Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • POMOC-Plan treningu w domu

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez madara112 » 9 Luty 2013, o 22:45

    Witam!
    Ostatnio zainteresowałem się trochę kulturystyką, przypomniałem sobie że kolega zaczął robić 6 vadera, chwalił ,że już po miesiącu ma łady brzuszek itd. Postanowiłem również zacząć ćwiczyć, zacząłem oczywiście od 6 vadera. Efekt widzę już po 7 dniach treningu (trenuje co 2 dzień zwiększam ilość serii lecz ilość powtórzeń to 6 na każdą nogę + pompki 5-7 serii po 10x).Z tego co wyczytałem stosuję się ten układ ćwiczeń odchudzających. Tak właśnie jest i ze mną, mam szybki przyrost masy i bardzo szybko potrafię schudnąć. Mięśnie brzucha widać znikome, jak napnę to się wychylają ale jak tak dalej pójdzie to zostaną ze mnie same kości ;d.
    I tu moja prośba, czy potrafilibyście mi coś doradzić z ćwiczeń domowych ,ponieważ do siłowni jak na razie nie mam dostępu.
    Mam 17 lat, 180cm wzrostu moja waga utrzymuję się non stop 58-63kg, można powiedzieć że jem bardzo dużo mięsa,ryb i tym podobne. Zależy mi jak najbardziej na sile, lecz chciałbym żeby moje kształty były jako tako wyraźne.
    Z góry dzięki ;)
    madara112
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Luty 2013, o 22:32
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 01 01 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez playandwin24 » 10 Luty 2013, o 10:36

    Przysiady, drążek, wykroki, pompki wszelkiego rodzaju...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez TomaszM » 10 Luty 2013, o 11:28

    Ostatnio zainteresowałem się trochę kulturystyką, przypomniałem sobie że kolega zaczął robić 6 vadera, chwalił ,że już po miesiącu ma łady brzuszek itd.

    6 weidera a nie vadera :D to jeden wielki śmiech a nie trening :)


    Ułóż sobie kolego dietę, bo to podstawa i kup sobie drażek + sztangielki albo drażek + kettlebel
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez szymon12159 » 11 Luty 2013, o 13:47

    oo kurde , 180cm i 60 kg wagi ok. chlopie , mase rób a nie mow o kształtach żdnych ; ) oczywisice mozesz robic sucha mase , bo po co sie zalewac zbednym tluszczem ; )
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Re: POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez madara112 » 16 Luty 2013, o 16:19

    Wiem 180cm i ta waga ... ale jem na prawdę dużo, uprawiam też dużo sportów taniec,siatkówka, biegam itd. gdy jest okazja żeby się poruszać stoję pierwszy w kolejce. Chciałbym ważyć ok. 70kg lecz ciągle stoję w miejscu ,nigdy nie przekroczyłem 63kg.
    Mam dobrze umięśnione nogi właśnie po przez taniec, są chude ale zbite i wytrzymałe.
    Pamiętam że ze 2-3 lata temu ważyłem ze 40kg, same kości, ale wtedy jadłem raz dziennie, czasami zdarzało się że zjadłem obiad.Non stop cały dzień spędzałem na dworze z kumplami aktywnie.
    Teraz można powiedzieć że jem 5-6x dziennie w tym dużo mięsa, ryb i owoców (szczególnie jabłka i banany). A co do tej suchej masy, jak mogę ją zrobić i na czym ona polega? Tak jak już pisałem zależy mi na sile i szybkości, nie chce wyglądać jak napakowany mięśniak z dwoma telewizorami pod pachami. Czy konieczne jest używanie jakichś odżywek itd? Chciał bym wyrobić się naturalnie, ale jeżeli będzie to bardzo trudne z moją wagą oczywiście zakupie jakieś suplementy, tylko jakie? Nie chce ładować zbyt dużo kasy, proszę o jakąś podpowiedź.
    Z góry oczywiście dzięki ;)
    madara112
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Luty 2013, o 22:32
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 01 01 1996

    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez siwy94tsn » 16 Luty 2013, o 16:46

    Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym (wyliczona) . Podzielona na odpowiednie porcje węglowodanów ,białka i tłuszczy .
    Oczywiście aby poznać dobre proporcje wartości odżywczych potrzeba czasu i obserwacji . 70 kg nie jest tak dużo , przy dobrej to kwestia paru miesięcy .
    Odzywki możesz stosować jak nie masz czasu na zrobienia posiłku - białko , gainery , bulki .
    Wszystko masz na forum wystarczy poszukać .
    Awatar użytkownika
    siwy94tsn
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 27 Marzec 2011, o 11:15
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 06 12 1994

    Re: POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez madara112 » 16 Luty 2013, o 18:24

    Więc tak poczytałem trochę co i jak, teraz kwestia kupienia dobrych suplementów tylko jakich? Możecie podać nazwę cenę i opinie danego produktu? Sam nie za bardzo się na tym znam. Oczywiście chciałbym żeby odżywki były nie za drogie jak na sam początek.
    Na dietę średnio mogę się porwać bo sam sobie nie gotuje, oczywiście w ciągu tygodnia jem średnio 3x obiad mięsny, w piątki ryby a na tygodniu różnego rodzaju zupy itd. ale to chyba nie wystarczy.
    madara112
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Luty 2013, o 22:32
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 01 01 1996

    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez robo815 » 16 Luty 2013, o 21:51

    Na początak polecałbym dobrą dietę( i nie kanpkową) a nie odżywki
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975


    POMOC-Plan treningu w domu

    Postprzez Niuniaaa » 7 Kwiecień 2021, o 19:07

    Ja tam trenuje sporo w domu, bo gram w siatkę. Także cały czas muszę trzymać sprawność etc. A czy wy też trenujecie jakiś sport, gdzieś gracie? Może też interesujecie się siatkówką? Jak tak, to możecie zerknąć sobie na bloga amatorskaplusliga.pl, gdzie znajdziecie wiele interesujących wiadomości na temat tego sportu oraz lig, meczy, transferów etc.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron