Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 12 Listopad 2010, o 22:11

    Jak się ma ochotę to można poćwiczyć z panienkami xD, ale wtedy to już bardziej jest zabawa niż trening.

    Szatnie oddzielnie, prysznicu nie ma.


    Humorek dopisuje widze?
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Michał » 12 Listopad 2010, o 22:14

    z panienkami bym nie chcial cwiczyc bo balbym sie ze krzywde im zrobie :)
    A na humorek nie narzekam :) pozdrawiam
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 12 Listopad 2010, o 22:16

    Ja tak samo dlatego z dziewczynami zawsze przegrywam .
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Góral » 13 Listopad 2010, o 11:00

    polecam uczyć się klinczy z dziewczyną (tzn. na treningu). . :D
    ciekawa sprawa
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 20 Listopad 2010, o 15:21

    Miałem pojechać na te zawody i nic z tego nie wyszło... ;<. Trener cały czas mówił że zawody będą za darmo tylko mamy 30zł za legitymacje zapłacić i na własne żarcie. Dzień przed zawodami powiedział że 130 zł kosztują + kasa na żarcie, nie wiedziałem i dupa kasy mi brakło i nie pojechałem.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 22 Listopad 2010, o 17:33

    7 dzień na siłowni 22.11.10r

    Powrót po prawie mesięcznej przerwie powód : miałem jechać na zawody w kb które i tak nie wypaliły, następne mam w grudniu na które napewniaka pojadę więc przed zawodami zrobię sobie przerwę 2 tygodnie.


    A więc tak posiłki :

    7:00 - 3 jajka 100g płatków owsianych, troche cukry ( mieszamy i wrzucamy na patelnie )

    11:30 - 2 kanapki z szynką

    13:30-14:00 - 4 pulpety mielone z ziemniokami :D

    15:15 - 16:15/30 trening

    Przysiady dupą do ziemi - cały czas 15 powtórzeń. 30kg/50kg/52,5kg/55kg/30kg/30kg . Wolałem tutaj nie szaleć trochę nie przystosowany aby robić tak głębokie przysiady, wcale nie tak łatwo ;P .
    Suwnica 15/15/15/15 50kg/70kg,90kg,110kg - tutaj raczej tylko takie dompompowanie

    Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 15/15/15/15 30kg/32,5kg/35kg/37,5kg - no i tutaj przełom ;-D . Wcześniej nie czułem klatki przy tym ćwiczeniu, tylko w ostatniej serii, raczej tricepsy czułem więc poczytałem sobie o tym w necie i dowiedziałem się że spięcie klatki ma wykonać ruch a nie ramiona, od razu lepiej i pompa dobra ;-).
    Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 15/15/15/15 8kg/9,5kg/11kg/12,5kg ( ciężar podany na 1 sztangielkę ) - ale tutaj mi zewnątrz klaty spompowało ;-D gdy napinałem uczucie jakby miała mi zaraz klatka się "naderwać" coś takiego xD.

    Wiosłowanie sztangą 15/15/15/15 30kg/32,5kg/35,5kg/37,5kg
    Podciąganie szeroko 3x 15

    Uginanie sztangi łamaną na biceps ( sposobem opisanym w arcie przez Rafimoc) . 3 serie po 5 powtórzeń z każdym z uchwytów - 11kg/15kg/19kg - tutaj raczej średnio.
    Ale bicepsy niezle spompowało tak samo jak przedramiona ;-). Przedramiona całe w żyłach i żyłki na całych bickach i barkach .

    Francuz leżąc w 3 chwytach po 7 powtórzeń, 3 serie - tutaj obciążenia nie pamiętam xP.


    Jeszcze trening kb, zjem coś bogate w ww i białko a na noc twaróg.

    Jak po przerwie to trening nawet nawet poszedł, chociaż nie chciało mi się za bardzo i nie czułem powera. Na pewno pompa fajnie weszła.

    Mój staż ogółem to niecały miesiąc.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez cooler_102 » 22 Listopad 2010, o 19:40

    Mialem sie nie udzielac, ale... jak zawsze chce pomoc a nie jak mowisz sie czepiac, jak cos to mod usunie ten post a ja juz nic nie powiem.
    jestes mlody i scislej diety trzymac nie musisz ale wazne,ze jesz : pytanie brzmi czy po treningu doi kolejnego dnia nic juz nie jezz :P bo opisales pol dnia a potem urwal sie jakby film ;)
    trening moglbys opisywac w slupku, a nizej komentaz do treningu, bo nieczytelne strasznie to jest marchewka.
    co do treningu:
    siady- dupą do ziemi to naprawde jest hardcore! sam tak robie ;)
    suwnica- zostaw to moze lepiej, sprobuj mc na prostych nogach ;) tyemat juz ci opisywalem nieraz, Rafal tez. sprobuj ;)
    klata na plaskiej- mniej kg bez wariacji a pelne ruchy, bo to klata ma pracowac cala, a nie lapy wiec ok. dobrze ze popczytales o tym bo to wazne ;) rece przejmowaly ciezar i klata nie pracowala.
    plecy- ok :)
    bic, tric- ok ;)

    No i pytanie. dlaczego robisz po 2 cw na kazda duza partie?
    no i wez sie za treningi regularne jak juz zaczales:) zaciecie to podstawa wiec jedziesz
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 22 Listopad 2010, o 22:26

    Zauważ że relację napisałem o 18:30 ; p.


    Postaram się aby było bardziej czytelne ;-). Hmm zapomniałem o 2 części uda . Następnym razem to zrobię :P.

    Dzisiejszy trening kick boxingu to całe 1,5 rozgrzewka i technika,walka z cieniem.

    Jeszcze opiszę tę drugą połowę dnia. Zjadłem 4 jajka,płatki kukurydziane, chleb z masłem i na noc jeszcze twaróg.

    Dlaczego 2ćw na duże partie. Hmm tak Rafimoc opisywał w treningu którym się posługuję i tak jakoś zostało. Myślę że ok bo po dużych partiach małe już są dawno spompowane.

    Już 4 grudnia mam zawody w kick boxingu ;-D( eah xD ) . Ale nie zrezygnuję z treningu siłowego najwyżej zamiast tego zrobie sobię na siłowni trening siłowo-szybkościowy czyli domatorówka głównie .

    Jutro rano myślę że sobie jeszcze pobiegam sposobem hiit tak o 5 rano.

    Dobrze że w końcu będzie spokój na forum ;-).
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 25 Listopad 2010, o 21:38

    Dzisiaj znowu nie byłem na siłowni. Powód dyskoteka szkolna - nie było żadnych zajęc po lekcjach.

    Niezle się dzisiaj pobawiłem i wypiłem 2 piwa. Relaks... ;-).
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Pora na mnie... ;-) - MarchewkA

    Postprzez Marchewka » 27 Listopad 2010, o 22:57

    Dzisiaj się trochę bawiłem... ale byłem na siłowni u kumpla wieczorem tak sobie ciało rozruszać lekko, mc jakieś 90-100 kg poszło na 3 razy ;]. I jeszcze posparowałem sobie ;-D
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.