Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Pojedyncze zdjęcia

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez takilukasz » 26 Październik 2011, o 20:45

    no dawaj. 88kg
    takilukasz
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 26 Październik 2011, o 20:11

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Oliver » 26 Październik 2011, o 20:46

    zależy kto jakie ma cele, każdy chce dojść do czego innego, możesz mieć na myśli kogoś kto do czegoś doszedł np
    na scenie kulturystycznej się już pokazał, lub po prostu posiada pewną wiedzę i doświadczenie a do tego wygląda
    w miarę ponad przeciętnie :)
    rekordów się nie czepiam, są różne rodzaje kulturystyki... mamy tych którzy i wyglądają i dźwigają, mamy i takich
    którzy tylko wyglądają, kwestia celów :)
    a że tak spytam, co masz takiego z kolanami? co to za problemy? zerwane więzadła? roztrzaskane stawy?
    jakieś operację? bo jeżeli chodzi o wymówkę, że bolą to ja to tępię... dla mnie taka osoba jest cipką i tyle :)
    mnie też kolana na AWF bolą tak, że ledwo chodzę pomimo, że na siłowni z tym problemów już nie mam...
    ale i tak zaparcie dalej robię swoje... to jest próba charakteru, siłownia też jest próbą charakteru :)

    panowie bez spiny mi tutaj z powodu głupiej fotki... :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez takilukasz » 26 Październik 2011, o 20:52

    do czegoś doszedł czyli, taki ktoś który jest po prostu wielki:)
    jeśli chodzi o kolana to od małego miałem z nimi problemy. podczas zwykłego przysiadu, bez obciążenia strzelają jak poje****. do tego doszła jeszcze zimowa jazda na moto i kolana załatwione. mimo rozgrzewki jest to samo. ćwiczę sam na siłowni własnej roboty i nawet nie miałby kto mnie asekurować gdyby coś poszło nie tak.
    takilukasz
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 26 Październik 2011, o 20:11

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez takilukasz » 26 Październik 2011, o 20:55

    dodam jeszcze, że diety też nie było. jadłem to co mama ugotowała. tyle, że duże ilości;)
    takilukasz
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 26 Październik 2011, o 20:11

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Menik » 26 Październik 2011, o 20:56

    w takich zdjeciach najlepszy jest brak porownania, jakkolwiek by ktos nie wygladal, nie oceni cie bez fotki z przed treningów, bo mi się zdaje ze tu gen spełnił dużą rolę, ale oczywiscie jak na 88 kg nie jest źle. Jak oliver napisał pozy. Pozdro

    Nie bierz mojej wypowiedzi pod uwage :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez takilukasz » 26 Październik 2011, o 20:58

    no powiem Ci, że szału nie było zanim zacząłem ćwiczyć. chudy po prostu byłem jak każdy młody chłopak ganiający na podwórku za piłką.
    takilukasz
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 26 Październik 2011, o 20:11

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Oliver » 26 Październik 2011, o 21:01

    oj takie prostolinijne myślenie trochę...wielki nie oznacza doświadczony :) i co innego dojść
    do czegoś ciężką pracą a co innego na skróty :)
    a przy wyciskaniu na klatkę może coś pójść nie tak? :) tak się czasem zastanawiam, czy ludzie wiedzą
    że pod względem bezpieczeństwa przysiady wychodzą lepiej niż głupie WL? jak Ci siądzie mięsień
    przy dużym ciężarze przy WL sztanga leci w dół i chłopie klapa... przy przysiadzie ciężarem rzucisz i z głowy :)
    a to, że strzela to jeszcze nie tragedia, mi też strzelało a u mojego kumpla w biodrze strzela i jakoś nie ma problemów :)
    a stawy to nie jest coś czego nie da się wzmacniać, przez to, że nic nóg nie robisz to ich patologiczny stan się pogarsza,
    dźwigają coraz większą górę a dół pozostaje bez zmian i wychodzi na minus, będą Cię boleć jeszcze bardziej :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Purina » 26 Październik 2011, o 21:07

    Oliver napisał:góra prezentuje się nieźle, choć barki odstają :)
    a co z nogami? czemu wszyscy wstawiają fotki bez nóg... i czemu nikt nie czyta regulaminu...
    w relacjach sobie wstawiajcie sweet focie w spodniach czy spodenkach, tutaj mają być na gaciach!
    ew na gołych jajach to Purina będzie się cieszyć :) :P



    Mnie cieszy widok żyłki na bicepsie - nie wiem, dlaczego :D Ale gołe jajka też mogę pooglądać :Lol:
    Sylwetka całkiem całkiem :) Ale nóżki pewnie kiepsko.
    Ostatnio edytowano 26 Październik 2011, o 21:09 przez Purina, łącznie edytowano 1 raz
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Oliver » 26 Październik 2011, o 21:09

    Purina spokojnie ja tylko żartowałem :D
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Purina » 26 Październik 2011, o 21:10

    Szkoda, już miałam nadzieję... :Płacz: ;)
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron