Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Pomocna dłoń dla Kobiety

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez candywoman » 29 Lipiec 2010, o 16:20

    Witam Serdecznie Kulturystów ;) ,

    Mam pytania, mam nadzieję że mi pomożecie.
    Mój wzrost to 174 cm waga 63 jestem szczupłą osobą ale chodzi mi o schudnięcie około 5 kg. i poprawieniu mięśni brzucha,
    brzuch to partia którą najtrudniej mi ukształtować m.in dlatego że choć ćwiczę to pod warstwą tłuszczu nie widać ich tak jakbym chciała. Górę widać po a6w, ale dół to katorga, nie jest tego dużo, ale mi przeszkadza.
    Wiem że podstawa to areoby i rzeźbienie mięśni, tu właśnie pojawia się pierwsze pytanie, jakie ćwiczenia na brzuch ?
    Ćwiczyłam a6w lecz po 2 tygodniach już mi się nie chce...leń ze mnie wychodzi :) , ćwiczyłam a6w tzn zaczynałam około 6 razy
    kończąc właśnie na 2 tygodniu. Chciałam zapytać czy zwykłe brzuszki będą lepsze i jak je wykonywać ? Obmyśliłam żeby wykonywać je w seriach takich jak a6w, może by to był dobry pomysł.

    A drugie pytanie co należy jeść przed treningiem ? i po treningu co jest bardzo ważne. Ale Gdy chce schudnąć-czyli redukcja,jakie to mają być produkty, czy zjedzenie owsianki
    przed godzinną jazdą roweru jest dobre czy lepiej po ? i czy po treningu dobrze jest zjeść np surówkę z jogurtu naturalnego/jabłka/marchwi ?

    Piszcie Chłopaki
    Dziękuje Serdecznie :)
    candywoman
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 1 Lipiec 2010, o 15:38

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 16:35

    Dieta low carb + 3x bieganie rano na czczo od 30 do 60 minut. I tłuszczyk będzie leciał :). Przed treningiem zdrowe mięso zawierające aminokwasy np. kurczak a po jedeń średni.duży banan lub szklanka soku pomarańczowego. Musisz sobię zrobić dietę low carba. Na rano węgle + białko np. 3 jajka + 50g płatków owsianych. Na noc same białko czyli twaróg . Twaróg akurat to takie białko na noc którego nie zastąpisz jedzeniem ( wolno się trawi co jest dobre na noc ) najwyżej suplementem białkowym.

    Co do tego kurczaka to w 100% nie jestem pewien jeśli chodzi o redukcję.

    1,8g węglowodanów na 1 kg
    1,8g białka na 1 kg
    0,8 tłusczu na 1 kg ( mają to być zdrowe tłuszcze np. słonecznik,oliwa z oliwek )
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez Micek195 » 29 Lipiec 2010, o 16:39

    już Ci mowimy cukiereczku:)
    Wiem że podstawa to areoby i rzeźbienie mięśni, tu właśnie pojawia się pierwsze pytanie, jakie ćwiczenia na brzuch ?
    skupiłas sie na górnych partiach brzucha a mało angażowałaś dolne ate mięśnie najlepiej cwiczysz słynnymi nożycami,po drugie unoszenie nóg w zwisie i leżąc.

    Chciałam zapytać czy zwykłe brzuszki będą lepsze i jak je wykonywać ?
    robić spięcia brzucha a nie całe brzuszki od dechy az do kolan bo w ten sposób krzywdzisz swój kręgosłup ale tez wykonywac brzuszki na rózne strony i pod różnym katem nie musisz tego robić w równych seriach ale z wyczuciem aż poczujesz palenie.

    A drugie pytanie co należy jeść przed treningiem ? wszystkie 3 główne składniki w diecie czyli kombinacje tłuszczy,białaka i węglowodanów.czyli przed treningiem możesz zjesc (ok 2godz przed)słodkie ziemniaki,kotlety sojowe lub jajka i do tego jakieś warzywa,przed samym treningiem możesz wybrać np jakiegoś małego sheka np zmielone płatki owsiane,kukurydzane,bakalie,miód i owoce,mleko) po treningu samo białko i węgle proste póxniej normalny posiłek.

    w twoim przypadku najważniejsza bedzie dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i do tego aeroby rowerek,pływanie,bieganie,sex:)
    jak masz możliwość to wstaw zdjecia swojego brzucha a najlepiej całej sylwetki zobaczymy nad czym popracowac aby to wszystko wyglądało ładnie i ze smakiem.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez thegame » 29 Lipiec 2010, o 16:44

    Jak tobie się nie chce to nic z tego nie będzie, bo trzeba mieć silną wolę żeby lenia schować do szafy i coś robić ze sobą.
    Ogólnie bez dobrego jedzenia mięśni nie będzie widać, bo zawsze będą zalane tłuszczem.
    Możesz jeść wszystko na co masz ochotę tylko we właściwej ilości i o właściwej porze dnia.
    Marchewka trochę się rozpędził z tym podawaniem ile czego na kg masy ciała, bo nic nie wiadomo na temat twojego trybu zycia, metabolizmu, czy wrażliwości na poszczególne składniki odżywcze.
    Przydało by sie trochę informacji. Piszesz, że jesteś szczupła, ale jednak brzuch zalany :) jaki masz bf?? ile czasu możesz poświęcić na trening, jakie doświadczenie z dietą i treningiem itp itd. Zdjęcie też by się przydało.
    Jeśli czegoś nie wiesz to pw do mnie jeśli nie to czytaj podwieszone w dziale trening i dieta.

    Pozdrawiam.
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 16:46

    Co do brzucha to polecam abs2 dobrze daje w dolne i w górne mięśnie brzucha. Na wyższych poziomach dodane są ćwiczenia na skośne mięśnie.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez Michał » 29 Lipiec 2010, o 19:40

    chyba chlopaki juz wszystko napisali o co prosilas :) Ja sie juz powtarzal nie bede :) Jak cos to pytaj tutaj to zawsze pomozemy :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez candywoman » 30 Lipiec 2010, o 16:17

    Do Pana Marchewki- low Carb, na takich określeniach to ja się nie znam, bardziej proszę łopatologicznie ;)
    Micek195- to już Ci cukiereczek mówi, to prawda skupiłam się na górze, ale tak chwalili to a6w że chciałam spróbować więc spróbowałam i efekt że brzuszek lekko wystaje, rowerek to prawda codziennie robię ok 15 km, czy to jak pada przy muzyce sobie tańczę :),
    Ja już miałam za sobą chudnięcie bo aż z wagi 72 kg do 58 :), jestem wysoka to tego aż tak nie widać ale czułam się nie komfortowo, udało mi się jednak i wiem że przede wszystkim najważniejszy jest ruch i powiem tylko że wtedy ograniczyłam słodycze, wieczorne jedzenie i dużooo dużooo ruchu :) i poskutkowało, teraz mi po prostu zależy na ładnym brzuchu,
    ze smakiem wygląda, może napisałam tak że się wydaje każdemu że nie wiadomo ile jest tego tłuszczyku ale mówię Wam że malutko chodzi tylko o płaski. Zdjęcie jak mi się uda wkrótce się pojawi :)
    thegame- ja jak chcę to lenia nie widać,można podać przykład mojego 6-miesięcznego chudnięcia z czego jestem bardzo dumna, teraz wyglądam dobrze więc dlatego mniej chęci, dobrze napisałeś można jeść wszystko ale z umiarem, tak kiedyś jadłam codziennie na rowerze po 3 h wieczorem troszkę ćwiczeń siłowych i rozsądne zrzucenie wagi było :)
    To fakt Marchewka się rozpędził podkręslam Kobieta jestem :P
    Co do mojego trybu życia jestem jestem chyba mezomorfik, szybko się nie otłuszczam, ale jednak talk jest, studiuję więc w czasie latania na uczelni brak czasu ale próbuję zawsze tak 4 razy w tygodniu pobiegać czy iść na siłownię.

    Nie wiem co to BF ? :x to coś jak BMI czy się mylę :)?
    Tak jak pisałam treningi w miarę regularnie tryb życia bardzo zdrowy odkąd schudłam czyli 4-5 lat, zero słodyczy, zdrowe posiłki, równe odstępy czasu. także uważam że dietę mam w porządku,
    Np Rano 8. 1 litr wody na czczo później jajecznica 3 jajka +pomidor+grachamka 11. ser biały jogurt naturalny 13 normalny obiad-mała porcja typu zupa 2 naleśniki, 16,koktajl jogurt naturalny/marchewka.jabłko 18-19. płatki owsiane na mleku-bardzo mało to wychodzi mniejsza szklanka ok 150 ml + troszkę owsianki

    Chyba zacznę robić ten abs 2 i oczywiście ruch ruch :)

    Więc cukiereczek idzie jeździć :D
    candywoman
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 1 Lipiec 2010, o 15:38

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez candywoman » 30 Lipiec 2010, o 16:24

    A jeszcze szybkie pytanie jak często można ćwiczyć brzuch ? tzn można robić abs2 co drugi dzień a w przerwie zwykłe brzuszki oczywiście tak jak pisał Micek czyli nie jak decha do kolan bo faktycznie kręgosłup siada :)
    candywoman
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 1 Lipiec 2010, o 15:38

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez Michał » 30 Lipiec 2010, o 16:53

    abs 2 rob 4 razy w tyg. cukiereczku :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Pomocna dłoń dla Kobiety

    Postprzez candywoman » 30 Lipiec 2010, o 17:59

    To moje fotki ;)
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    candywoman
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 1 Lipiec 2010, o 15:38

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.