Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 2 Marzec 2011, o 23:26

    Witam, kilka słów wstępu, nie zamierzam prowadzić dziennika, pisząc po każdym treningu dokładnych relacji, ale wyłącznie przełomowe wydarzenia, dlatego jeżeli jest ktoś przyzwyczajony do przeglądania 50 stron, żeby znaleźć jakiś plan to mój dziennik mu się nie spodoba. Mam nadzieję, że tym razem nie zrezygnuje się z prowadzenia dziennika i będzie on mi długo służył.

    Dane techniczne:
    Wiek:20
    Wzrost: 184 cm
    Waga: 83 kg - 25 luty
    Staż: 2,5 roku treningów / 1 rok treningów konkretnych.
    Cel: Grubość mięśni / siła


    Dieta aktualna:

    I posiłek:
    -200 g płatków owsianych,
    -7 jajek (3 całe),
    -oliwa z oliwek

    II posiłek:
    -kanapki - sałata, pomidor, piersi ładnej indyczycy lub kurki

    III posiłek - PT:
    -100 g ryżu
    -surówka - marchew najczęściej
    -mięsko j/w, lub ryba

    IV posiłek - PT:
    -100 g ryżu lub kaszy gryczanej
    -oliwa z oliwek
    -surówka
    -mięsko j/w lub ryba

    V posiłek
    -kostka twarogu chudego.

    Suplementacja
    Bcaa xplode powder - Po 15 g przed i po treningu | od 28 lutego
    System protein 80 - Czasami między posiłkami | od 28 lutego

    Trening
    Jestem w trakcie treningów siłowych, 4 tygodnie za mną, od poniedziałku trening 5x5 ABA - 4 tygodnie
    Image
    Image

    Zdjęcie
    Image
    http://fociak.net/images/wrzesien-1299104274.png
    Miałem dziś zrobić zdjęcia w pozach, ale nie mam sił żeby wstać (czyt. świetny trening) więc musicie się zadowolić zdjęciem z września ubiegłego roku, od tego czasu przyszło kilka kilogramów, ale ofc. wciąż chudo :)

    Pochwały przyznane za posta: 2
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Michał » 3 Marzec 2011, o 09:06

    No to czekamy na aktualne foty...pzdr
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Lord » 3 Marzec 2011, o 12:07

    co do diety to dałbym rano 5-6całych jajek a nie kombinował z białkami bo ten mit o tłuszczach i cholesterolu został dawno obalony .
    Jak jesz te 200g owsianki omlet?

    do II dołożyłbym słonecznik/orzechy
    a do V dałbym 2 jajka makrela i trochę sera białego

    powodzenia :)
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 3 Marzec 2011, o 13:23

    O tym micie również słyszałem, ale dzieląc, omlet lepiej smakuje dodaje do niego syrop i jabłka pokrojone.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 7 Marzec 2011, o 18:47

    Miałem się za wpis zabrać w niedziele, ale ze względu na brak czasu musiałem przełożyć to na dziś.
    Cały tydzień minął bez większych problemów, trochę osłabiło mnie sprawdzanie wyników w poniedziałek i środę, przez co trening wypadł trochę gorzej, ale już w piątek byłem pełen energii.
    Na koniec piątkowego treningu czułem niedosyt kilku partii, ale żeby nie wychylać się ponad system 5x5 nie robiłem kolejnych serii. Od tego tygodnia postanowiłem popracować trochę nad negatywnymi ruchami, niestety powolne wykonywanie ćwiczeń zmusiło mnie do odpuszczenia ciężarów w niektórych ćwiczeniach. Co mnie wyprowadziło z rytmu. Co do planu "B" zmniejszam ciężar w niektórych ćwiczeniach, wprowadzam również większy ciężar na łydki, które po ostatnim treningu słabo odczułem i tak w kolejne tygodnie będzie +45 +55 +65. Zdecydowałem również pracować na systemie ABA ABA, a nie jak wcześnie było założone ABA BAB, ponieważ chce bardziej się skupić na ćwiczeniach w planie A, dzisiejszy trening przedstawiał się tak:

    Przysiady (*5x5) 95 kg - robiłem tempem 5 sek w górę 5 sek w dół (Bez pasa :P)
    Wiosło (*5x5) 85 kg - ruch był krótszy ze względu na izolacje dlatego tempo było 3 sek na 3 sek.
    skos- (*5x5) 92 kg - tu również ruch był krótki musiałbym się zatrzymywać żeby zrobić dłużej, ale 3-4 sek były, ciężar 95 kg mnie przerósł na takie tempo.
    pompki odwrotne (5x8) 70 kg - tu niestety musiałem ciężar zmniejszyć, tempo 5 na 5,
    uginanie przedramion (3x8) 40 kg - tempo 6 na 6, bez zastrzeżeń
    modlitewnik uginanie hantel, (3x10) 20 kg - tempo 6 na 6,
    brzuszki

    Naprawdę ładnie weszło, niestety zmniejszenie ciężaru, trochę zniszczyło moje założenia, w niektórych ćwiczeniach powinienem zmniejszyć ciężar, bo w następnym tygodniu mogę mieć problem przy wiosłowaniu, albo skosie, ale teraz głupio ponownie zmniejszać,

    Przy początkach mojej przygody, robiłem bardzo dużo powtórzeń negatywnych, czyli można powiedzieć powrót do korzeni hehe :), po okresie CR, zastanowię się jaki plan będzie, na razie nie mam do tego głowy.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Michał » 8 Marzec 2011, o 13:37

    pozanizj troche ciezary bo tutaj musisz robic progres dlugofalowy a w tym przypadku nie dasz rady.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Marchewka » 8 Marzec 2011, o 18:41

    Zmiejsz 15 kg przynajmniej. I co tydzień dodawaj .
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Marzec 2011, o 21:37

    po 5 tygodniach stałej progresji, mam zacząć od zera, głupota, dotrwam do CR i wtedy będziemy myśleć co dalej, zmniejszę TUT i polecimy na dużych ciężarach, a dodam do podstawowych 3 ćwiczeń, 2 w których zmniejszę tempo i musi być cacy !!
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Michał » 9 Marzec 2011, o 13:54

    skoro juz jedziesz tym planem 5 tyg to faktycznie nie ma sensu teraz zanizac ciezarow. Myslalem ze Ty zaczales nim dopiero jechac i za wysoki prog startowy ustaliles. Tak jak mowisz dotrwaj do CR, cofka ciezaru i jedziesz dalej :)pzdr
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 9 Marzec 2011, o 14:01

    3 tygodnie pozostały :), damy rade, MOC !!!!
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Następna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron