Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 15 Luty 2011, o 09:37

    gdzie to pisalem,ze ma wstawic? nigdzie.

    Juz sie tak nie podniecaj tym pobij-rekord,bo to bezcelowe.
    Ty sie podciagniesz 30razy a ja wezme 330kg w dociagu znad kolan, aczkolwiek ponad 20 razy tez sie podciagne. Wiec bez sensu te przechwałki Twoje.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 10:18

    Przecież zacytowałem
    piąty post od góry na tej stronie
    motylki-t3764-10.html
    proszę jeszcze raz
    rafimoc napisał:za kazdym razem mam krecic przodem ? LOL
    proszę jeszcze raz
    Ale nadal sie nie utożsamiasz. Ja raczej wiem z kim pisze ;] z Markiem O. gdyz najpierw byl tu Arek, pozniej konik, a teraz TyxD

    Swoja droga - moj podopieczny na tej stronce pobij rekord wlasnie - zabral Ci 1 miejsce:D na ktorym sie tak dlugo uploasowales.

    A to podniecanie jest celowe po to ten wątek i w temacie ilości podciągania pisałem tylko że zrobiłem to 21x bezpośrednio po ostatniej serii progresji i więcej przechwałek moich nie ma tylko zaproszenia dla czytających do współzawodnictwa na stronce http://www.pobij-rekord.pl.
    Nie jest moim zamiarem przechwalać się tylko uczestniczyć w sportowej rywalizacji i chętnie zobaczę filmiki lepszych od Siebie.A ty jak chcesz też możesz wysłać swój z tym dociągiem z kolan proponując moderatorom nową kategorię.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 15 Luty 2011, o 10:28

    lol.
    Nie widze takiej potrzeby, zeby wprowadzac jakies swoje "nowe kategorie" - to bezcelowe.
    Chcesz znac prawdziwe faktory sily?
    Zarzut,przysiad,MC,Porecze,Push press,drazek ale z obciazeniem na 1pow!

    A nie podciaganie drazku na ilosc...
    Najpierw mi powiedz czy w ogole robisz przysiady i z jakim obciazeniem czy martwe ciagi albo push press
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 10:32

    rafimoc napisał:lol.
    Nie widze takiej potrzeby, zeby wprowadzac jakies swoje "nowe kategorie" - to bezcelowe.
    Chcesz znac prawdziwe faktory sily?
    Zarzut,przysiad,MC,Porecze,Push press,drazek ale z obciazeniem na 1pow!

    A nie podciaganie drazku na ilosc...
    Najpierw mi powiedz czy w ogole robisz przysiady i z jakim obciazeniem czy martwe ciagi albo push press

    Po co skoro sam już sobie na to odpowiedziałeś,nie założyłem tego wątku żeby tłumaczyć się z czegokolwiek Tobie tylko aby wstawiać linki do różnych rekordów i zmotywować trenujących do rywalizacji i współzawodnictwa.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 15 Luty 2011, o 10:38

    Czyli traktujesz ten sport sezonowo - 0 przysiadow, 0 martwych ciagow... na drazku posmigasz,jakies wioslowanie jednoracz i troche wykrokow - myle sie? i w ten sposob chcesz budowac fundamenty pod drazek? + bardzo oslabiona obrecz barkowa ze wzgledu na ruch jednostronny ciagnacy na plaszczyznie wertykalnej a brak przeciwstawnego: pchajacego.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 10:43

    rafimoc napisał:Czyli traktujesz ten sport sezonowo - 0 przysiadow, 0 martwych ciagow... na drazku posmigasz,jakies wioslowanie jednoracz i troche wykrokow - myle sie? i w ten sposob chcesz budowac fundamenty pod drazek? + bardzo oslabiona obrecz barkowa ze wzgledu na ruch jednostronny ciagnacy na plaszczyznie wertykalnej a brak przeciwstawnego: pchajacego.

    Jesteś jasnowidzem ? :),nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć!,skup się lepiej na pomocy tym którzy Ci zaufali bo na krytykę mnie szkoda Twojego czasu.Czy ja jestem jak "czerwona płachta na byka" że tak na Ciebie działam?,nie potrafisz inaczej rozmawiać?
    Już ci pisałem Twoje opinie o moich treningach mnie nie interesują więc ich nie pisz.
    Ostatnio edytowano 15 Luty 2011, o 10:48 przez pobijrekord, łącznie edytowano 1 raz
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 15 Luty 2011, o 10:47

    no - uderz w stol a nozyce sie odezwą.
    Daj spokoj - czyli masz niezmienione podejscie od X lat...
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 15 Luty 2011, o 10:49

    Nie, jak czerwona plachta - ale wybacz taki juz jestem skurwielowaty z charakteru, ze jak ktos twierdzi ze robi ciezki trening nie robiac przysiadow, MC , push pressu to nie wie co to ciezki trening.

    Nie uzywam zadnych inwektyw - stwierdzam fakty.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 10:49

    rafimoc napisał:no - uderz w stol a nozyce sie odezwą.
    Daj spokoj - czyli masz niezmienione podejscie od X lat...

    Nie czytasz co piszę i co tak będziesz ciągnął w nieskończoność,bez sensu jest taka rozmowa.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 10:55

    rafimoc napisał:Nie, jak czerwona plachta - ale wybacz taki juz jestem skurwielowaty z charakteru, ze jak ktos twierdzi ze robi ciezki trening nie robiac przysiadow, MC , push pressu to nie wie co to ciezki trening.

    Nie uzywam zadnych inwektyw - stwierdzam fakty.

    No wiesz jestem troszkę starszy od Ciebie i rzeczywiście może mi już ciężko :)
    I nie twierdzę że ćwiczę ciężko-ćwiczę jak mi pasuje rekreacyjnie bo więcej na razie mi nie trzeba,ale jak pojawi się ktoś mocniejszy :),to wezmę się za siebie i trening ostrzej :)
    I nie możesz mieć pojęcia o faktach jak trenuję bo prawie nic nie pisałem o moich treningach tak że są to tylko Twoje domysły niczym nie poparte i nie mam zamiaru nic Ci rozjaśniać ani udowadniać czy masz rację bądź czy jesteś w błędzie co do tego jak trenuję bo nie o mnie ten wątek.
    Ostatnio edytowano 15 Luty 2011, o 11:00 przez pobijrekord, łącznie edytowano 1 raz
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.