Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Stawy

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Stawy

    Postprzez mkkzk » 17 Sierpień 2012, o 08:09

    Po wielu bojach na siłowni dopadły mnie bóle stawów tj mostek obojczyki głownie te okolice i zaczynają mi strzelać nadgarstki prosze o jakiś sposob na zapobieganie, profilaktyke na ten problem.

    Pije nawet sporo kawy ale nadrabiam magnezem i wapniem najwyraźniej nie pomaga.
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Stawy

    Postprzez soltys » 17 Sierpień 2012, o 09:44

    Zgłoś się do rodzinnego.
    Awatar użytkownika
    soltys
    Sierżant
     
    Posty: 226
    Rejestracja: 20 Luty 2012, o 14:54
    Pochwały: 1
    Miasto: gym
    Data urodzenia: 27 08 1996

    Stawy

    Postprzez mkkzk » 17 Sierpień 2012, o 10:50

    miedzy czasie radze sie ludzi na forum, jezeli nie wiesz co poradzic to najlepiej sie nie odzywaj równie dobrze gdy ktos zadaje pytania co jeśc przed siłownią mozesz powiedziec ze '' zgłos sie do dietetyka'' poprostu rece opadaja. Zdajesz sobie sprawe z tego po co jest te forum kulturystyczne?

    Zreszta byłem kiedys u rodzinnego i powiedzial magnez i wapno, zatem nie pomogło sołtysie.
    Mam nadzieje ze ktos zna jakis złoty srodek albo jakas redukcja ciezarow czy cos.
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Stawy

    Postprzez soltys » 17 Sierpień 2012, o 10:53

    Zreszta byłem kiedys u rodzinnego i powiedzial magnez i wapno, zatem nie pomogło sołtysie.


    A napisałeś to ? Nie. Wiec się nie wysilaj . Mozę spróbuj ograniczyć kawę do minimum.
    Awatar użytkownika
    soltys
    Sierżant
     
    Posty: 226
    Rejestracja: 20 Luty 2012, o 14:54
    Pochwały: 1
    Miasto: gym
    Data urodzenia: 27 08 1996

    Stawy

    Postprzez mkkzk » 17 Sierpień 2012, o 10:57

    pomysl logicznie ze na forum oczekuje odpowiedzi od ludzi ktorzy mieli lub znali podobny problem i go rozwiązali jezele bede chciał isc do rodzinnego to nie otwieram postu na forum, tymczasem napisałem o problemie tutaj wiec tutaj chce odpowiedzi, musze się wysilac aby ci wytłumaczyc to i owo bo widze ze albo jestes baranem ,wybacz, albo trzeba ci tlumaczyc kilka razy jedna rzecz.
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Stawy

    Postprzez playandwin24 » 17 Sierpień 2012, o 13:51

    Jak Ci strzelają to normalne...

    Gorzej jak ból się pojawia...

    Są ćwiczenia wzmacniające barki, jakieś preparaty na regenerację stawów np http://allegro.pl/animal-flex-44-saszet ... 00949.html

    Rozciąganie po treningowe...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Stawy

    Postprzez mkkzk » 17 Sierpień 2012, o 21:36

    trzeba bedzie sprobowac
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Stawy

    Postprzez mkkzk » 17 Sierpień 2012, o 21:40

    przeczytałem na necie o glukosaminie najpierw sprobuje to i podwoje dawki wapnia mam nadzieje ze cos pomoze. jezeli nie to sprobuje potem animal flex cena odstrasza ale trzeba probowac wszystkiego.
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Stawy

    Postprzez playandwin24 » 18 Sierpień 2012, o 12:50

    Glukozamina nie jest tak dobra jak ten preparat z Animala...

    Testowanie przeze mnie i innych znajomych... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Stawy

    Postprzez Kwachu » 18 Sierpień 2012, o 16:59

    Dajcie spokój takimi radami, bo więcej by się z Pani domu dowiedz :) czytaj stare posty pisałem co jeść żeby mieć zdrowe stawy
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron