Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Dziwny ból brzucha

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez Oliver » 10 Kwiecień 2011, o 21:26

    wygląda to na DOMS... a to drugie odpowiada mi tylko pod jedno, skurcz jelita,
    miewasz stresowe sytuacje bądź łapie Cie ten "skurcz" bez powodu? podpiąłbyś to pod kucie?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez MassacraPower » 10 Kwiecień 2011, o 21:26

    frozen-No nic takiego sie nie dzieje ale czytalem o przepuklinie i jak sa poczatki to ani jej nie widac ani nie czuc podobno przynajmniej tak tam piszze i ze dopiero pozniej sie objawia
    Ostatnio edytowano 10 Kwiecień 2011, o 21:28 przez MassacraPower, łącznie edytowano 1 raz
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez MassacraPower » 10 Kwiecień 2011, o 21:27

    Nie to nie jest kucie, wogule do kucia nie podobne.i bez powodu tez mnie nie lapie
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez Kwachu » 10 Kwiecień 2011, o 21:30

    MassacraPower - odczekaj dwa-trzy dni i zobaczysz co się , jeśli dalej będą problemy to idź do lekarza jak widzisz an forum jest zgaduj zgadula może ktoś trafił a może nie



    Oliver napisał:dwa dni po treningu czuję zakwasy tylko na czworobocznych:) jest to kwestia tego jak dana partia została przepracowana
    i jaka jest "prędkość regeneracji" i pozbycia się nadmiaru kwasu mlekowego



    Kwas mlekowy jest poprzekształcany w procesie glukoneogenezy do max 2h po treningu. Więc dwa dni po nim już nie ma śladu :)
    Ostatnio edytowano 10 Kwiecień 2011, o 21:32 przez Kwachu, łącznie edytowano 1 raz
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez MassacraPower » 10 Kwiecień 2011, o 21:31

    hmmm... dlugo by sie zastanawiac nad stresem, ale jedyny to chyba taki, czy mnie zlapie na sciaganiu w szkole czy nie ;)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez Oliver » 10 Kwiecień 2011, o 21:33

    no to mi nie pasuje ten opis jakby Ci miało coś zaraz z brzucha wyskoczyć, obowiązkowo lekarz i USG.
    Kwachu naturalnie tak tylko dodałem o tym:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez Frozen » 10 Kwiecień 2011, o 21:35

    MassacraPower napisał:frozen-No nic takiego sie nie dzieje ale czytalem o przepuklinie i jak sa poczatki to ani jej nie widac ani nie czuc podobno przynajmniej tak tam piszze i ze dopiero pozniej sie objawia


    Wiesz co nie przejmuj się tylko idź do lekarza, chodź wątpię żeby od A6W wyszła przepuklina, ona bardzie wychodzi jak podnosimy coś ciężkiego :)
    Nie przejmaj mnie już wieźli raz na operacje wyrostka, bo mnie bolało a jak mnie dowieźli na miejsce to się okazało, że to po tej stronie co mnie boli nie ma wyrostka
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez rafimoc » 10 Kwiecień 2011, o 21:35

    wpisz na google steching miesni grzbietu zrob 2 dni i napisz jak sie czujesz-obstawiam ze przejdzie
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez MassacraPower » 10 Kwiecień 2011, o 21:37

    Poczekam z tydzien, jak nie przejdzie to pojde. Jbc to dam Wam znac ;) Dziekuje za odpowiedzi. Kurde szkoda jakby to byla przepuklina bo juz tak ladnie sie wiodlo na silowni, masa szla a tu takie kurestwo musialo sie stac :/ Pech jak chuj...
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Dziwny ból brzucha

    Postprzez MassacraPower » 10 Kwiecień 2011, o 21:38

    Ok rafimoc. To we wtorek dam znac co i jak.
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron