Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Jak blokować apetyt?

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak blokować apetyt?

    Postprzez piórko » 18 Marzec 2015, o 16:26

    Doskonały pomysł! Picie wody też pozwala "oszukać" głód. Myślę, że ludzie dorośli jakoś sobie radzą w takich sytuacjach, ale co zrobić z dziećmi? Teraz coraz więcej z nich ma problemy z wagą, a wciąż zajadają się słodyczami i niezdrowymi przekąskami. Czytałam nawet artykuł o tym, jak walczyć z dziecięcą nadwagą, ale co zrobić, gdy dziecko wybrzydza, albo marudzi, że jest głodne? Macie jakieś pomysły?
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez Morrowy » 17 Kwiecień 2015, o 13:20

    Moja dziewczyna miała kiedyś ten sam problem i skutecznym sposobem była pokrojona w słupki marchewka, jabłko albo zielony ogórek - coś co chrupie i można się tym zająć i jeść powoli. Na samym początku zjadała cała miseczkę (bo wydawało jej się, że jest potwornie głodna), ale z czasem coraz więcej zostawało w miseczce warzyw, aż w końcu nie była w ogóle potrzebna.
    Morrowy
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Lipiec 2014, o 14:20

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez Frywolitka » 21 Kwiecień 2015, o 10:32

    ja poszłam do dietetyka i rzeczywiście jego rady pomogły opanować głodek i chęć na podjadanie. dietetyka znalazłam na mbooking.pl Podstawa jest jednak odpowiednia ilość wody w codziennej diecie.
    Frywolitka
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2015, o 10:27
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 23 03 1983

    Re: Jak blokować apetyt?

    Postprzez Karolawro888 » 30 Maj 2015, o 08:55

    To jest waśnie najwieksza zmora , nie tylko odchudzajacych sie , ale też chcących utrzymać wagę. Rada jest prosta- dużo , dużo wody na wieczor. To zapycha żołądek. A jak juz przeleci , albo nie pomoże- owoce. Soczyste. Jabłka ,winogrona , nie patrz na ich kalorie.
    Karolawro888
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 06:05
    Data urodzenia: 24 04 1972

    Re: Jak blokować apetyt?

    Postprzez Karolawro888 » 30 Maj 2015, o 08:57

    Morrowy napisał:Moja dziewczyna miała kiedyś ten sam problem i skutecznym sposobem była pokrojona w słupki marchewka, jabłko albo zielony ogórek - coś co chrupie i można się tym zająć i jeść powoli. Na samym początku zjadała cała miseczkę (bo wydawało jej się, że jest potwornie głodna), ale z czasem coraz więcej zostawało w miseczce warzyw, aż w końcu nie była w ogóle potrzebna.


    Jasne , warzywa tez dobrze spełniaja tu swoja rolę. Tylko nie zgadzam się z tym krojeniem , drobieniem , jak cos porzadnie gryziemy , to idzie sygnał do mozgu , że się wlaśnie je dużo i treściwie. Arbuz też sie tu może sprawdzić , a najlepiej kiwi.
    Karolawro888
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 06:05
    Data urodzenia: 24 04 1972

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez EzraXYZ555 » 1 Czerwiec 2015, o 22:10

    Dużo płynów, zapychacze w postaci błonnika, otrębów pszennych. Ostatni hit dietetyczny: młody zielony jęczmień podobno zmniejsza łaknienie. Generalnie przeanalizuj dietę, może ostatni posiłek jesz za wcześnie? Też tak miałam jak postawiłam sobie ambitny cel, żeby nie jeść po 18.
    EzraXYZ555
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 02:08
    Data urodzenia: 15 05 1979

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez bartek04 » 10 Sierpień 2016, o 09:40

    bardzo dobre opinie zbiera hi-tech satietrim jeśli chodzi o blokowanie apetytu, nie pobudza więc można go stosować także wieczorami

    a ze spalaczy zawierającyhc stymulanty genomyx phenadrol moim zdaniem topowy
    bartek04
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 21 Grudzień 2014, o 21:41
    Miasto: Skierniewice
    Data urodzenia: 03 03 1965

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez Szaman1234 » 3 Wrzesień 2016, o 10:19

    Podobno dobrym sposobem jest wypicie 3 szklanek wody przed posiłkiem, zjesz połowę mniej :)
    Szaman1234
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 3 Wrzesień 2016, o 09:36

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez rpetome » 12 Wrzesień 2016, o 08:37

    Istnieje wiele suplementów diety, ale ja trochę jestem nieufny co do nich. Picie wody jest dobre. Ja codziennie jem płatki owsiane i powiem szczerze że po nich nie czuję głodu przez parę godzin.
    rpetome
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 7 Wrzesień 2016, o 15:26

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez abis » 23 Wrzesień 2016, o 17:51

    pic duz pepsi itp :)
    abis
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2016, o 16:29
    Data urodzenia: 04 08 1955

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron