Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwności

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 5 Lipiec 2010, o 22:53

    No mam nadzieję że ta klata ruszy, bo jak sie ma nawet najlepszy dół a kiespką górę to kicha, już lepsze miec średnie ale proporcjonalne, trenuję bardziej pod kątem kulturystyki a nie siły, choc ona też jest ważna.
    Rozpiętki robię właśnie na tym najmniejszym skosie, dużo ciężej wchodzą niż na płaskiej.
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 6 Lipiec 2010, o 15:47

    a tu wrzucam ciężary jakimi zrobiłem wczoraj trening
    - wyciskanie siedząc: 37/40/42/42
    - wyciskanie siedząc tyłem: 30/32/35/35
    - unoszenie hantelek: 10/10/10/10
    - unoszenie gryfu nadchwytem: 28/30/32/32
    - przysiady:47/50/55/55 - nie powalają te ciężary przy przysiadach, ale dopiero niedawno poszedłem po rozum do głowy i zacząłem trenowac nogi, choc i tak nie są w najgorszym stanie jak na kogoś kto ich wogóle nie trenował na siłce
    - wspięcia na palce: tutaj odszedłem trochę od zamierzonego celu i tym ciężarem co robiłem przysiady zrobiłem kilkanaście powtórzeń do oporu
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 7 Lipiec 2010, o 16:40

    elo, jestem świeżo po treningu i chcę się podzielić wrażeniami, bo dziś inaczej potraktowałem plecki i zrobiłem tak jak rafimoc polecił
    plecy/bicpes
    *martwy ciąg: zrobiłem 4 serie po 47 kg, starałem się przede wszystkim zachować odpowiednia krzywiznę kręgosłupa i odpowiednio prostować plecy po wyprostowaniu kolan, poszło nie najgorzej chyba, mam nadzieję że nie będzie jutro wielkich zakwasów ;)
    *wiosłowanie sztangielką: 20kg x 16 / 22 kg x 12 / 25kg x 9 / 25kg x 9 - też pierwszy raz robiłem i dopiero dobieram ciężar
    *szrugsy ze sztangą: 47kg x 15 / 67kg x 12 / 70kg x 10
    po zrobieniu tych ćwiczeń byłem mokry jak mysza
    *unoszenie sztangielek z supinacją :12kg x 15 / 15kg x 10 / 17kg x 8
    *uginanie w oparciu o kolano: jw
    *unoszenie gryfu: 32kg x 12 / 35kg x 10 / 37kg x 8
    tak jak się spodziewałem nie miałem już siły żeby wykonać po 4 serie dla każdego ćwiczenia na bicpes
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez rafimoc » 7 Lipiec 2010, o 16:51

    bo 4 serie to jest za duzo.

    i w bicepsach najpierw daj: uginanie stojac, potem supinacje i na koncu o kolano:)

    ale w tych szrugsach mogles je jednak troche dopiescic:)40pow:)

    Dlatego sam widzisz, ze nie poleca sie plecy +biceps, klatka+triceps bo nie masz potem sily:)
    wystarczy odpowiednio dobierac obciazenia i powtorzenia i z czasem sam sie przekonasz ze 3cw na duze i 2 na male starcza w zupelnosci:) i tylko okresowo bedziesz sobie zmienial cwiczenia, nic poza tym:)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 7 Lipiec 2010, o 17:17

    oki dzięki za pomoc, teraz planuję wyskoczyc na polko i zrobic jakieś aeroby bo wróciło, potłukę trochę worek, może trochę akrobatyki popróbuję, a potem na meczyk ;)
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 8 Lipiec 2010, o 10:47

    Dziś rano jak się obudziłem pomyślałem co będzie z plecami jak wstanę, okazało się, że jest całkiem dobrze, zakwasiki są ale niewielkie, takie jakie lubie ;) - wiem że trening dobrze poszedł, szczególnie czuję dolne odcinki pleców, to pewnie ten martwy ciąg.
    Plan na dziś to odpoczynek, a wieczorem jakaś piłka na boisku w ramach aerobu
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez D-wait » 10 Lipiec 2010, o 22:16

    Dziś miał być trening klata/triceps ale w połowie go przerwałem, nie miałem już kompletnie siły. Czuję się przetrenowany, jakiś wypompowany i chyba muszę zrobić sobie jakiś okres roztrenowania, bo nie miałem takiego od kilku miesięcy, w dodatku cały czas jadę na tym splicie od prawie roku, więc najwidoczniej organizm powiedział dość... To nie jest tak, że tylko dziś nie mam sił do ćwiczeń, ten proceder powtarza się już od jakiegoś czasu, najwidoczniej przyszedł moment na zmiany.
    Planuję teraz zrobić minimum tydzień bez ciężarów, grać w piłek, biegać, rowerek itp. Potem zobaczę jak będzie, czy wróci siła, motywacja i pompa do ćwiczeń a jak nie to odpuszczę kolejny tydzień. Myślę żeby zmienić trening na jakiś FBW...
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez rafimoc » 10 Lipiec 2010, o 22:25

    na FBW ryzyko przetrenowania, jest duuuzo mniejsze. I jest to korzystna metoda, powiem otwarcie: zarowno dla tych co sie suplementują, a takze wspomagaja jak i zarowno tych, ktorzy jada tylko na swojej genetyce.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez Kwachu » 11 Lipiec 2010, o 11:00

    D-wait - brak diety, gra tu problem.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Dziennik treningowy - Dwait - czyli pasja mimo przeciwno

    Postprzez Bilon » 12 Lipiec 2010, o 20:36

    Więc przerwa w treningu? Po przerwie dalej split czy jednak FBW?
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.