Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:39

    film nr 1, widac ze wpadles tu tylko pobuszowac, bo ten film wstawialem juz bardzo dawno!!!!! i w dzienniku napisalem o nim rowniez!! ze to bylo wariackie zupelnie podejscie, jedynie oderwanie ciezaru nic poza tym!! 150kg caly wyciag + 2x25kg talerze = 200kg! nic poza tym to nie bylo, ale ja to opisywalem, a ze jestes leniem i nie raczyles przegladnac stron to nie moj problem!!

    Zrozum to ze jak masz duze ciezary, to nie dosc ze nie wlozysz tylko 70% danego miesnia wspolpracujacego a obciazysz go w pelni!! i Ty chyba tego nie zrozumiesz nie jestes w stanie...

    No tak to jest moj mlodszy kolega i jakbys uwaznie sledzil to robil to cwiczenie pierwszy raz!! chcial sprobowac! a ze ja akurat schodzilem z ciezarow to zostawilem sztange, proste?? to jest dla Ciebie i zrozumiale?? podszedl, sprobowal a ze jest silny to sobie poradzil!! Wiec nie porownuj wariackich podejsc do treningu wlasciwego!! bo nieraz trzeba zalozyc duzo..ojj trzeba!! ale machaj dalej malymi ciezarami i stoj na 50-tce w udzie i 39 w rece, przez 5 lat zrobiles tyle co inny by zrobil przez rok! ale spoko.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:46

    zauwazasz, ciezar i wage kolegi czy nie?? zauwazasz buty ciezar, moze o tym nie wiesz po 5 latach treningu ale buty dla ciezarowcow maja 2x grubsza podeszwe i umocnienie na palcach! wniosek? nie ugniesz palcow! nie polozysz stopy swobodnie, natomiast swietne sa do przysiadow!! masz strasznie bliskie horyzonty az sie wierzyc nie chce!

    on sam wazy 60kg mial zalozone 10kg wiecej niz wazy! Ty wazysz ok.80kg a gdybys zalozyl 10kg wiecej niz sam wazysz to tez by Cie lekko podnosilo!! widziales kiedys jak Dexter robi sciaganie drazka?? widziales?? najpierw sie na nim uwiesza bo ma blisko ok. 180kg !! zjezdza razem z nim na dol po czym dopiero wykonuje ruch!! ale wedlug Twojej teorii on za duzo sobie zalozyl, przeciez no nie?? zanim zaczniesz cos oceniac bierz pod uwage wszystko!!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:49

    nie bede ci sie tłumaczył ile cwiczylem w tym czasie bo i tak nie ma sensu.a skoro 5lat temu podniosłem pierwszy raz hantle apóżniej uczyłem sie werujac ksiazki i czasopisma to tego nie mozna nazwac stażem,nie no nie mozna...
    rób co chcesz bo dla mnie jestes błaznem który naraza tylko zdrowie innych gdyby przy mnie ktos robił to cwiczenie taka techniką to bym go tym telefonem walnąl i kazał przestac a ty miałes warickie podejscie.
    po drugie nie masz zielonego pojecia o treningu siłowym i gdybys te cwiczenia wykonywał zgodnie z technika to do tej pory byś cwiczył wspomnianymi wczesniej różowymi hantelkami.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:51

    to Twoja domena odnosnie tych hantli :)

    Ujme to inaczej, wiem co robie i wiem jak to na mnie dziala ! widze tego same plusy! Chcesz mi cos wytykac a sam mylisz podstawowe pojecia...no chlopie..
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:53

    oceniamy tu twoje filmy i to co wyprawiasz z innymi osobami ucząc ich jak łamac kosci i stawy.buty mozesz wsadzic sobie w dupe jak nie czujesz techniki,najlepsi zawodnicy cwiczyli boso zeby wyczuc technike i podłoze a gdy wchodzili na cięzary rzędu 200,300kg wkładali buty by usztywnic kostki i stopy.
    a ten młody mało sie nie łamie na tych filmach a ty masz radoche.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 31 Lipiec 2010, o 23:55

    chuj rób to skoro na ciebie dziala !powodzenia1ale nie ucz tego innych bo młody ma może z 12-14lat a ty juz mu pokazałes jak ma tego nie robic!!!niszczysz mu zdrowie człowieku nie rozumiesz tego?!!!skoro na ciebie to działa rób to!ale tylko ty!!!
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez kazik. » 31 Lipiec 2010, o 23:56

    Nie ma się co kłócić, każdy ma swoje zdanie na temat treningów, diety, supli i nie ma co na siłę przekonywać innych do swoich racji. Tym bardziej wzajemnie się obrażając.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 23:57

    tak, niewatpliwie bedzie on polamany za rok :)

    Natomiast Ty bedziesz wygladal tak samo przez caly rok :) chyba nalezysz do tych ludzi co boja sie wyzwan, trudno... nic na to nie poradze.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez Micek195 » 1 Sierpień 2010, o 00:00

    voldemort jesli masz jakies pojecie o tym sporcie to wypowiedz sie na temat tych filmów i technik chociaz bo szkoda mi tych biednych młodzików których on niszczy tymi nieby cwiczeniami.

    a ty moderatorze dokształc sie troche i nie obrazaj mnie bo sam chuj wiesz a nosisz nos wyzej niz widzisz.
    pokój!dobranoc!
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Rafimoc "Niezbędne minimum to dać z siebie maximum"cz.2!

    Postprzez rafimoc » 1 Sierpień 2010, o 00:03

    ja nie mam zamiaru nikogo obrazac, dopoki ten ktos nie obrazi mnie, to chyba prosta zasada??

    uwazasz ze uzytkownik Sten nie ma rozumu i leci na slepo... ojj za bardzo szufladkujesz ludzi.

    Mi szkoda tego, ze przez 5 lat zrobiles taki maly postep:) ale coz ja moge na to poradzic?? jak cale zycie bedziesz cwiczyl tak samo i wygladal tak samo.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.