Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Dieta - Szybkie pytania

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez kalistenik » 9 Grudzień 2016, o 14:21

    W pozbywaniu się tłuszczu kluczowe jest aby spalać więcej niż się przyjmuje. Dlatego trening aerobowy. Wyznaję takąprostą zasadę im więcej się pocisz na treningu tym wiecej spalasz.
    Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.
    Awatar użytkownika
    kalistenik
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 9 Grudzień 2016, o 13:30
    Miejscowość: Krzyśkowice Dolne
    Miasto: Pyrzowice
    Data urodzenia: 10 07 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez kalistenik » 9 Grudzień 2016, o 14:22

    Czy mogę używać miodu w mojej diecie na rzeźbę czy za dużo cukrów?
    Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.
    Awatar użytkownika
    kalistenik
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 9 Grudzień 2016, o 13:30
    Miejscowość: Krzyśkowice Dolne
    Miasto: Pyrzowice
    Data urodzenia: 10 07 1991

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez zwar » 3 Styczeń 2017, o 11:46

    Oczywiscie, że możesz. Byle nie w dużych ilościach. Miód nie jest zly ponieważ zawiera w sobie bardzo dużo dobrych składników, których nie ma na przykład czysty cukier.

    Sugeruję podstawą swojej diety uczynić kaszę. Nie wiem czy czytałeś o tym ale najwięcej dobrych składnikow odżywczych zawiera w sobie kasza gryczana, która jest bardzo zdrowa. Ważny jest również sposób przyrządzania. Na tej stronie jest dokładna instrukcja jak ugotować kaszę gryczaną. Tak aby była smaczna oraz zachowała wszystkie swoje własciwości zdrowotne.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez konrad47 » 29 Kwiecień 2017, o 21:45

    Jeśli chcecie przypakować do wakacji to polecam trenera Igora www.igortreneronline.pl mój kumpel kupił u niego niedawno PAKIET DZIK(na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) - w życiu nie widziałem, żeby ktoś urósł tak szybko, musiał wymieniać całą garderobę hehe. W ciągu miesiąca tak urósł. Jak idziemy w miasto to wszystkie dziewczyny się za nim oglądają – wkurza mnie to trochę i chyba niedługo sam się skuszę i zamówię ten pakiet dzik. W każdym razie polecam jeśli chcecie zrobić szybko extra sylwetkę na lato.
    konrad47
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 29 Kwiecień 2017, o 20:05

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez marceli » 5 Maj 2017, o 20:28

    Czy płatki owsiane górskie można zjadać na kolację?
    marceli
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 5 Maj 2017, o 20:25
    Data urodzenia: 07 05 1973

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez tomek556 » 6 Maj 2017, o 05:44

    a co z ta dietą nie tak

    _______________________________
    Pożyczki dla zadłużonych
    tomek556
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 6 Maj 2017, o 05:43

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez masownik » 11 Maj 2017, o 17:21

    Panowie, jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl Dzięki jego pakietowi DZIK (dieta+trening+suplementacja) w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10kg tłuszczu. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że przy okazji przybyło mi prawie tylko samo masy mięśniowej. Genialne efekty, a koszt bardzo niewielki. Teraz jest tam promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po pakiecie DZIK. Wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl Igor jest najlepszy w tym co robi, polecam polecam i jeszcze raz polecam!
    masownik
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 11 Maj 2017, o 17:16

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez alianna » 8 Czerwiec 2017, o 14:46

    Owoce tylko do południa, wcale czy cały dzień?
    Przy redukcji oczywiście
    www.fitkat.pl
    alianna
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 8 Czerwiec 2017, o 14:44
    Miasto: Kraków

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez fighterka » 2 Sierpień 2017, o 22:02

    ja przy odchudzaniu zaczelam brac takie kapsulki z blonnikiem http://vitispharma.pl/katalog/produkt/p ... s/dicoplus one plus woda i cwiczenia i kilogramy spadaja.. aktualnie 78 a bylo 91
    fighterka
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 2 Sierpień 2017, o 21:58
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 12 07 1980

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez adammaj » 4 Wrzesień 2017, o 11:45

    u mnie żadne kapsułki nie działały, tylko dieta odchudzające, oczyszczanie organizmu, wczasy odchudzające też moga być ciekawym rozwiązaniem. Akurat taki urlop, można sie odstresować, połączyc przyjemne z pożytecznym.
    adammaj
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2017, o 08:28

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.