Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Wielka Prośba

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Wielka Prośba

    Postprzez Milk&Chocolate » 9 Grudzień 2010, o 18:46

    Witam !
    Mam 13 lat , można powiedzieć że rocznikiem 14 bo już prawie 2011. Moja prośba polega na tym ,aby ktoś z was doświadczony napisał mi plan treningowy. Dodam ,że w domu posiadam (drążek do podciągania),(ławkę do brzuszków),(ławkę prostą na sztangę[można podnieść tył by dołączyć modlitewnik{nie posiadam} i można podnieść też przód by usiąść). Ćwiczę na ławce prostej z sztanga z obciążeniem 19,5 KG (podniosę więcej, lecz wiem że lepiej mniej ,a więcej serii [poza tym w moim wieku nie wskazany jest większy ciężar]). Na moim brzuchu są kostki (kaloryfer) bardziej widoczne są wyżej niż na dole. Chciałbym by w planie znalazł się dzień z bieganiem i jeden na basenie. Mam 161 cm wzrostu i 52 KG wagi. Widzę plan w taki sposób. Poniedziałek(ćwiczenia rozciągające,drążek,brzuszki,pompki,sztanga itp), Wtorek(odpoczynek [nic],Środa(rozgrzewka typowa do biegania i oczywiście bieganie),Czwartek (odpoczynek[nic],Piątek (basen). Bardzo prosiłbym o uzupełnienie tych dni odpowiednimi ćwiczeniami.(może ktoś mi podać jakąś lekką dietę typu : wypić żółtka(białko). Z góry dziękuję. ;)
    Milk&Chocolate
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Grudzień 2010, o 18:22
    Miasto: Świętochłowice
    Data urodzenia: 07 04 1997

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez dazid_18 » 9 Grudzień 2010, o 18:54

    Odpusc sobie jeszcze ze 2 lata.Jetses jeszcze troszke za mlody ja mam 16 lat i wiem ze jestem za mlody ale ten wiek jest juz lepszy.Zostan przy papkach,podciaganiu sie i brzuszkach,lepiej bedzie w ten sposob dla ciebie.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez Milk&Chocolate » 9 Grudzień 2010, o 19:06

    dazid dziękuje za odpowiedź ,ale nie wiem czy zauważyłeś ćwiczenie siłowe z sztanga podałem tylko w poniedziałki myślę ,że to nie jest jakaś przesada że raz w tygodniu zrobie z pre serii. Dziękuje czekam na dalsze odpowiedzi.
    Milk&Chocolate
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Grudzień 2010, o 18:22
    Miasto: Świętochłowice
    Data urodzenia: 07 04 1997

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez dazid_18 » 9 Grudzień 2010, o 19:08

    No móglbys robic raz w tyg cw.silowe z malymi ciezarami po jednym na kazda partie.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez Milk&Chocolate » 9 Grudzień 2010, o 19:13

    Właśnie chodzi mi o takie ćw.siłowe z małymi ciężarami. Nie chce tak jak inni pisali w moim wieku ,że biorą tam po 40KG.Wcale się nie dziwię sam raz tyle wycisłem ale wiem ,że to ani nie zrobi mi dobże a tylko pogorszy.Po prostu chce takie wprowadzenie na dalsze lata. I też trochę zwiększyć siłę no i raz w tygodniu mięśnie takie lekkie ćwiczenia mogą dać ładny wygląd bicepsa na przyszłość.
    Milk&Chocolate
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Grudzień 2010, o 18:22
    Miasto: Świętochłowice
    Data urodzenia: 07 04 1997

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez dazid_18 » 9 Grudzień 2010, o 19:17

    Mozesz w poniedzialek robic tak:
    Nogi:Przysiady
    Klatka:Wyciskanie na lawce plaskiej sztanga lub hantlami
    Plecy:Wioslowanie/podciaganie sie na drazku

    No i male obciaznia,a powtórzenia to:20,18,16,14,mysle ze bedzie tak najlepiej.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez Milk&Chocolate » 9 Grudzień 2010, o 19:24

    No dzięki. Jeżeli mógłbyś mi napisać te 3 dni poniedziałek,środa i piątek byłbym wdzięczny i też zależy mi na planie jakiegoś moderatora do porówniania. Z góry dzięki
    Milk&Chocolate
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Grudzień 2010, o 18:22
    Miasto: Świętochłowice
    Data urodzenia: 07 04 1997

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez NightKing » 9 Grudzień 2010, o 19:33

    dazid przystopuj troche
    do przysiadu potrzeba techniki a jak ćwiczy w domu to nawet nie będzie miał go kto poprawić
    nogi w jego wieku to wystarczy pobiegać trochę, więcej nie trzeba

    na klatkę tak jak pisał raz w tygodniu kilka serii nie zaszkodzi
    plecy podciąganie na drążku może praktycznie robić bez problemu a to mu się przyda na przyszłość
    na biceps jakieś tam lekkie uginanie sztangi

    wiosłowanie sztangą też bym odpuścił z powodu tego samego co przysiady
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez Milk&Chocolate » 9 Grudzień 2010, o 20:07

    NightKing twoja wypowiedź naprawdę w tym temacie się przydała widać ,że masz doświadczenie ,a właśnie o taką osobę mi chodzi. Jeżeli nic nie masz przeciwko napisz mi jakie ćwiczenia mogę wykonywać w te poszczególne dni wzrorując się na wzorze u góry. Tam co 1 raz pisałem. Z góry wielkie dzięki.
    Milk&Chocolate
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Grudzień 2010, o 18:22
    Miasto: Świętochłowice
    Data urodzenia: 07 04 1997

    Re: Wielka Prośba

    Postprzez cooler_102 » 9 Grudzień 2010, o 20:28

    poczytaj o treningu domatora ;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron