Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Co zrobić ?

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 9 Lipiec 2010, o 18:25

    Witam

    Wiec tak chodze już na siłownie około 4-5 miesięcy, stosowałem się do diety tak w 70-80 %, brałem odżywkę białkową i spalacz HOT. Troszkę schudłem, jednak o ile na początku (nie brałem spalacza, nie robiłem areobów) siły przybywało, to teraz biore spalacz, ruszam się i chudne ale siły ubywa. Waże 114 kg mam 184 cm wzrostu jednym zdaniem chciałbym się wziąść za siebie i torche popracowac nad silą rzeźbą jednak nie wiem czy najpierw nie musze zredukowac mojej chyba dość sporej tkanki tłuszczowej a dopiero później zająć się czystą masą mięśniową. Czy oprócz diety do której będe stosował się w 100% (diete zamieszcze tu jutro) polecacie jakieś suple ? Mam 18 lat. Pozdrawiam
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez Bilon » 9 Lipiec 2010, o 18:45

    Szczerze? odstaw wszystkie suplementy i zainwestuj w mądrą michę...
    Obliczałeś zapotrzebowanie na kalorie?
    Wstaw dietę...Ile razy dziennie bierzesz odżywkę białkową i w jakich ilościach?
    Aeroby jakiego typu?
    Jaki rodzaj treningu na siłowni?
    O ile bierzesz białko 3 razy dziennie to powiem Ci że dzięki temu fat wolniej spada...
    Spalacz? Wystarczą dobre aeroby i nie będzie potrzebny...

    Napisz więcej, załóż dziennik treningowy a pomożemy

    PS: Najpierw zrzuć te 20 kg czy ileś tam a potem myśl o masie...Twój obecny cel to REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ i wbij sobie to do głowy.
    Rozsądnie będzie 2 kg tygodniowo zrzucać...może nawet 1,5 ale trzeba być wytrwałym.
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 9 Lipiec 2010, o 19:31

    Witam

    Ok ;)

    Jeszcze dziś późnym wieczorkiem wstawie diete i trening..
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 10 Lipiec 2010, o 00:09

    Klata + Biceps - Pon. Sobota
    wyciskanie sztangi na płaskiej
    wyciskanie sztangi na skosie (górny)
    butterflay
    Uginanie przedramion ze sztangą z podchwytem na modlitewniku
    Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z supinacją / siedząc (siedząc)
    Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem

    Nogi + Plecy - Śr
    Prostowanie nóg na maszynie siedząc - na rozgrzewke
    Wypychanie nóg na suwnicy
    Uginanie nóg na maszynie leżąc
    Przysiad na hack - maszynie
    I jeszcze coś jak Prostowanie nóg na maszynie siedząc tylko w 2 stronę do tyłu ;)
    Ściąganie drążka wyciągu górnego za głowę / na maszynie
    Wyprosty tułowia na ławeczce / na maszynie
    Przyciąganie (wiosłowanie) klamer / "rogów" wyciągu dolnego /
    I jeszcze takie jedno którego nazwy znaleść nie mogłem postaram się opisać:
    a więdz nogi na maszynie tułów oparty wyżej na maszynie, w kroku drążek, sztanga a na koncu obciążenie i podnosimy;)

    Barki + Triceps - Pt

    Wyciskanie francuskie sztangi leżąc / sztangielki oburącz
    Prostowanie przedramion na wyciągu nachwytem
    Wyciskanie sztangielek
    Unoszenie sztangielek bokiem / na maszynie / w bramie -> robie to stojąc
    I jeszcze jedno ćwiczenie że ciągne od siebie liny na wyciągu
    ręce po kątem 90 w łokciu.

    Tyle ;)

    Co do diety to hmm porpostu jedłem chudo i dużo białka.. np.

    Rano:
    Urobiony chudy twarog z mlekiem 0,5% i pomidorem
    2 Śniadanie:
    Makrela Wędzona
    Obiad
    Pierś z kurczaka
    Przed treningiem
    Piers z kurczaka + kasza
    zaraz po treningu bana
    W domu po treningu
    piers z kurczaka + jakies warzywa
    i na kolecja np 4 jaja

    Co do diety to mam zamiar zamówić profesionalną z plany ****** jednak mam problem czy zaznaczyc typowy cykl redukcyjny czy cykl redukcyjny z minimalizacja urtaty masy miesniowej i jaki typ organizmu ;)
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 10 Lipiec 2010, o 00:10

    I oczywiście na każdym treningu brzuch
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 10 Lipiec 2010, o 00:26

    A co do aerobów: to bieznia, rowerek, gra w kosza, noge (ale nie wiem czy to się zalicza)

    I basen ale to bardziej dla rekreacji ;) Odnowy ;)

    Odżywkę biorę raz dzienie zaraz po treningu jedna miarke czyli 35 g

    p.s sorki ze tak post pod postem ale nie moge tamtych edytować
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez rafimoc » 10 Lipiec 2010, o 09:24

    widze, ze boisz sie wolnych ciezarow?? wszedzie praktycznie maszyny.

    Chcesz przeprowadzic redukcje - wporzadku, wybrales do tego celu split - wporzadku, ale nie podales zakresu pow i liczby serii. Proponuje co najlepiej by bylo abys zrobil, krotko: 4cwiczenia na duze partie miesniowe, zas 3 na male zakres pow 16-8 dla duzych, dla malych 16-24, ciezary srednie. Chodzi o to aby intensywnosc treningu byla bardzo wysoka, tylko w ten sposob spalisz mnostwo energii i w polaczeniu z aerobami da Ci to wymierzony efekt:) Zrezygnuj z dlugich odpoczynkow miedzy seriami i miedzy cwiczeniami, mozesz uzywac tez malych ciezarow ale z taka intensywnoscia ze ma sie pot po dupie lac:) Pamietaj, twoim zadaniem jest spalic jak najwiecej energii na treningu to podstawa jak chcesz zgubic zbedny balast:) odrzuc wyciagi - nimi zajmij sie pozniej jak juz cos zrzucisz i bedziesz chcial poprawiac definicje, skup sie na wolnych ciezarach w glownej mierze cw. wielostawowych, jak bedzie za ciezko to nawet zredukuj liczbe cw na duze partie na 3 a na male na 2. Powodzenia
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 10 Lipiec 2010, o 11:14

    Witam

    Hmmm w tym rzecz że nic nie wybierałem taki trening ustalił mi instruktor ale on to chyba kazdemu daje i nie ma znaczenia czy na mase czy na redukcje ;/ Dlatego piszę tutaj ;)
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez rafimoc » 10 Lipiec 2010, o 14:48

    Napisalem Ci co masz zrobic, intensywnosc treningu wysoka!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Co zrobić ?

    Postprzez wislak1992 » 10 Lipiec 2010, o 23:10

    Czyli robię wszystko tak jak wcześniej tylko mniejszy ciężar a więcej powtórzeń tak ? A takie pytanie jak bede ta diete zamawial to jaka? typowa redukcja - zwalczanie otyłości, czy redukcja z minimalizacją utraty masy mięśnowiej?
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron