Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez Therydusonejytr » 10 Grudzień 2010, o 20:13

    Witam. Mam 18 lat i jestem przeciętnym dzieckiem komputera. Jest w tym po części błąd rodziców (komputer jako opiekunka) po części moja. Jednak w ostatnim czasie doszedłem do wniosku, że warto coś zmienić w życiu, bo przemijają mi najlepsze lata. Postanowiłem więc wziąć się za siebie. Zacząłem stawiać pierwsze kroki ku zwiększeniu aparycji (charakter mam w miarę normalny xD ). Dzięki komputerowi a także dobremu papu mam budowę typu gruszeczka. Gruby nie jestem ale cienka klatka i oponka. I tu wasza rola moi bardziej doświadczeni przyjaciele. Przedstawię swój plan działania (a także dalsze) i prosiłbym o jakiekolwiek rady, dodatkowe ćwiczenia itp. które pomogą mi wytrwać a także osiągnąć efekty. Zastrzegam, że ćwiczę domowo i jestem astmatykiem.
    Ćwiczenia zacząłęm od kursu 100 pompek i 300 brzuszków (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Widzę efekty przede wszystkim w ilości wykonywanych cwiczeń.
    Biceps trenuję na hantlach zwykle na kolanie 4 serie zwiększając ilość + 4 serie na stojąco, młoty i przekrętki.
    Ekspander.
    Posiadam również ławeczkę z modlitwenikiem, gryf prosty i łamany, rowerek stacjonarny.
    Ku zmniejszeniu Warstwy Ochrony Przed Zimnem + 5 skaczę na skakance przynajmniej pare minut dziennie. Inne cwiczenia typu biegi i basen ze względu na astmę odpadają.
    Najważniejsze dla mnie są treningi MMA dwa razy w tygodniu trwające 2 godziny które dają mi niezły wynik:).
    Zwykle ćwiczę dwa dni - przerwa - dwa dni - przerwa.
    Nie stosuję diet prócz pozbycia się pepsi-colów, snickersów i chrupków:).

    Więc - co jeszcze mógłbym wykonywać żeby się "nie zajechać"? Powinienem stosować jakąs suplementację na zakwasy/siłę/cokolwiek?

    Bardzo proszę o radę, z góry dziękuję i życzę powodzenia wszystkim początkującym jak ja i siły w postanowieniu:).
    Gorące Pozdrowienia.
    Therydusonejytr
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Grudzień 2010, o 20:03
    Data urodzenia: 16 06 1992

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez johnydeere » 10 Grudzień 2010, o 21:27

    Polecam aerobową 6 waidera. daje wycisk ale i rezultat jest super!!!!
    johnydeere
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Grudzień 2010, o 20:24
    Miasto: Ustroń
    Data urodzenia: 01 01 1983

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez rafimoc » 10 Grudzień 2010, o 21:32

    suplementy nie na tym etapie, wszystko zaczyna sie w glowie!!

    Pierwszy krok zrobiles- postawiles sobie cel - slusznie.

    Jezeli cwiczysz w domu, to masz arsenal cwiczen, bardzo mocnych!
    Syzyfki,Zuraw,Drazek roznymi chwytami,pompki roznymi rozstawami i w roznych plaszczyznach,odwrotne wioslo roznymi rozstawami i chwytami, brzuszki w roznych plaszczyznach, w roznych ruchach, a jako ze posiadasz hantle to takze: rozpietki,wykroki,wysoki step na laweczke,hack-przysiady,nozyce,wycisk na barki stojac oburacz, wycisk na barki stojac jednoracz - tak samo siedzac, wyciskanie na klatke sztangielkami, wioslowanie jednoracz, wszelakie wyciskanie francuzkie na tricepsy, na bicepsy wszelakie unoszenia czy to w opadzie czy stojac czy siedzac... pod roznymi katami i plaszczyznami,co jeszcze.. hmm unoszenia bokiem, unoszenia przodem, uginanie lezac ze sztangielka miedzy stopami, wyprosty siedzac ze sztangielka miedzy stopami, podciaganie sztangielek wzdluz tulowia, podciaganie sztangielek do klatki piersiowej w opadzie...to takie na szybko, ktore mi wpadly do glowy- multum mozliwosci!!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez Therydusonejytr » 10 Grudzień 2010, o 22:03

    johnydeere - ćwiczyłem to troche, jednak moje mięsnie brzucha nie są w stanie nadążyć, więc zmieniłem na zwykłe brzuszki.

    rafimoc - bardzo Ci dziękuję nawet nie wiedziałem że tyle ćwiczeń moge wykonywać:) Jestem bardzo zdeterminowany by dążyć do tego celu, teraz muszę tylko sensownie rozplanować bo zwykle jak sie przesadzi to chęć mija szybko:)
    Therydusonejytr
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Grudzień 2010, o 20:03
    Data urodzenia: 16 06 1992

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez rafimoc » 10 Grudzień 2010, o 22:06

    Poki,co mozesz robic same duze partie - male sie przy nich rozwina bez problemowo.

    Nogi:
    Syzyfki,Wykroki,rumunski martwy ciag ze sztangielkami

    Klatka:
    Wyciskanie sztangielek raz lewa reka raz prawa, pompki klasyczne z szerokim rozstawem, pompki z waskim rozstawem

    Plecy:
    Drazek ( z czasem z obciazeniem!), odwrotne wioslowanie, podciaganie sztangielek do klatki piersiowej w opadzie

    3x w tyg.
    Staraj sie stopniowo dokladac obciazenia, ale to pomalu,na poczatek co 3-4 tygodnie-nie spieszy sie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez Zioło » 11 Grudzień 2010, o 08:45

    Czyli takie Fbw 1 słowem.
    Co by tu dodać...Unikaj fast-Fodów itd. Bo to jedno z najgorszego zła na świecie zaraz po komputerze :D
    A i rób treningi na siłce w inne dni niż treningi MMA bo w innym przypadku to mało rezultatów będzie.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez Therydusonejytr » 11 Grudzień 2010, o 12:43

    Zwykle (jakiś miesiąc) moje ćwiczenia wyglądały tak: Poniedziałek 2 godziny MMA, wtorek pompki brzuszki biceps triceps środa to co wtorek, czwartek MMA piątek sobota to co we wtorek i środę a w niedzielę odpoczynek.
    Therydusonejytr
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Grudzień 2010, o 20:03
    Data urodzenia: 16 06 1992


    Re: Proszę o dobre rady dla chcącego zmienić coś w życiu.

    Postprzez valdunn » 9 Grudzień 2021, o 21:30

    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    languagelaboratory.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron