Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez Michał » 16 Czerwiec 2011, o 19:17

    vins55 napisał:o splicie mowa fbw jest dla poczatkujacych, cwiczenia fbw to jak cofanie sie do tyłu moze dla odmiany raz na rok przez miesiac ok ale nie cały czas ;)


    no to stary pojechales.
    Sprobuj naprawde hardkorowego fbw to na split pozniej nie popatrzysz. Wejdz do dziennika sporty boy-a i poczytaj co gosc pisze o fbw a wczesniej robil splity zawziecie.
    Jak to malo to wejdz do dziennika Adama Domazera. Młody strong man co takze zawziecie robil splity. Po przejsciu na fbw zwiekszyl swoje zyciowe rekordy a Ty piszesz ze fbw to " cofanie sie do tyłu"
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez rafimoc » 16 Czerwiec 2011, o 19:17

    Co do tego ze FBW jest dla poczatkujacych :D litosci...

    Robiles kiedys przysiady i MC na 1 treningu?? wiesz jakie korzysci z tego plyna?? a moze przedstaw swoj plan - oczywiscie mam nadzieje ze uwzgledniasz kazdy szczegol w przypadku splita dopracowanego do perfekcji. Ja mowie otwarcie ze poki nie bede mial stazu 7-10 lat nie moge mowic o tym ze jestem super zaawansowany, tymczasem Ty jasno stwierdzasz ze FBW dla poczatkujacych - no pewnie jesli nie umie sie rozpisac ciezkiego FBW to dla poczatkujacych;]
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez Michał » 16 Czerwiec 2011, o 19:21

    rafi o jakim przysiadzie i MC mowisz :) Przeciez kolega vins jasno i klarownie napsial w profilu ze" Szkoda stawow i kregoslupa"
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez vins55 » 16 Czerwiec 2011, o 19:24

    rafimoc napisał:"rafimoc-no co do ortografi to sa wakacje ^ ^" co maja wakacje wspolnego z ortografią? tego sie czytac nie da.

    "2 cwiczenia po 8seri ogolnie nie da sie zrobic bica to raczej fitnes a nie kulturystyka" nie robiles nigdy wiec nie mozesz nic ale to nic o tym powiedziec, zrob kiedys 8serii po 8pow - stezenie lokalne kwasu mlekowego bedzie tak wielkie ze przy damskim obciazeniu bedziesz sie darl w nieboglosy a i przyrosty tez o niebo lepsze i malo tego : jesli z czasem zlapie stagnacja to wystarczy zmienic 1cw na zupelnie inne, a jak nawalisz 4cwiczenia na bicepsy w treningu to pozniej czym sie bedziesz ratowal?? oczywiscie superseriami i zacznie sie kombinatorstwo. Dalej: Jesli laczysz jak wiekszosc: klatka+bic,Plecy+tric,Nogi+barki to nie mamy nawet o czym rozmawiac....sam trening nog na porzadnym splicie, podkreslam PORZADNYM to ok.8-9cwiczen jesli by uwzgledniac kazdy target, dla bicepsow 3, ale z racji ze kolega wyzej jest poczatkujacym i tylko 1cw wykona prawidlowo to nie widze sensu dokladania jeszcze 3 cwiczen, ktore za wiele jednostek motorycznych nie zrekrutuja w jego przypadku. Nie lubie mitow.

    "własnie o młotkowe mi chodziło poniewaz one wyjatkowo angarzuje przedramiona a raczej początkującym to zbedne. " Jak juz o przedramionach rozmawiamy to w nich rowniez jest wiele miesni i bynajmniej brachioradialis (ramienno-promieniowy) dodaje obwodu do ogolnej masy biceps brachii - calego zespolu zginacza do tego dochodza 3 glowy prostownika: lateralna,boczna oraz dluga + kilka innych mniejszych miesni wchodzacych w sklad juz calych ramion - szeroko rozumianych. Nadal nie widze LOGICZNEGO wyjasnienia katowania 4 cwiczen w przypadku osob poczatkujacych na sam zginacz a mamy jeszcze prostownik i jeszcze inne partie. Jak juz bardzo chcesz "dbac" o kazdy szczegol to np boczne aktony barkow powinienes katowac 3cwiczenia, gdyz oprocz tego ze sa to boczne aktony to posiada jeszcze kazdy z nich tzw. piora. Pior jest 4 i kazde aktywuje sie pod innym katem : pion,duzy skos,sredni skos,prawie poziom, zatem??


    1.Nikt Ci czytac nie karze ; )
    2.Niewydaje mi sie gdy stosowałem takie treningi po 2 cwiczenia wydawało mi sie ze moj organizm ma niezły katabolizm. 2 cwiczenia na pewno nie dla mnie,Nie musisz mnie uczyc cwiczeń sam trenowałem metada prob i błedów przez pare lat i sam wiem co jest dla moich miesni dobre i wiem jak sobie poradzic z stagnacja i kazda osoba ktora prosiła mnie o ułzoenie treningu robiła spore postepy,wcale nienapisałem ze łacze barki z nogami? trzymam sie swoich połaczeń i dobzre na tym wychodze.
    3.nikt na masie nie cwiczy kazdego włukna mieniowego z osbna wiec nierozumiem porownania i oburzenia ; )
    No Pain, No Gain
    Awatar użytkownika
    vins55
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 164
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:01
    Pochwały: 4
    Miasto: Slask

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez rafimoc » 16 Czerwiec 2011, o 19:27

    Wiesz w ogole po jakim czasie organizm wpada w katabolizm?? Wiesz o czym piszesz w ogole?? Wiesz jak naturalnie zastymulowac cialo do wzrostu za pomoca ingerencji w uklad hormonalny poprzez bodzce treningowe??

    Czy ja pisalem o wloknach?? podalem Ci przyklad czarno na bialym pojedynczych miesni, ktore rowniez wchodza w sklad w tym przykladzie glow lateralnych miesni naramiennych. Taka roznica.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez Michał » 16 Czerwiec 2011, o 19:28

    rozpisales koledze trening na bica taki aby zaangazowac kazda glowe wiec jezeli tak skrupulatnie do tego podchodzisz to zrob kazde wlokna w barkach itd przewrazliwienie na punkcie wielkiego bica :)
    Co do masy to nie przekonasz mnie ze mc, przysiad nie sa najlepszymi cwiczeniami na mase. Wyrzucaja takie ilosci hormonow jakich nie wyrzucisz nawet jakbys tydzien uginal sztanga na bica.

    P.S Pokaz ten swoj trening.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez vins55 » 16 Czerwiec 2011, o 19:28

    a co miałem sie jarac jak wiekszosc pustych koksów ze na martwy wycigam tyl i tyle no bez przesady. nie mam powdów do przedstawiania treningu najwazniejsze ze na mnie działa ; ) sam przeszedłem z fbw ns split i obiecałem sobie z ejuz nie wroce do fbw,pozatym umiem sobie układac treningi korzystałem nawet z fbw innego forum pewnej osoby ktora załozyła dziennik wyniki beznadziejne.
    No Pain, No Gain
    Awatar użytkownika
    vins55
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 164
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:01
    Pochwały: 4
    Miasto: Slask

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez vins55 » 16 Czerwiec 2011, o 19:31

    czytajcie uwarznie pisałem ze czasem trzeba wrocic do podstaw bo sa najlepsze a co to podstawy w treningach to kazdy wie.
    nie chodziło mi o kazda głowe bicepsa tylko o 2 krutsza i dłuzsza niema sesu na masie cwiczyc wiecej
    No Pain, No Gain
    Awatar użytkownika
    vins55
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 164
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:01
    Pochwały: 4
    Miasto: Slask

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez rafimoc » 16 Czerwiec 2011, o 19:33

    motasz sie niesamowicie.

    To juz ustalilismy ze na zginacz ramienia skladaja sie 2 glowne glowy, co nie zmienia faktu ze inne miesnie w ramionach rowniez dodaja im obwodu - jesli je pominiesz tylko na tym stracisz.

    Pokaz te FBW ktorym leciales, a jesli sie zdecydujesz to Ci pokaze co to prawdziwe FBW i wtedy poprowadzisz relacje, chyba ze sie boisz.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zwiekszenie bicepsa i tricepsa Pomocy !!!

    Postprzez Michał » 16 Czerwiec 2011, o 19:36

    vins co Ci szkodzi sprobowac fbw ktore ulozy Ci rafi ?
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.