Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik treningowy Puriny :D

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez rafimoc » 8 Grudzień 2011, o 19:47

    no raz zrobila glupote i zalozyla sobie na wyprosty siedzac obunoz 90kg czy tam 95...zrobila 6 ruchow, ale bez sensu to bylo.
    Wyciskanie na 50kg...ale ma duze piersi to krotki ruch byl...sztangielkami tez sobie radzila, martwy na sztywnych na 25-tkach...nie od razu wiadomo, ale nie bylo przebacz:) to bylo jakos tak smiesznie zawsze ze jak ja zrobilem rozgrzewkowe to jej dawalem na serie wlasciwe.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez Steryd » 8 Grudzień 2011, o 20:19

    to czemu juz nie chodzicie razem ?
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez robo815 » 8 Grudzień 2011, o 20:50

    Mojego kolegi Roberta dziewczyna i imieniu Ewelina rok temu na skośnej lawce na klate cisła na jeden raz 80kg.Pełna technika.2sekundy pauzy w dolnej fazie i łopatki ściągniete itp.Też sa super parą.
    (Ś.P.)"Bokito"Vadim Bielajew i Kasia Woś także byli super para trenującą
    Emil Kaleński także ćwiczy z dziewczyną.Adam Adamski i jego żona także ćwiczą i jest więcej takich par.
    Ale to nie znaczy że kazda para będzie robila to samo.
    Rafi znam osobiście ludzi co waża po sześciesiąt pare kilo a mają taki uścisk dłoni ze głowa boli :) .Pary się muszą uzupełniać .A jedni wolą szachy a drudzy sklejać modele a inni sztangi .I takie życie jest kolorowe.
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez Steryd » 8 Grudzień 2011, o 21:08

    i robo ladnie to podsumował ;)
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez rafimoc » 8 Grudzień 2011, o 21:12

    wiem Robo wiem:) szanuje kazdego kto robi cos z wlasnym cialem.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez robo815 » 8 Grudzień 2011, o 21:25

    Purina w ten weekend na Stary Rynek przywożą 24 tony lodu ;) .Znowu będzie super ;)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez Purina » 9 Grudzień 2011, o 15:38

    Oj tak, P. właśnie jest jednym z tych ścisłych, co szachy wolą :P A jego pasja to giełda i inne zabawki finansowe. Także jest fajnie mimo wszystko :) Każde z nas ma swojego 'konika' i się jakoś uzupełniamy :D Zawsze fajnie byłoby iść razem, ale jak jego nie kręci siłownia, to nic na to nie poradzę. Choć na basen razem chodzimy i nawet mi powiedział, że jak będę mieć atlas, to z chęcią poćwiczy.

    Robo, w zeszłym roku mnie nie było, ale oni rzeźbią na miejscu, czy przywożą już lodowe rzeźby ze sobą? Fajnie to wygląda, jak jeszcze podświetlają na kolorowo :D No i tym razem pojadę zobaczyć ;D

    Rozgrzewka - 5 minut na wioślarzu (jak zwykle zresztą)
    1. Split bulgarian squat: 8x16kg + 8x18kg + 8x20kg + 8x24kg + 8x28kg (łącznie)
    2. Prostowanie nóg na maszynie: 15x35kg + 12x40kg + 10x45kg
    3. Martwy ciąg na prostych nogach: 10x20kg + 10x25kg + 10x30kg + 10x35kg
    4. Pompki na maszynie siedząc: 15x25kg + 15x25kg + 15x25kg
    5. Butterfly: 10x20kg + 10x20kg + 10x20kg
    6. Poręcze: 15x-45kg + 12x-40kg + 10x-40kg
    7. Wiosłowanie na maszynie siedząc: 15x30kg + 12x35kg + 10x40kg
    8. Ściąganie drążka do klatki (szeroko): 15x25kg + 12x30kg + 10x35kg
    9. Podciąganie na maszynie stojąc (podchwytem): 15x-35kg + 12x-35kg + 10x-35kg
    10. Wyciskanie sztangielek siedząc: 10x14kg + 10x16kg + 10x18kg (łącznie)
    11. Unoszenie sztangielek bokiem stojąc: 25x3kg + 20x4kg
    12. Uginanie ramienia ze sztangielką (łokieć oparty o kolano): 15x6kg + 12x7kg + 10x8kg
    13. Scyzoryki pełne z piłką: 3 serie po 15 powtórzeń
    Rozciąganie.

    Trening zajebisty :) Uwielbiam czuć ciało po. Dziś najbardziej klatka i plecy. Zresztą to chyba nie dziwne, skoro dołożyłam kg i jedno ćwiczenie. Troszkę się przeciągnął w czasie, ale ja lubię się porządnie zmęczyć, a nie przyjść na siłownię, żeby zrobić swoje i pójść.
    Także podsumowując: split całkiem nieźle, dziś schodziłam niżej niż ostatnio, ale miałam wrażenie, że coś mi pękło w dwójkach. W każdym bądź razie boli mnie od ostatniego razu. Nie jakoś bardzo, ale przy 28kg czułam i przy MC też. Prostowanie nóg - w sam raz. Martwy coraz lżej, więc już myślę o dokładaniu. Dokładam zawsze, gdy przestaję czuć ciśnienie w klatce. Nie wiem, czy Wy też tak macie. No i minus taki, że mi chwyt puszcza. A bez rękawiczek ćwiczyć nie będę, bo nie chcę mieć odcisków. Pompki w miarę ok., choć zawsze w trzeciej serii mam problemy i psychicznie oszukuję ciało, licząc w serii do pięciu, a nie do piętnastu :P Butterfy - lekko dziś. Dlatego zdecydowałam się na poręcze z obciążeniem (czyli od masy ciała odjąć trzeba te kg, które wypisałam z minusikiem). Wiosło - dodałam 5 kg, tak, jak pisałam ostatnio. Ściąganie drążka szło jako tako, ale plecy miałam zmęczone - zazwyczaj nie robię przerw między ćwiczeniami (tyle tylko, żeby dojść do kolejnego sprzętu). Podciąganie - dołożyłam kg. A raczej odjęłam. Powiedziałabym, że w sam raz. Wyciskanie sztangielek - dołożyłam kolejne kilogramy i barki czuję. Unoszenie sztangielek dziś mi ciężko szło i walczyłam na końcu sama ze sobą, ale wygrałam. Uginanie ze sztangielką - ok. Scyzoryki - piekło trochę.
    Także w sumie wszystko na plus :) Jest moc!
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez robo815 » 9 Grudzień 2011, o 17:19

    Rzeźby rżną piłami łańcuchowymi na miejscu.Niestety do południa jestem w pracy :(
    Pod wieczór jest zajebiście jak są podświetlone :).Jak nie będzie padac to może jutro wpadnę.To juz 2-3lata trwa :)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez damiankusak » 9 Grudzień 2011, o 17:29

    zróbcie foty jak to wyglada :D :D :D
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy Puriny :D

    Postprzez robo815 » 9 Grudzień 2011, o 17:31

    JA co roku robię :)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron