Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:04

    uuuuu hehe
    Bilon nie pisz jesli o mnie chodzi on i tak jest juz pogrążony tym co wstawia z swoich pseudo treningów i jesli ktos ma troche oleju w glowie to porówna te jego wyczyny nawet z atlasem *** który według mnie jest dobrze prowadzony i sam zobaczy różnice.problem w tym ze ty moderatorze szerzysz ciemnote na tym forum i swoją lekkomyslnością narażasz na kontuzje innych forumowiczów.podejmując się tej roli powinienes o tyym wiedziec ale ja ci tego tłumaczyc nie musze.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:05

    Bilon idz sie poskarz :) tylko szybko, skoro piszesz do mnie na gg to miej troche szacunku a teraz nie placz z tego powodu :)

    Moze mam przypomniec Twoje filmiki?? ale nie w moim dzienniku,bo nie chce tu Ciebie wstawiac:)

    Jak zrozumiecie czym roznia sie od siebie:
    maszyny od wyciagow
    wyciagi od wolnych ciezarow! to dajcie znac!!

    Widze Micek ze wpadles tu posiac zamet, bo wyraznie pisalem juz pare stron temu dlaczego teraz mam przewage wyciagow i maszyn!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez qlimax-_ » 31 Lipiec 2010, o 23:06

    Panowie spokojnie po co wgl tak klotnia i wyzywanie sie "leszczami".Mozna sie wypowiadac i pisac swoje sugestie,uwagi,ale nie w taki sposob
    Zrobiłem krok w tył, ale zrobie dwa w przód
    Awatar użytkownika
    qlimax-_
    Chorąży
     
    Posty: 1009
    Rejestracja: 11 Kwiecień 2010, o 18:46
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 3
    Miasto: M-ce

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez fallenursus » 31 Lipiec 2010, o 23:09

    to jakas parodia. te cwiczenia. sten szrugsy wogole robil? wioslo sztanga? ludzie zastanowcie sie od kogo wy wogole bierzecie porady treningowe bo na starosc to polamani bedziecie chodzic.
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:13

    dobra moderatorze treningu juz nie chciałem cie kompromitowac ale ok

    po pierwsze to stanołes nie z tej strony wyciagu co trzeba,dlatego tez nie masz takiej swobody ruchu.powinienes bardziej użyc lionki i oprzec ją na kapturach wtedy nie narażasz kręgosłupa na kontuzje bo linka daje ci nieskonczona liczbe kątów pod jakimi mozesz się ustawic to raz

    po drugie sposób w jaki ty wykonujesz to cwiczenie angazuje za bardzo prostowniki grzbietu oraz dwugłowe uda,nie usze stac przy tobie zeby to zobaczyc

    po trzecie jest to cwiczenie na siłe brzucha więc po ki chuj angazujesz tak bardzo prostowniki skoro wystarczy użyc mięsni prostych brzucha i ze tk powiem jebnąc czołem w podłoge przy kocim grzbiecie?

    jesli chcesz zobaczyc czy szerze tu zamęt to spójrz w moje posty i zobacz ilu osobom juz tu pomogłem i ile czasu poswieciłem na nakierowanie takiego opyszałka jak ty który pomimo ze robi coś zle to się kłóci i nie potrafi przyznac racji a dzierży miano moderatora i poleca te karkołomne cwiczenia swoim "podopiecznym"
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:14

    piszesz o starosci majac w podpisie lepsze zdrowie za pomoca chemii:) Konsekwencja najwazniejsza co nie??
    My na pewno bedziemy chodzic polamani na starosc, ale Ty od koksow nie bedziesz cierpial, racja?? Nie no racja racja.. nie inaczej przeciez.

    Macie jakies dziwne tendencje:
    Jeden co nawet nie wie jak sie robi przysiady i wyzywa na gg rzuca sie i probuje pouczac!
    Drugi co po 5 latach treningu osiagnal 39 w rece i 50 w udzie, gratulacje na prawde:)
    Trzeci, ktory pisze o starosc o stawach a sam laduje/ladowal winstrol tak profilaktycznie na osuszenie stawow no nie??

    I jeszcze te mocne argumenty ze pow 12pow to pomylka :)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:22

    No to jeszcze raz

    Krotko i w temacie: Jakie cwiczenie na brzuch nie angazuje prostownikow i jakie cwiczenie na prostowniki nie angazuje brzucha?? ZADNE!! wiec wziales chyba najslabszy argument jaki mozna wziasc! brzuch to antagonista do prostownikow i na odwrot!! nawet przy podciaganiu kolan w zwisie na drazku prostowniki trzymaja tulow,zebys sie za bardzo nie bujal + drazek wyciagniecie tulowia na calej swej dlugosci!! daje nam wyprostowana sylwetke i stabilizacje!!

    A co ja pisalem wczesniej?? potrafisz czytac?? odnosnie linki wlasnie!
    Czytaj dokladnie!! jasno Ci pokazalem odnosnie allaha, prosty przyklad z zycia wziety!!

    Mowisz o swojej pomocnej dloni??i ze niby chcesz mnie na cos nakierowac?? doceniam na prawde,co ja bym zrobil bez Ciebie:) daruj sobie. Pomogles dokladnie 5 osobom + 1 pochwała od Bilona, bo wazelina musi byc:) 6 pochwal :) ale tak, jestes lepszy.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:30

    w dupie mam te twoje pochwały!

    kurwa krzywdzisz tylko te dzieciaki które nie maja pojecia o tym sporcie!

    chcesz prosty przykład dla takiego jak ty?

    przy podnoszeniu filizanki z kawa pracuje ok160mięśni!
    pewnie ze nie da sie wyizolowac ppracy danego miesnia ale to nie znaczy ze zeby robić brzuch musisz w to włozyc 70%siły prostowników zrozum to człowieku!!!

    apropo
    http://www.youtube.com/watch?v=aKOnyMrGq4c

    co to jest?

    ci którzy ten link zobacza prosze was nie róbcie tego w domu!!!bo bedzie kuku!
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:31

    http://www.youtube.com/user/18rafimoc#p/u/5/v74RQecdTn8

    co ci ten mały zrobił z zakladasz mu takie cięzary i zdzierasz stawy i wyrywasz ramiona technika z kosmosu?bo to twój podopieczny prawda?
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:33

    http://www.youtube.com/watch?v=kPxqDctt7eo

    a on co kurwa pół przysiady robi z linka wyciagu?
    ty uczysz ludzi techniki?tak mu doradzasz?
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.