Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez chunga » 20 Marzec 2011, o 15:20

    Wszystko o pompkach i nasze rekordy
    Nie mam pojęcia czy taki temat tutaj jest ,ale chyba nie.Proponuje ,żeby ktoś wrzucił jakis ciekawy art.o wszelkiego rodzaju pompkach ,a jest tego trochę.Proponuje tez ,abyśmy tutaj wrzucali swoje filmiki z tym cwiczeniem i pokazali swoje możliwosc w tym boju :)
    Tak dla zachęty ja na poczatek wstawiam swoje wypociny ,ale wiem że nie popisałem sie na tym filmiku poniewaz robiłem to 1 raz po kilkunastu nawet latach przerwy w robieniu tego cwiczenia i technicznie tez nie sa dobre ponieważ nagrywając filmik nie zdawałem sobie nawet sprawy ,że nie są pełne ,ale..... ale obiecuję ,że następny filmik będzie lepszy.Na razie tylko 63 słabo technicznie wrzucam

    http://www.youtube.com/user/chunga561

    Jak nikt nie wrzuci arty...o "pompasach" to może potem ja to zrobię.
    No to piszemy i wstawiamy filmiki :) :) :) kto 1 do golenia??? he he!

    Pochwały przyznane za posta: 2
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez Michał » 20 Marzec 2011, o 15:34

    Jedziesz dzia dzia niezle :) Treaz 63 a za jakis czas setka i wiecej, kwestia treningu :)
    Ja cos kolo 100 pompek jestem w stanie zrobic, ale jakos dawno ich nie robilem. Chyba zaczne. łap pochwale za przypomnienie mi o tym cwiczeniu.

    P.S Fajne trampole :D
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez chunga » 20 Marzec 2011, o 15:44

    No właśnie mi 2 miesiące temu mi też ktoś przypomniał o tym cwiczeniu. Nie robiłem w zasadzie juz tego wcale po prostu zapomniałem tak jak TY :)

    ps.To jest mój 1 filmik w życiu nagrany na You Tube ,w następnym założe juz firmówki

    Autor postu otrzymał pochwałę
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez Michał » 20 Marzec 2011, o 15:48

    nie wiem moze mi sie cos pomylilo ale chyba kiedys tez wstawiales filmik z pompkami wlasnie na YT.
    Nie jestem pewny na 100 ale tak mi sie jakos wydaje.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez rafimoc » 20 Marzec 2011, o 16:04

    Apropo pompek genialne cwiczenie, ale wykonujesz je chunga w sposob targetowy - zauwaz ze to tak samo jak z wyciskiem, kiedy bedziesz mial rece pod katem 90st to predzej czy pozniej stawy beda pochrupane - to tak samo silne cwiczenie jak pozioma!! tylko niestety ze wzgledu na brak progresywnosci w tym cwiczeniu na pewnym etapie juz nie skutkuje tak jak powinno, ale generalnie jak powinna zostac wykonana pompka (wlasciwie to: ugiecie w podporze przodem) rece na szerokosc barkow, dlonie odchylone do kata 45stopni i teraz - LOKCIE SCHODZA SIE DO SRODKA i nastepuje wypchniecie do pozycji wyjsciowej - cale piersiowe przepompowane a tricepsy mniej zmeczone w porownaniu z cwiczeniem targetowym (takim jak wykonales na filmie) - wiekszosc o tym nie wie, dlatego wiekszosc nie zrobi nawet 50 pompek - gdyz ulozenie ramion pod katem 90st zawsze sluzy do poprawienia detali piersiowych a nie ich pelnej aktywacji masowej:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez kaffar » 20 Marzec 2011, o 16:47

    jak mi siła idzie na płaskiej to pompek coraz mniej robie niewiem czemu
    Awatar użytkownika
    kaffar
    Sierżant
     
    Posty: 228
    Rejestracja: 31 Grudzień 2010, o 18:58
    Pochwały: 4
    Miasto: Zdolny Śląsk
    Data urodzenia: 0- 0-1993

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez rafimoc » 20 Marzec 2011, o 16:51

    bo robisz zle zarowno pompki jak i "plaska"
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez chunga » 20 Marzec 2011, o 17:34

    kujde jak mam byc szery to nie rozumiem tego twojego opisu poprawnych pompek ,juz jakis filmik z prawidłowymi lepiej by to odzwierciedlił
    te łokcie do środka to jak? ,te 90st to o co chodzi? słowo targetowe hmm tez nie kumam??????? przepraszam ,że ze mnie taki baranhe he

    Autor postu otrzymał pochwałę
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez rafimoc » 20 Marzec 2011, o 17:41

    dlonie odchylone na zewnatrz pod katem 45st - o dziwo nie do srodka (wewnatrz) ani tymbardziej rownolegle do siebie wierzchem ze strony malych palcow!

    Lokcie ida do srodka, wtedy mamy idealny ruch po polokregu - odwrotnosc wyciskania po prostu i tyle.

    Targetowe - dopelniajace - poprawiajace detal danej partii.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Wszystko o pompkach i nasze rekordy w tym cwiczeniu

    Postprzez konik506 » 20 Marzec 2011, o 22:37

    Nie no chunga zabijasz gwoździa, kurde bardzo prawidłowo wykonane pompki.
    Takie pompki jest trudno wykonac na tak wielką ilość.
    Przy takiej wielkiej masie tak jak kiedyś gdzieś to mówiłeś w jakimś poście czyli 120kg to jest niesamowite, to mnie bardzo zdziwiło.
    I powiem tak ,,super'' , rzadko widziec taką dobrą robotę.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    konik506
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 5 Luty 2011, o 19:58
    Pochwały: 7
    Miasto: Szprotawa
    Data urodzenia: 03 11 1973

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.