Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • trening nóg

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    trening nóg

    Postprzez karcia » 21 Maj 2013, o 16:28

    zaczełam wczoraj ćwiczyć brzuch chłopy zrobiłam 3 serie po 30 powtorzeń i umieraja mi moje wszystkie mięśnie brzucha jakie mam zakwasy ... a co do całego ciała ..nie wyobrazam sobie siebie z bicepsami .. :P
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    trening nóg

    Postprzez WagaSTOP_pl » 23 Maj 2013, o 21:01

    Jak mawia mój znajomy, ból to przyjemność. Jeśli boli, znaczy, że jest dobrze ;)
    WagaSTOP_pl
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 12:45

    trening nóg

    Postprzez Pony » 23 Maj 2013, o 21:59

    To dobrze , że masz zakwasy to świadczy o tym , że dobrze przeprowadziłaś ćwiczenia ;) Bicki muszą być :D
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    trening nóg

    Postprzez karcia » 11 Czerwiec 2013, o 20:54

    halo;) no i wkoncu zaczełam ćwiczyć całe ciało ... dokupiłam sobie do białka jeszcze węglowodany glutamine i taki olej MCT... wiecie jakie postępy zrobiłam masakra w udzie już mam 51 cm ;D a w tylnej częsci ciała 89cm pne sie do góry ;) szkoda że nie zrobiłam zdjęcia jak zaczynałam ćwiczyć ;/ kosmiczna różnica ... jak sie chce można wszystko;)
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez karcia » 30 Czerwiec 2013, o 09:55

    Panowie mam pytanie . bierzecie coś na stawy .. strasznie mnie bolą kości ostatnio i kolana głownie. narazie odstawiłam wszystkie odzywki na miesiąc, chce poćwiczyć na sucho bo coraz mniej mi idzie ...za miesiąc zobacze ile mi pójdzie na sucho jak bede ćwiczyć .. i wtedy dołoze do białka i węglowodanów kreatyne jeszcze.. jadłam przez dwa miesiące węglowodany i troche sie dobiłam tym że mi w tłuszcz sie odłożył przez ten miesiąc jak bede ćwiczyć na sucho musze go spalić ..bo ja chce czystą mase mięsniową .. i te kości masakra strasznie bolą ..co bierzecie na stawy? dość dużym ciężarem ćwicze teraz może dlatego ale własnie w tym problem że co tydzień dokładam jeszcze cięższe więc musze coś zrobić zeby przestały boleć
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez karcia » 30 Czerwiec 2013, o 10:00

    a tak wogóle może dlatego mi tak mało idzie teraz bo ćwicze raz w tygodniu ... może zwiększyć intensywność ćwiczeń i dwa razy w tygodniu ćwiczyć nogi ? jak myślicie?.. zmieniłam też kolejność ćwiczeń i teraz zobaczymy jaki rezultat będzie
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez playandwin24 » 30 Czerwiec 2013, o 10:12

    Ja biorę wapń + witamina C, dobra jakościowo dieta możesz wcinać do tego żelatynę wieprzową, mi pomaga i do tego warto spożywać więcej tłuszczów omega 3
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    trening nóg

    Postprzez karcia » 30 Lipiec 2013, o 20:23

    a cześć skorzystałam z twoich rad i już fajnie nic mnie nie boli a mam mega ciężar już i moge cwiczyć bez bólu kolan na drugi dzień ale przykladam sie do poprawności ćwiczeń bo najgorzej po przysiadach jak żle robiłam też bolały kolana teraz juz ok...bardzo fajnie mi idzie zaczełam brać glutamine bcaa ęglowodany rano a po treningu odżywke weglowodanowo-białkową pół na pół.. co najgorsze te węgle idą strasznie w brzuch to zaczełam korzystać ze skakanki żeby spalić zbędną tkanke tłuszczową .. miałam też plan taki że skoro już cwicze na tej skakanece to że sobie obciążniki kilówki na nogi dam i wtedy by mi sie też fajnie łydki rzeźbiły i rosły... tylko teraz pytanie co ze stawami bo moge je niepotrzebnie obciążyć i znowu bedą bolały.. co myślisz????? aha i co myślisz o takiej ilości węgli? odradzali mi w sklepie z odżywkami czystego białka bo jest na wycięcie typowo... ale najważniejsza czysta masa mięśniowa prawda?
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    Re: trening nóg

    Postprzez Pony » 30 Lipiec 2013, o 22:19

    Jak się zalewasz to obetnij węglowodanów trochę i zobacz co wtedy się dzieję ;)
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    trening nóg

    Postprzez karcia » 13 Styczeń 2015, o 21:39

    oj oj ale ja tu dawno nie zaglądałam;/ mam pytanie bo tak nic sie nie zmieniło cwicze wytrwale i mam duże postępy bardzo duze jak dla mnie z wagi 43 kg na 52 kg .. w udzie z 41 cm na 51 i w pupie z 84cm na 90 cm ... bez odzywek ... dopiero dzisiaj kupiłam weglowodanowo- białkowa tyle że postanowilam zainwestowac jeszcze w rowerek czy ktos mi odpisze jak dołozyc do mojego planu trerningowego cwiczyłam raz w tygodniu nogi oczywiscie wykroki przysiady ... maszyna przód ... maszyna tył i jeszcze 2 cwiczenia na posladki i teraz tak chce dołozyc intensywnosc cwiczeń jeszcze raz zeby 2 razy w tygodniu cwiczyc i pytanie jak cwiczyc na rowerku bo wiadomo ze z duzym obciązeniem tylko ile razy tak zeby nogi sie jeszcze bardziej rozbudowały ..... prosze o odpisanie kto wie czy wogole rowerek to dobry pomysł oczywiscie dodatkowo do typowych cwiczen siłowych
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    Poprzednia

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron