Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • powrót

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    powrót

    Postprzez Roket1q » 20 Wrzesień 2012, o 18:25

    witam mam miesięczną przerwe spowodowaną kontuzją nadgarstka i dłoni.Nadgarstek mi przeszedł.Już nie czuje bólu kręcąc nim,a dłoń była mocno stłuczona i smaruje ją naproxenem emo i już robi się dobrze.Myśle,że już za tydzień wróce do treningów.Przed kontuzją robiłem cykl na nitro2 i cm3 i wszystko ładnie poszło.Ogólnie moje wymiary 180cm wzrostu,78kg wagi,90kg na klate i mam 20lat.Mam już nitro energizer i cm3 dużo i nie wiem czy brać sie za to odrazu po powrocie do ćwiczeń czy wrócić do formy i dawnej siły i poćwiczyć 3,4miesiące i brać sie za ten cykl.Co mi raDZICIE??.dIETE MAM,tylko podczas przerwy od ćwiczeń nie trzymam sie jej rygorystycznie.Wymiary mi nie spadły od miesiąca to nie jest źle.Mam swoją siłke wyyposarzoną w ławke płaską,skośną,drążek,obciążenia do 100kg,sztange,sztangielki,stojaki na przysiady.Co mi ogólnie radzicie w powrocie do siły,jaki trening i moze suplementacje.Czekam na wasze propozycje i daje sogi za pomoc.Pzdr
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    powrót

    Postprzez TomaszM » 20 Wrzesień 2012, o 19:04

    Mam już nitro energizer i cm3 dużo i nie wiem czy brać sie za to odrazu po powrocie do ćwiczeń czy wrócić do formy i dawnej siły i poćwiczyć 3,4miesiące i brać sie za ten cykl.

    poćwicz z 2 miesiące i powróć do cyklu.

    Co mi ogólnie radzicie w powrocie do siły,jaki trening i moze suplementacje

    Pierwszy tydzień (góra dwa) rozruchowe FBW, następnie już standardowy split dzielony na 4 jednostki treningowe.

    Odnośnie suplementacji to jeśli kontuzja nie do końca się wyleczyła etc. to kup sobie jakiś preparat na stawy np. join therapy treca czy animal flexa

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez Roket1q » 20 Wrzesień 2012, o 19:11

    ostatnio sprawdzałem ile wezme na klate i 60kg brałem seriami.Czy siła bardzo mi spadnie przez tą przerwe?i czy długo może mi zejsc powrót do formy??
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    powrót

    Postprzez TomaszM » 20 Wrzesień 2012, o 19:19

    czy długo może mi zejsc powrót do formy??

    zależne od wielu czynników (w pierwszej kolejności od genów), ale nie przejmuj się istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez Roket1q » 20 Wrzesień 2012, o 19:26

    to śmiało mogę po2miesiącach treningów brać sie za cm3 i nitro energizer tak?
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    powrót

    Postprzez TomaszM » 21 Wrzesień 2012, o 12:18

    tak
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez fallenursus » 21 Wrzesień 2012, o 13:14

    pamiec miesniowa :) dobre.
    raczej adaptacja systemu nerwowego ktora jest szczegolnie silna na poczatku treningow.
    no ale przeciez miesnie maja mozg...

    ps. mozesz dac zwykle mono. wpomoze gojenie urazenia nadgarstka.
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: powrót

    Postprzez TomaszM » 21 Wrzesień 2012, o 13:32

    fallenursus napisał:pamiec miesniowa :) dobre.
    raczej adaptacja systemu nerwowego ktora jest szczegolnie silna na poczatku treningow.
    no ale przeciez miesnie maja mozg...

    kocham takie przepychanki słowne ...
    idąc twoim tropem to rozumiem, że polecasz koledze preparat mono - a co to jest te mono skoro takiej nazwy nigdzie nie ma ?
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez o2market_pl » 24 Wrzesień 2012, o 14:08

    Na poczatek poćwicz na sucho jeżeli miałeś kontuzję i przerwę,dopiero potem bierz się za odzywki i powróć do cyklu. Może miesiąc to za długo,ale np odczekaj te 2 tygodnie.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

    Re: powrót

    Postprzez Roket1q » 3 Październik 2012, o 20:29

    ok to tak poważnie 2miesiące ćwiczeń po powrocie po kontuzji i moge wrócić do cyklu???????
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.