Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Sutki

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Sutki

    Postprzez Oliver » 14 Luty 2011, o 13:01

    co wy za pierdoły piszecie? czy wy macie zmutowane sutki czy co?
    przecież to normalne, że pod wpływem temperatury się zmieniają, to tak samo jak u kobiet tyle, że mają większe i bardziej widać...
    chłopak pewnie wyolbrzymia i szuka dziury w całym a wy mu tu już Lipo wymyślacie...
    nie podał żadnych konkretnych informacji ani nawet zdj, aby twierdzić, że ma Lipo...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Sutki

    Postprzez Michał » 14 Luty 2011, o 13:14

    pod wplywem temp. to normalka, ja myslalem ze mu chodzi o to ze jak dotyka to czuje taki jakby bol :) Dlatego pisalem ze mialem cos podobnego w gimnazjum. Niezbyt przyjemne uczucie, ale szybko przeszlo :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Sutki

    Postprzez Oliver » 14 Luty 2011, o 13:36

    nie napisał, że go bolą;):P
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Sutki

    Postprzez Diablo 88 » 14 Luty 2011, o 13:51

    Michal,juz kur** kręcisz! poczytaj sam siebie co piszesz.Oliver to lipo jak nic jest,zobacz w profilu tego kolesia wychodzi jak nic ze jest zatluszczony
    1primo to pas,drugie to waga co do wzrostu niejest proporcjonalna... no i jeszcze wiele innych czynnikow temu sluzy ;)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Sutki

    Postprzez Michał » 14 Luty 2011, o 13:58

    przeczytalem dokladnie temat i fakt moj bład.
    Ale autor tematu nie ma zadnego problemu bo to jest normalka. Temp tak dziala na sutki i tyle.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Sutki

    Postprzez Diablo 88 » 14 Luty 2011, o 14:02

    Ja iwem ze temperatura tak dziala na sutki,ja mam taki sam problem i stwierdziles ze jest to okres dojrzewania :D no sorry ja niemam 17lat ;)
    W jego wieku moze byc to Lipomastia jak i wieku kazdego czlowieka ktory jest zatluszczony (ja jestem)lub rzeczywiscie jest to okres dojrzewania ale raczej obstawiam to pierwsze bo po profilu i jego wypowiedzi na to wskazuje ze MOŻE byc to Lipomastia.
    Jeszcze mozna dodac ze jest to poprostu taka jego uroda i jego sutki sa tak duze i nabrzmiale,uwierz mi ze strasznie h**** to wyglada i moze byc to wstydliwe.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Sutki

    Postprzez Diablo 88 » 14 Luty 2011, o 14:14

    Sorry ze post pod postem,napisze jeszcze tak,ja niepamietam od kad tak mam ale dosc dlugo napewno ponad 2lata,nieukrywajac jestem otyly i wydaje mi sie ze mam Lipomastie bo tak jak kolega pisze pod wplywem ciepla ten sutek niestaje sie duzy tylko nabrzmialy i ma ksztalt stozka (tak to mozna okreslic) malo tego pod gruczolem sutkowym niewyczuwam nic twardego wiec zadna ginekomastia czy tam jakis guz (nie) Niemozna odrzucac tez tezy o swoim uroku osobistym :D moze to taka natura ale pamietam ze kiedys nic takiego niemialem,sutki bylu normalne (małe,kłujace xD :D nie jakies nabrzmiale) Kolega załozyl temat i nic niepisze wiedz prosze co WY MI poradzicie?co to moze byc eksperci co?

    W tym tygodniu i tak ide do lekarza porobic sobie pare badan i dowiem sie co z tymi sutkami i wszystko sie wyjasni (jezeli chodzi o moja osobe) ale napiszcie co wy o tym sadzicie?moze ktos kiedys mial podobny problem?

    Ja obstawiam Lipo u siebie i u kolegi tez :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Sutki

    Postprzez Michał » 14 Luty 2011, o 14:17

    najlepiej jakby zdjecia wrzucil bo tak to nigdy nie dojdziemy co to jest.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Sutki

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 17:08

    Diablo masz lipomastie - wyrazne objawy- zatluszczenie w okolicach piersiowych.
    Zapewne sie to wzielo ze zbyt duzej konwersji estrogenu tj. jak zarles co popadnie - w szczegolnosci wegle na noc! oraz jak insulina zatracila wiekszosc swej anabolicznej mocy, nie "przetwarzala" jedzenia do celow tylko i wylacznie anabolicznych a wspomagala jedynie odkladanie sie tkanki tluszczowej. Wystarczy zebys mocno ograniczyl wegle, a energie czerpal z tluszczy. Rotacja weglami tez by sie zdala.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Sutki

    Postprzez Diablo 88 » 14 Luty 2011, o 17:30

    Rafał! no i konkret odpowiedz :) ja wiem ze mam lipomastie i jestem tego pewien na 100% chcialem przeczytac konkretny komentarz na ten temat.Malo wypowiedzi a zapewne duzo osob ktore tutaj uczeszcza ma Lipo i siedza cicho.A ty kolego jak zakladasz temat to w nim uczeszczaj i podawaj wiecej informacji,siedzisz cicho a tutaj powazna dyskusja trwa.Jak ma tak ma byc to najlepiej niezakladaj rzadnego tematu tylko badz czytelnikiem!
    Co do mojej redukcji to zacząlem 1tydz temu ale to bylo tylko wprowadzenie,dzis zaczalem 2 tydzien,powoli wegle ida w dol,z czasem od pon-pt bedzie znikoma ilosc weglowodanow,tyle co po treningu 100g ryzu czy cos w tym stylu,juz od poprzedniego tygodnia dominuje bialko,staram sie unikac duzej ilosci tluszczy,mysle ze bedzie dobrze ;) Bede szedl do lekarza to wspomne o tym Lipo i zobacze co lekarz na to,jak cos bedzie krecil nosem to na usg pojde i sprawa sie wyjasnie ,ale niewiem czy jest sens bo ja wyraznie widze i wiem ze to Lipomastia,zalany niejest sam gruczol ale rowniez powierzchnia w okol niego czyli "klatka"

    Rafal-co to za rotacja weglami?manipulowanie nimi tak? mozna trosze jasniej? Pozdrawiam i dzieki za komentarze co poniektorym :D (Michal tyyy :P dojrzewanie,ja Ci dam! cholero ty jedna! :D )
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.