Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Jakie Odzywki na MASE

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez amaro80 » 24 Czerwiec 2014, o 16:20

    Oczywiście tylko i wyłącznie odżywki Universal Animal, a ja mogę polecić w szczególności http://www.megapower.pl/universal-animal-pm-p-3742.html, bo sam używam i jestem zadowolony. To co piszą na opakowaniu, a więc przyspieszenie regeneracji, produkcja testosteronu (zwiększona), anabolizm nocny i ułatwienie zasypiania to prawda. Polecam!
    amaro80
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2014, o 16:18

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez ifoa69 » 11 Lipiec 2014, o 17:12

    Jak na mase to oczywiscie idz w kierunku gainerów. Mało fatu a dużo masy przybędzie, a przecież o to chodzi. Spróbuj coś z serii mass up activlab http://www.dso.pl/activlab-mass-3500-folia-p-4512.html tutaj masz za 66 zł to nie dużo biorąc pod uwagę efekty no i fakt ze to jest az 3,5 kg, czyli na długo ci wystarczy. No i do tego różne smaki :P. Ogolnie polecam kupic na dso.pl, bo ceny w porownaniu do innych maja przyzwoite, przesyłka blyskawiczna no i o radę łatwo, jakbyś miał watpliwości co do kupna.
    ifoa69
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 28 Czerwiec 2014, o 16:03
    Data urodzenia: 04 03 1988

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Nogal » 28 Sierpień 2014, o 11:06

    Ja używam Metadrola. Pięknie się na nim buduje masę. Tutaj są różne promocje, więc cena nie odstrasza. Jeśli się nie chce robić wielkich zapasów można zawsze się z kumplem złożyć albo z kimś z siłki, mi się udało.
    Nogal
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Sierpień 2014, o 08:42

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Jarek_28 » 28 Sierpień 2014, o 13:33

    Nogal napisał:Ja używam Metadrola. Pięknie się na nim buduje masę. Tutaj są różne promocje, więc cena nie odstrasza. Jeśli się nie chce robić wielkich zapasów można zawsze się z kumplem złożyć albo z kimś z siłki, mi się udało.

    Metadrol na mase? Goń z tego działu! Brak jasno określonego składu i zabójcza cena wskazuje iż jest to kolejne nic nie warte gówno typu Maca, testosterol czy biosterol, gdzie głównym składnikiem jest tribulus, z Anglii ten syf sprowadzany jest w workach 25kg w cenie 12$, później w kapsułkach płacisz za to grubą kasę.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Devlin » 4 Październik 2014, o 06:48

    Na mase dawaj białko oraz kreatyne. Ja biorę 100% Creatine bodajże Scitec Nutrition bo zawsze w promocji jest i za 500g płace tylko 30zł a z tego co wyczytałem to jedna z lepszych. W zależności od Twojej budowy ciała powinieneś dobrać dietę i trening. Najważniejsza jest, była i będzie dieta. Różnych specyfików typu sterydy bym nie brał, szkoda zdrowia. Postaw na białko i kreatynę no i witaminy a będzie ok. Małe kroczki - wielkie rezultaty;)
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Bobo » 9 Październik 2014, o 19:15

    Kreatyna oraz białko a do niego dodaj dużą ilość płatków owsianych.
    Bobo
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 9 Październik 2014, o 19:08
    Data urodzenia: 18 10 1992

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Sonka » 28 Październik 2014, o 12:55

    Ja stosuję gh balance jako odżywki na masę i nie narzekam, do tego dobry trening i wypoczynek po nim. No i tłuszczyk się spala :)
    Sonka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 28 Październik 2014, o 12:41
    Data urodzenia: 22 10 1990

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez strongman87 » 5 Maj 2015, o 06:31

    polecam sterydy. Sam miałem wątpliwości, ale już minęły. Kupuję na http:/sterydonline.pl i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany. Dobry i bezpieczny dostawca.
    strongman87
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 4 Maj 2015, o 07:18

    Re: Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez Oenomaus » 20 Maj 2015, o 11:08

    Jak dla mnie to tylko Mutant Mass - http://www.bcaa.pl/pvl/mutant-mass-6800g-1280.html Próbowałem już z wieloma preparatami, efekty były różne. Teraz stosuje Mutanta, do tego 3x w tygodniu siłka + raz bieganie i pare kg weszło w pierwszym miesiącu. Wybór jest szeroki, więc bierz przede wszystkim dobre marki, które nie dorzucają do odżywek zbędnych szkodliwych substancji.
    Oenomaus
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 11:24

    Jakie Odzywki na MASE

    Postprzez albinos » 25 Maj 2015, o 07:26

    Polecam Ci przede wszystkim Gainery firmy Activelab, można je kupić w sklepie internetowym jak inne suplementy diety. Musisz tylko stosować odpowiednią dietę, bo same nie przyniosą takiego efektu jak się spodziewasz. Do tego nie możesz zaprzestać treningu siłowego, który również jest w tej kwestii niezwykle ważny.
    Awatar użytkownika
    albinos
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 1 Kwiecień 2015, o 11:16
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 08 1989

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron