Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Agresive99-changes

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Agresive99-changes

    Postprzez robo815 » 28 Luty 2010, o 21:44

    A aeroby najlepiej co drugi dzień z rana przed śniadaniem ok.40min.-nie dłużej.
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 28 Luty 2010, o 21:44

    ok to moge mówic ze faze nasycenia mam za soba,,,10 dni waliłem po 15 g...wiec teraz zostawie 10 g

    co do aero...mialem zamiar robic po siłowym...a w dzien nietreningowy...lekkie aero z rana..jednakze chciałem sie zabezpieczyc bcaa przed rozpoczeciem tego typu działan...bo wiem ze schudne jak pojebany...ale ile miesa poleci...hohohoo...
    moj rekord w redukcji to z 90 kg w dwa miechy do 75 kg...zajebista definicja byla,,,zleciało wtedy w łapie chyba 2 cm tylko,,,ale i tak optycznie wygladała na wieksza..teraz waga sie wacha okolo 94 kg,,,nie chce sie sciac z kilogramami o 20 mniej....moge tyle spokojnie dalej wazyc ale chce tluszcz zamienic na miesnie,,,co do treningu..absolutny priorytet jest na klatke i barki...co oczywiscie nie oznacza ze leje na inne partie ciała..przyznam ze nog nie cwicze ..od czasu wypadku samochodowego mam problemy z prawym kolanem...na FBW ulozonym wczesniej robilem przysiady..ale na poziomie 60 kg odczuwałem juz ból jak wstawałem z ciezarem...

    co do aero jeszcze,,jak sie pogoda ustabilizuje to chciałbym biegac HIITA tak jak kiedys,,,(osobiscie uwazam ze nie ma lepszych aerobow niz te interwalowe) to jest masakra dla organizmu,,,
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 1 Marzec 2010, o 13:10

    Postanowiłem cos..od tego tygodnia cwicze jak cwiczylem..ale dorzucam zmasowana dawke aerobów...pewnie poleci sporo miesa...trudno..zalezy mi na jaknajszybszym wychudnieciu i pozniej budowaniu normalnej masy...pewnie uznacie za szalenca..ze wala mnie miesnie które juz mam...chce zmienic swoja sylwetke w koncu...cwiczenia zostana ostre..ale aero beda mega ostre...

    postanowione...wypoce wszystko...chce przynajmniej 20 kg mniej..zdecydowanie..myslałem nad tym.tego chce..
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez thegame » 1 Marzec 2010, o 17:55

    To te bcaa przynajmniej bierz, ku lepszej regeneracji
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 1 Marzec 2010, o 19:18

    jutro kupie,,na wypiske nie mam mocyyyyyyyyyyyyyy
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 2 Marzec 2010, o 10:39

    wstał rano...jak zwykle zaspany...poszedł do łazienki..wisiało tam lustro które zawsze wszystko ukazywało..mówiło bez słow...tym razem też go nie oszukało...bo nie mogło..braki w jego sylwetce były spore...do zadowalającej formy bylo daleko...owszem ramiona na plus...klatka mimo tego ze drastycznie odstaje tez zaczyna nabierac jakiegos kształtu..barki..na nie też znalazł sposób.....brzuch...patrzac na niego żal go ogarniał...zdecydowanie najsłabsza z partii jego umiesnienia...pomyslał ile jeszcze czasu minie nim ujrzy chocby minimalnie ruszajace sie miesnie pod skóra w tym miejscu...wiedział ze długo nie cwiczy,,,mimo to miesnie wracaja do tego co bylo...wie ze przed nim duzo pracy...duzo wyzeczen... i wszelkich innych rzeczy....to juz 3?4? tydzien...hehe...malutko...

    ale......"NAWET PUSTYNIA STAJE SIE DROGA GDY CEL JEST WIDOCZNY"
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 2 Marzec 2010, o 20:37

    cos chyba chory bede
    dzis plecy i biceps
    MC:50 kg x 15,60x12,70x10,80x8,90x8
    wiosło:40x15.50x12,60x10,70x8
    wiosło hantlem w opadzie:3 serie hantlem o wadze 15 kg..po 12 powtorzen
    szrugsy sztanga:4 serie na 50 kg...kazda seria po 15 powtorzen

    bic:unoszenie sztangi:26x15,33x12,38x10,40x8
    młotki hantlem:waga hantla 15 kg,,,3 serie po 10 powtorzen
    "21" 2 serie na:21,25

    na koniec 2 serie młotków na lewą reke...10 kg i tak po 12 powtorzen

    z ciezarów jestem niezadowolony...bo małe...jednak mialem spora przerwe,,,i tym poki co sie bd tlumaczyl...jednak z treningu na trening dokladam kilogramów...
    tymczasem ide sie klasc...i sprobuje zapobiec chorobie zanim wejdzie we mnie na dobre,,jutro wolne...moze jutro cos porobie aerobowego...wszystko zalezy jak sie bd czuł...
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez thegame » 3 Marzec 2010, o 10:01

    W kulturystyce ciężar jest mało ważny ;)
    kuruj się...
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez Lord » 3 Marzec 2010, o 12:29

    u mnie ciężary są na drugim miejscu :D
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 4 Marzec 2010, o 09:55

    witam wszystkich...wczoraj nic w DT nie pisalem...kurowałem sie..mysle ze z dobrym skutkiem..czuje sie lepiej...czuje sie tak ze spokojnie moge isc dzis robic barki

    wczoraj zamówiłem
    krete z vitalmaxa 500 caps
    bcaa z olimp 360 caps
    hmBolon z olimp 360 caps
    glutamina 300 caps

    mam zamiar dokupic jeszcze wszelkie witaminy i pociagnac na tym jakis fajny cykl...ale mysle ze dopiero od kwietnia...teraz dojade te 110 tabsów krety co mam...odpoczne od supli na 2 tyg i pozniej zaczne na dobrym zestawie suplementacyjnym,,,dokupic cos jeszcze?na ile mi starczy ten zestaw?co po nim?do tej pory brałem mono z vitalmaxa i bcaa z olimpu...nic wiecej
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.