Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez playandwin24 » 2 Wrzesień 2012, o 09:28

    Jak będziesz brał dziennie 360g białka to nie wiem co to będzie ;) Przeanalizuj to jeszcze raz ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez sprytnyy » 14 Październik 2012, o 20:45

    Witam , mam 17 lat 195cm i 75kg staż jakieś 10 miesięcy
    obliczyłem zapotrzebowanie
    białko 588 kcal
    węgle 1800kcal
    tłuszcze 1100 kcal
    czyli razem 3488 i teraz brzmi pytanie co dalej aby dobrze zbilansować diete? z góry dzięki Pozdrawiam;)
    sprytnyy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 28
    Rejestracja: 19 Maj 2012, o 10:01
    Miasto: bdg
    Data urodzenia: 14 06 1995

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez sprytnyy » 14 Październik 2012, o 21:54

    czyli dziennie potrzebuje 147g białka 450g węglowodanów 122g tłuszczów tak? teraz pytanie jak dobrze dopasować posiłki?
    sprytnyy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 28
    Rejestracja: 19 Maj 2012, o 10:01
    Miasto: bdg
    Data urodzenia: 14 06 1995

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez TomaszM » 14 Październik 2012, o 22:57

    tematy podwieszone w tym dziale - wszystko jest opisane.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez sprytnyy » 14 Październik 2012, o 23:06

    heehe widze Ty dalej swoje :PP no cóż poczytam dalej ułoże i podam do sprawdzenia ale dzięki;)
    sprytnyy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 28
    Rejestracja: 19 Maj 2012, o 10:01
    Miasto: bdg
    Data urodzenia: 14 06 1995

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez TomaszM » 15 Październik 2012, o 21:52

    ja dalej swoje, bo wszystko jest tam opisane i nikt nic za Ciebie nie zrobi :)
    Trzeba usiąść i poświęcić odpowiednią liczbę czasu na ułożenie swojej diety.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez goino » 19 Październik 2012, o 14:47

    1.Jadłem przez 7 miesięcy non stop piersi z kurczaka gotowane i trochę mi się przejadły. Chciałbym je robić w innym wydaniu i jedyna opcją jest smażenie ich na patelni. Nie mam PAMU , więc robił bym to tak , że wylewał bym olej z pestek winogron , następnie bym wszystko wytarł ręcznikiem papierowym i dopiero bym zaczął smażyć , bo nie chciał bym również tego oleju wliczać w dietę , można tak?
    2.Widziałem , że często ludzie mówią , że odżywki brać 30 minut przed treningiem. Ja mam posiłek 14:30 i ten posiłek składa się z tłuszczy , węglowodanów oraz białka. Więc branie odżywek za godzinę , by nie wchodziło w grę , bo najlepiej brać na pusty żołądek. Mogę brać antykatabolik oraz jabłczan kreatyny na 10-15 minut przed treningiem?
    3.Kiedy się ważyć i kiedy dodawać kaloryczność. Czy lepiej ważyć się co tydzień i wtedy coś konfigurować w diecie czy ważyć się co dzień i w tedy jak coś nie idzie do przodu lub za szybko rośnie zmieniać?

    Dzięki za odpowiedzi :)
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez playandwin24 » 19 Październik 2012, o 15:19

    1.Jadłem przez 7 miesięcy non stop piersi z kurczaka gotowane i trochę mi się przejadły. Chciałbym je robić w innym wydaniu i jedyna opcją jest smażenie ich na patelni. Nie mam PAMU , więc robił bym to tak , że wylewał bym olej z pestek winogron , następnie bym wszystko wytarł ręcznikiem papierowym i dopiero bym zaczął smażyć , bo nie chciał bym również tego oleju wliczać w dietę , można tak?


    To kup se ten pam :P I będzie najlepiej... :)

    Albo smalec... :)


    2.Widziałem , że często ludzie mówią , że odżywki brać 30 minut przed treningiem. Ja mam posiłek 14:30 i ten posiłek składa się z tłuszczy , węglowodanów oraz białka. Więc branie odżywek za godzinę , by nie wchodziło w grę , bo najlepiej brać na pusty żołądek. Mogę brać antykatabolik oraz jabłczan kreatyny na 10-15 minut przed treningiem?


    Niektórzy mówią aby zjeść normalny posiłek 1-1,5 h przed treningiem i żadnego carbo, BCAA, kreatyny, trening ma zadziałać a Ty biorąc te środki zmniejszasz działanie treningu na organizm...

    Dzięki za odpowiedzi :)


    5zł :P
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez robo815 » 19 Październik 2012, o 16:37

    playandwin24 napisał:

    2.Widziałem , że często ludzie mówią , że odżywki brać 30 minut przed treningiem. Ja mam posiłek 14:30 i ten posiłek składa się z tłuszczy , węglowodanów oraz białka. Więc branie odżywek za godzinę , by nie wchodziło w grę , bo najlepiej brać na pusty żołądek. Mogę brać antykatabolik oraz jabłczan kreatyny na 10-15 minut przed treningiem?


    Niektórzy mówią aby zjeść normalny posiłek 1-1,5 h przed treningiem i żadnego carbo, BCAA, kreatyny, trening ma zadziałać a Ty biorąc te środki zmniejszasz działanie treningu na organizm...



    A z kąt takie teorie??? :Wstyd:
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez playandwin24 » 19 Październik 2012, o 16:46

    z kąt czy skąd? :P

    Mówiłem że niektórzy tak mówią... z tego forum mówił tak nawet Rafi :) Nie wiem czy to prawda ale warto nad tym pomyśleć... :)

    Ja bym się skłaniał ku temu :)

    Ale wcale nie muszę mieć racji :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron