Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • zgubienie sadła i opony ;/

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 21 Marzec 2012, o 21:22

    Mam okropny tłuszcz na brzuchu (nie wiem czy to sama skura czy fat) w kazdym razie bardzo przeszkadza mi to. Zacząłem swoją przygoe z siłownią i nie jest dla mnie celem mieć spasionego tłuszczem ciała tylko ładnie wyrzezbione dlatego prosze o rady co robić z tym. Najgorzej jest gdy sie schylam bądz usiąde wtedy te fałdy tak ochydnie wiszą. Czy jest na to metda? bo az mnie zrezygnowanie bierze jak na to patrze, ale sie nie poddam. Prosze o pomoc. Jak narazie biegam około 20 min codziennie i jadę na A6W. Czy to wystarczy? Prosze o porady :( wsparcie :Wstyd:
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 21 Marzec 2012, o 21:30

    do tego minimum 3 razy w tygodniu chodzę na siłownię tylko nie wiem czy takie ćwiczenia na siłowni mają jakiś wpływ na spalanie tkanki? Sory, ze duzo pytam, ale to nie tak ze wszystko chce na tacy, bo poza pytaniem jeszcze duzo czytam. dzieki z góry
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez nicu:) » 21 Marzec 2012, o 22:24

    aeroby i jeszcze aeroby:)dlugie bieganie,rowe itd. na silowni jako tako nie spalisz tluszczu:)nie ma miejscowego spalania tluszczu jedynie poprzez zalozenie pasa na brzuch mozna troszke bardziej go "wypocic".silownia Ci na pewno nie zaszkodzi,FBW 3x w tygodniu:)daj jakies wymiary:)? to zobaczymy czy jest tak zle jak mowisz,albo wrzuc fotki:)bedzie lepiej:)
    Zesraj się ,a nie daj się:)
    nicu:)
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 28 Wrzesień 2010, o 11:15
    Pochwały: 3
    Miasto: J-L
    Data urodzenia: 20 07 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 22 Marzec 2012, o 15:40

    Biegam około 20 minut dziennie narazie. Na wiecej mi kondycha nie pozwala.
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 22 Marzec 2012, o 15:56

    Prosze tutaj fotka ;( Obawiam sie, ze nie uda mi sie tego zgubić ;((
    http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 12160.jpg/
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez nicu:) » 22 Marzec 2012, o 19:36

    z takim podejsciem na pewno nie:) ale nie takie metamorfozy ludzie przechodzili:) wszystko sie da:) a gadasz z ta kondycha:) to biegnij 20 minut tak jak teraz:) odpocznij ze 3 minuty w tym czasie sie roziagajac,i potem 20 minut takim tempem na jakie Cie bedzie stac,az ma sie w glowie krecic jak sie przystanie na koniec:D ale przede wszystkim DIETA dopiero z tym beda dobre efekty:)
    Zesraj się ,a nie daj się:)
    nicu:)
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 28 Wrzesień 2010, o 11:15
    Pochwały: 3
    Miasto: J-L
    Data urodzenia: 20 07 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 22 Marzec 2012, o 20:20

    aha to jest juz niezła rada ;) postaram sie
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 22 Marzec 2012, o 20:43

    deda własnie ta dieta. Napisałem taki temat w odpowiednim dziale i jesli mozesz to tam daj mi jakies odpowiednie wskazówki, wszystko mile widziane ;) Nie poddam sie :Wykrzyknik:
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez Luki150 » 23 Marzec 2012, o 21:01

    dzis juz znaczna poprawa, aż sam sie dziwie. wytrzymałem 45 minut biegu :) jestem z siebie zadowolony. Wiec aeroby sa teraz jeszcze tylko dietka
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    zgubienie sadła i opony ;/

    Postprzez nicu:) » 24 Marzec 2012, o 09:51

    niestety w diecie Ci nie pomoge,bo sam dopiero sie ucze,kolega mi pomaga w diecie:)ale widzialem ten temat:D niech ktos bardziej kompetentny ode mnie odezwie sie w dziale dieta:)jak masz jakies pytania do treningu jeszcze to smialo;D
    Zesraj się ,a nie daj się:)
    nicu:)
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 28 Wrzesień 2010, o 11:15
    Pochwały: 3
    Miasto: J-L
    Data urodzenia: 20 07 1993

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.