Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę dla dziewczyny

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę dla dziewczyny

    Postprzez asik » 25 Styczeń 2011, o 13:31

    Witam wszystkich serdecznie,
    To mój pierwszy wpis na tym forum i od razu proszę o pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę. Zapisałam się na siłownie (już kiedyś chodzilam na siłownie, więc maszyny i ćwiczenia na nich nie są mi obce, nie boję się ciężaru itd). Chodzę 3 razy w tygodniu/za mną pierwszy tydzień. Na razie ćwiczę za każdym razem wszystkie grupy mięśniowe-tak na rozruch. Ale w przyszłym togodniu chciałabym już zacząć jakiś plan. Aktualnie mój trening wygląda następująco:
    -wioślarz 5-10 min
    - maszyna na brzuch (taki wałek na klacie i robi się skłony) 3x20-30
    -maszyna na brzuch (ściaganie rąk i nóg do siebie siedząc) 3x15
    - twister
    -wyprost nóg siedząc 3-12/15
    -zgięcie nóg leżąc 3x12/15
    -odwodziciele 3x15
    -baterfly 3x15
    ściaganie drążka do klatki 3x15
    - wypychanie rąk przed siebie siedząc(nie wiem jak ta maszyna się nazywa) 3x15
    - wypychanie rąk w górę siedziąc 3x15
    -triceps na maszynie zwaną winda 3x15
    -podnoszenie sztangielek bokiem na wysokość ramion 3x15
    -biceps 3x15
    na koniec bieżnia 15 min
    Chciałabym wyrzeźbić pupę i pozbyć się lekkiego tłuszczyku na biodrach. Moje wcześniejsze przygody z siłownią pokazały mi, że moje nogi mają tendencje do "puchnięcia" a nie zależy mi na tym. Chcę wyszczuplić uda. Od pasa w górę jest całkiem nieźle ;) .
    Będę wdzięczna za pomoc w ułożeniu planu. Brzuch może być 3 razy w tygodniu-lubię pastwić się nad nim.
    Na koniec coś o sobie. Wzrost 168, waga 55 kg, wiek 30++ :D
    asik
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Styczeń 2011, o 13:12

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę dla dziewczyny

    Postprzez rafimoc » 25 Styczeń 2011, o 14:29

    Witaj,

    Nie zaleznie od plci cwiczenia ciezkie sa najlepsze - redukuja mnostwo tkanki tluszczowej.

    Przysiady,martwe ciagi - najlepsze na posladkowe

    Nie boj sie, nie bedziesz miala zbyt rozbudowanej masy miesniowej (u kobiet ciezko o maxymalna hipertrofie)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław


    Re: Pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę dla dziewczyny

    Postprzez valdunn » 8 Grudzień 2021, o 17:37

    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    languagelaboratory.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron