Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Jaki plan dla seniora

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Jaki plan dla seniora

    Postprzez Senior1953 » 11 Październik 2015, o 18:41

    Wkrótce kończę 62 lata. Chciałbym wyglądać dobrze, mimo że jestem już seniorem. Co prawda od około 4 lat próbuję sam układać jakieś plany ale nie bardzo mi to wychodzi. Liczę na Waszą pomoc. Co mogę jeszcze w tym wieku osiągnąć. Póki co zacząłem jeść więcej aby było z czego budować masę. Obecnie ważę około 78 kg przy wzroście 178 cm.

    Moja aktualna fotka.
    Załączniki
    Senior.jpg
    Senior.jpg (57.12 KiB) Obejrzany 2389 razy
    Awatar użytkownika
    Senior1953
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 18:04

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez playandwin24 » 11 Październik 2015, o 19:40

    Jest bardzo dobrze :)

    Wrzuć trening
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez Konrad Adamczyk » 12 Październik 2015, o 09:26

    Tak jak mówi playandwin warto dorzucić jakiś trening siłowy bez przesadnego ciężaru, można też zasuplementować się profilaktycznie na stawy produktem opartym na kolagenie, np. Nutrend flexit, alphamel reno flex. I na pewno robotę by trochę poprawił booster testosteronu, czyli produkt oparty na ziołach typu buzdyganek, kozieradka lub z kwasaem DAA. W Twoim wieku poziom testosteronu jest znacznie niższy niż u 25 latka ;) ale faktycznie jest petarda jak na 62 lata :)
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez barteczek » 12 Październik 2015, o 12:49

    Jak wygladasz tak jak na zdjeciu to jestes kozakiem :)
    Awatar użytkownika
    barteczek
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 7 Październik 2015, o 15:01
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 06 06 1980

    Re: Jaki plan dla seniora

    Postprzez Senior1953 » 12 Październik 2015, o 16:34

    Dzięki za pochlebne opinie. Wyglądałem tak około 1,5 miesiąca temu. :) Tak jak wcześniej napisałem, dopiero zaczynam swoją przygodę z kulturystyką w myśl zasady lepiej późno niż wcale. Ostatnio ćwiczę systemem 3 dniowym.
    W poniedziałek - klatka i triceps, środa - plecy i biceps, piątek - barki i nogi.
    Awatar użytkownika
    Senior1953
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 18:04

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez playandwin24 » 12 Październik 2015, o 18:44

    Jak Ci się ćwiczy tym planem? CO sądzisz o 3 dniu?
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Jaki plan dla seniora

    Postprzez Senior1953 » 12 Październik 2015, o 19:10

    W trzecim dniu najcięższym (jak dla mnie) jest trening nóg a ściślej przysiady ze sztangą. Kiedyś robiłem też wykroki z hantlami ale też było mi ciężko. Zdjęcie które zamieściłem zrobiłem nie po ćwiczeniach tylko w innej porze dnia. Ćwiczę zawsze wieczorem. Nie mam aktualnej fotki zrobionej zaraz po ćwiczeniach ale mam z połowy lipca (zrobione telefonem) w mojej siłowni.
    Załączniki
    Foto lipiec.jpg
    Foto lipiec.jpg (22.99 KiB) Obejrzany 2352 razy
    Awatar użytkownika
    Senior1953
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 18:04

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez Senior1953 » 12 Październik 2015, o 19:23

    Konrad Adamczyk napisał:faktycznie jest petarda jak na 62 lata :)

    Wcale tak nie uważam. Mogłoby być znacznie lepiej gdyby zaczął ćwiczyć choćby 10 lat wcześniej. Te 4 lata (z hakiem) jak ćwiczę, to niewiele. Tym bardziej, że cały czas eksperymentuję z planami. Nie brałem nigdy żadnych suplementów dla sportowców ani odżywek. Jem "normalne" jedzenie jakie zaserwuje mi żona. ;)
    Awatar użytkownika
    Senior1953
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 18:04

    Jaki plan dla seniora

    Postprzez playandwin24 » 12 Październik 2015, o 19:25

    Jeśli chcesz przypakować to bym trening jechał taki w którym partie na jednym treningu są ćwiczone te które są blisko siebie tzn klata + tric i Plecy + bic ok, tylko te nogi z barkami :)

    Może przód i bok barków z klatą a tył barków z plecami, tylko to też zrobia się cieżkie treningi zwłaszacza klata + bary + tric.

    I trening nóg od pleców jak najdalej od siebie.
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Jaki plan dla seniora

    Postprzez Senior1953 » 15 Październik 2015, o 19:01

    Wczoraj dopadał mnie jakaś grypa. Nie mogłem ćwiczyć i raczej jutro też nie będę. Nie jem prawi wcale, bo straciłem apetyt.
    Szkoda mi tych straconych dni, bo w moim wieku już każdy dzień trzeba liczyć. ;)
    Jak wcześniej napisałem, trenuję od około 4 - 5 lat. Zainspirowała mnie sylwetka Jana Olejko (znany weteran kulturystyki), który jest starszy ode mnie ale ćwiczy już ponad 50 lat.
    Awatar użytkownika
    Senior1953
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 18:04

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.