypadku ale już takich agentów widziałem :) :) Wiec proponuje poprawić to by jedzenie na oko wychodzi zazwyczaj kiepsko, zresztą chyba widzisz po sobie :) :)

    Przedstaw swój plan treningowy :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez robo815 » 2 Grudzień 2012, o 21:27

    A gdzie ja napisałem o złym treningu?JAk nie ma przyrostów a dodatowo grasz w halówkę i chodzisz na basen to masz za mała podaz kaloryczna
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez devDAVSON » 2 Grudzień 2012, o 21:52

    A sory pomyliłem się z Kwachem.

    to trening wygląda tak :

    Poniedziałek: KLATKA + TRICEPS

    -wyciskanie sztangi na ławce leżąc 4 x 8-10
    -wyciskanie sztangi na ławce pod kątem 60 stopni 3 x 8-10
    -rozpiętki na ławeczce leżąc 2 x 12

    -wyciskanie francuskie sztangi leżąc 4 x 10
    -wyprosty ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3 x 10
    -krzesełko, opuszczanie ciała nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie 2 x 10

    Środa: BICEPS + BARKI

    -uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstka 3 x 8
    -uginanie przedramion ze sztangą podchwytem 3 x 8

    -unoszenie ramion w przód ze sztangą albo wyciskanie sztangi zza głowy 3 x 8-10
    -podnoszenie ramion w bok w opadzie siedząc 3 x 10

    Piątek: PLECY + NOGI

    -ściąganie do karku 4 x 8
    -ściąganie do klatki piersiowej raczki 4 x 8
    -wioslowanie sztanga podchwytem 4 x 8-10

    -przysiady z sztangą 3 x 8
    -wspięcia na palcach z sztangą 3 x 30
    devDAVSON
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 24 Listopad 2012, o 23:34
    Pochwały: 1
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 22 06 1991

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez robo815 » 2 Grudzień 2012, o 22:34

    ławka pod kątem 60stopni?NA co to bo napewno nie na klatkę
    Nogi są największą grupą mięśniową a Ty mniej ich robisz niż na biceps?Jaja sobie robisz?Tylko nie pisz ze grasz bo nie ma to się co do wzrostu masy mieśniowej.A gdzie ćwiczenie na dwugłowy uda
    Ogólnie na razie tylko plan tricepsa jest w miarę a reszt do bani
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez devDAVSON » 2 Grudzień 2012, o 22:48

    ja chciałem Ci tylko uświadomić, że jestem początkującym, i mam prawo popełniać błędy, po to jestem na tym forum żeby dowiedzieć się ciekawych informacji oraz otrzymać pomoc, a dla Ciebie są to jaja z mojej strony. Zamiast mi pomóc, napisać jakie ćwiczenia są zbędne lub jakie dodać, otrzymałem same słowa "to źle to źle, ogólnie do bani" i wywnioskowałem, że będę pompować samego trica :)
    devDAVSON
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 24 Listopad 2012, o 23:34
    Pochwały: 1
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 22 06 1991

    DROP SET - PYTANIE

    Postprzez robo815 » 3 Grudzień 2012, o 05:36

    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.