Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Dieta - Szybkie pytania

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Kristofe » 2 Kwiecień 2014, o 14:05

    Witam, proszę o pomoc w opini na temat diety LC , w chwili obecnej jestem na diecie LC i stosuje 6 tygodni na masę z dodatnim bilansem około 400 kcl, a następnie 4tygodnie wycinki rownież na LC z ujemnym bilansem kal.
    Moja obecna waga to 73 kg, trening 3 razy w tyg. siłowy z 40 minutowym aerobem tlenowych, i 3razy w tygodniu aeroby po 40 minut rownież tlenowe, dzienne spożywanie kalorie to 1700, białka około 100 gr., tłuszczu około 110-120 gr, węglowodany uzależnione od treńingu ( dzień nietreningowy 30-40, dzień z aerobami około 50-60, dzień siłownia plus aeroby 100 gramów ).
    Proszę o ocenę i poradę, czy to co sobie ułożyliśmy jest dobre i czy w fazie redukcji ochroni mięśnie.
    Kristofe
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 1 Kwiecień 2014, o 22:50
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 15 05 1972

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez bardziejżółty » 1 Czerwiec 2014, o 09:06

    Podajcie proszę kilka przykładów dań które można szybko przyrządzić, takie które zawierają sporo białka a można je zjeść na zimno.... Proszę ponieważ w pracy nie mam możliwości odgrzania a chciałbym w drodze powrotnej z pracy wstąpić na siłownię.Jako że pracuję po 10 h to proszę o posiłki nie tylko przed treningowe. Pozdrawiam.
    bardziejżółty
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 Czerwiec 2014, o 08:58

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez barbieb » 8 Czerwiec 2014, o 09:24

    Na zimno proponuję kurczaka (oczywiście smażonego bez panierki) i do tego ryż (najlepiej basmati). Moim zdaniem dobrze smakuje nawet na zimno no i posiada dużo białka.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Michał Bodzioch » 25 Wrzesień 2015, o 18:05

    Nowa ekipa trenerów personalnych oraz specjalistów do spraw żywienia i suplementacji zaprasza do wznowienia dyskusji, forum wraca do życia ! :)
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez nowackaDor » 20 Maj 2016, o 09:48

    Hej, ja też mam szybkie pytanie w temacie. Jak sądzicie lepsza dieta czy ćwiczenia na odchudzanie? Chciałabym w ciągu 3 miesięcy schudnąć ok 5 kg. Co da mi szybsze efekty? Z tym ze chciałabym tą wagę utrzymać, efekt jo-jo nie wchodzi w grę. Pytam, bo nie wiem, czy iść do dietetyka czy kupić karnet na siłownię.
    nowackaDor
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Kwiecień 2016, o 11:38
    Data urodzenia: 18 02 1987

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez silnamania » 18 Wrzesień 2016, o 09:26

    Szukam jakiejś smacznej potrawy na szybki obiad. Doradzicie coś dobrego?
    Awatar użytkownika
    silnamania
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 9 Grudzień 2014, o 18:20
    Miasto: Warszwa
    Data urodzenia: 03 04 1983

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Olek90 » 20 Wrzesień 2016, o 12:16

    Ok mam pytanie - jaką stosować dietę przy treningu ud i pośladków, żeby były twarde jak stal a równocześnie nie odstawały jak u za przeproszeniem Kardaszianki?
    Olek90
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 19 Wrzesień 2016, o 16:51
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 06 09 1990

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez jon » 20 Wrzesień 2016, o 12:41

    Na stronie Fitwatch: http://fitwatch.pl/ znajduje sie wiele przydatnych artykułów z zakresu diet oraz odpowiedniego zywienia sie i treningu.
    Od jakiegoś czasu czytam ich regularnie.

    Co do dietetyka.... Nie uważam aby złym było skorzystanie z usług takiego specjalisty. Sam na razie nie korzystam bo radzę sobie z samodzielnym układaniem diety, jeśli jednak miałbym problemy to pewnie nie miałbym oporów. Mój znajomy korzystał z takich porad i jest zadowolony.
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez zwar » 22 Wrzesień 2016, o 06:29

    NIby tak,ale w sieci jest tyle pomysłów na diety, że nie wiem czy jest sens korzystac. Poza tym jest to forum Na forum bardzo chętnie doradzimy co jeść ,a czego unikać :)
    Ja dzisiaj na obiad zamierzam ugotować burritos - dziewczyna mnie odwiedza tak więc nie wypada przyjać jej na jedzeniu ze słoicka ( burritos to moje popisowe jedzenie).
    Jest to rodzaj gulaszu meksykańskiego, który można podawać w tortilli , albo z nachosami.
    Image
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez michdd4 » 23 Listopad 2016, o 10:53

    Uważam, że diete powinien ustalić Ci lekarz, a nie na własną rękę.
    michdd4
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 20 Listopad 2016, o 15:56
    Miasto: wawa
    Data urodzenia: 02 02 1980

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.