Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • my photo 16lat

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: my photo 16lat

    Postprzez Oliver » 25 Luty 2010, o 12:52

    gruuubo, stawiam na wodę w kolanie albo opuchliznę po operacyjną.
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: my photo 16lat

    Postprzez mlody1144 » 25 Luty 2010, o 14:04

    opuchlizna napewno jest, tylko wlasnie o tą wode sie boje bo wtedy to z deka porażka bedzie
    mlody1144
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 167
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 15:20
    Pochwały: 1

    Re: my photo 16lat

    Postprzez createz » 25 Luty 2010, o 14:48

    TY nie bój się o wodę wydaje mi się że tam jest coś poważniejszego powiedz mi czy zapisali Ci zastrzyki antyzakrzepowe?? profilaktyczne w brzuchol się je robi płyn możesz mieć dopiero za tydzien teraz tam masz krew chyba co? Widziałeś moje zdjęcie nad kolanem ogromny obrzęk i tam była sama krew... dobrze ze te zastrzyki wprowadzili inaczej bym miał pełno zakrzepów w kolanie i potem na żywca musieli by mi je wyciągać o glądalem taki fajny filmik an you tu be...... dam Ci linka to jest punkcja kolana (ja mialem coś takiego chyba z 6 razy tylko że tak krew leciała a nie ropa http://www.youtube.com/watch?v=RIa8rmFp ... re=related

    A to jest hardkor zakrzepyw kolanie
    część 1 http://www.youtube.com/watch?v=RIa8rmFp ... re=related
    część 2 http://www.youtube.com/watch?v=pxBfwERz ... re=related
    część 4 najgorsza moim zdaniem http://www.youtube.com/watch?v=IYUcS7kW ... re=related

    masakra oglądałem te filmiki po artroskopi kolana i schiza była :p miałem jechać do lekarza po tygodniu , od razu na chama wepchałem się po 3 dniach i okazało się ze gdybym czekał tydzień nie było by tak ciekawie z moim kolanem.


    Filmiki NIE SĄ MOJE !!
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: my photo 16lat

    Postprzez mlody1144 » 25 Luty 2010, o 15:05

    nie mam tych zastrzykow, ostatnio mialem ale tym razem nie mam. moze dlatego ze jako tako ruszam ta noga, wiesz wydaje mi sie ze tam nic nie ma bo niby to takie duze jest ale jak podnosze noge to sie miesnie napinaja i to te buly wtedy tez sa takie twardsze
    mlody1144
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 167
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 15:20
    Pochwały: 1

    Re: my photo 16lat

    Postprzez createz » 25 Luty 2010, o 15:55

    oglądałeś filmiki ? :P
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: my photo 16lat

    Postprzez mlody1144 » 25 Luty 2010, o 16:50

    ogladalem. nie strasz mnie! nie mam zadnych zakrzepow!!! to popa po treningu na kolanie a nie zakrzepy
    mlody1144
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 167
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 15:20
    Pochwały: 1

    Re: my photo 16lat

    Postprzez createz » 25 Luty 2010, o 23:19

    ja nie mówię że masz,, i ten filmiki nie mają straszyć ale zmotywować do działania jak widzisz żę dzieje sięcoś nie tak od razu śmigaj do lekarza (nie do rodzinnego) do ORTOPEDY!! ale nad kolanem zbiera się coś bo wygląda troszkę inaczej niż zdrowe...
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: my photo 16lat

    Postprzez mlody1144 » 26 Luty 2010, o 10:53

    tylko wiesz chodzi o to ze w tej nodze po obu stronach byly takie klamry a na dodatek w tych wbiciach byly takie wycięcia ktore wiesz blokowaly to zeby one sie nie wysówaly wiec wiesz przy wyciaganiu ich to byl problem, juz zarosly tak jakims miesen wiec wszystko tam w srodku bylo poranione jak mialem 6 takich klamer to 12 ran+skura pocieta i mieso podarte wiec wiesz to wszystko na dodatek tez jest spuchniete i to bardzo no a to czy cos tam sie nie zbiera to swoją drogą. u doktora bede w poniedzialek bo bede szwy wyciagal. nie pojade teraz bo wiesz nie boli mnie nic ani bardziej nie puchnie
    mlody1144
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 167
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 15:20
    Pochwały: 1

    Re: my photo 16lat

    Postprzez createz » 26 Luty 2010, o 11:10

    no mnie też nie bolało tylko kolano wielkie się zrobiło. byłem u rodzinnego powiedział (wszystko ok to tylko opuchlizna..) ja wiedziałem że jest nie tak więc zadzwoniłem do ortopedy (tam sa kolejki 3-4 miechy) powiedziałem ocb ona do mnie że sorry nie ma miejsc... to jej zajebałem tekstem " okej w takim razie będzie jednego człowieka mniej na tej kuli ziemskiej tylko to potraficie zrobić (z krzykiem)" odkładam słuchawkę i słyszę proszę czekać !, haha przyłożyłem do ucha a ona jednak znajdzie się na środę(tak się bała haha) że aż kazała mi oglądać noge do środy i jakby się coś działo nie tak to od razu do szpitala i nie czekać tych 3 dni haha:D . Mozna dopiąć swego? można!!:D , To się wydaje smieszne ale niestety nagromadzenie krwi jest bardzo poważne może dojść do zatoru a z kolei zatrzymania akcji serce ... . "pomysl sobie że jakiś malutki zakrzep przedostał się do serca.... przedsionka czy też komory..., zresztą stopa juz mi puchła bo krew zle krążyła " ale spoko ja miałem co innego robione więc zobaczymy co lekarz powie . ZDrowia :)
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: my photo 16lat

    Postprzez mlody1144 » 1 Marzec 2010, o 11:11

    heh no bylem dzis szwy wyciagneli, kawalek nitki został w nodze bo sie urwala przy wyciaganiu xD. niby nic nie mowil o zadnych zakrzepachi ropie mowil ze krwiak i ze jeszcze troche tak bedzie
    mlody1144
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 167
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 15:20
    Pochwały: 1

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron