Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Początkujący

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 5 Październik 2011, o 13:22

    ale jaki jest powod tego ze ciezko Ci utrzymac diete? masz opory w jedzeniu? pracujesz dlugo? brak kasy na tyle zarcia?
    czy jaki powod? bo ja osobiscie nie widze wiekszych powodow, jezeli ma sie tylko odpowiedni budzet to nawet praca czy szkola
    nie jest przeszkoda jezeli sie tylko chce:) inni ludzie z silowni u mnie tez pracuja albo sie ucza a wygladaja dobrze bo jedza dobrze,
    takze nie ma problemu:)
    co do diety jest ok, podliczanie kalorii daj sobie spokoj, nie ma sensu na tym etapie:) najlepiej obserwuj swoje cialo
    i dodawaj zarelka w miare wzrostow masy, powoli, podstawe masz na ktorej mozesz bazowac wystarczy zaczac,
    bedziesz widzial ze nie rosniesz to zwieksz ilosc zarcia i tyle:)
    i wychodzisz z mylnego przekonania ze od wegli sie rosnie, tak rosnie w druga strone czyli "tyjesz", zalewasz sie tluszczem,
    rozumiem ze nie chodzi ci o sama mase miesniowa ze chcesz byc poprostu troche wiekszy, ale aktualne przekonanie
    ze od wegli sie rosnie jest mylne, to proteiny buduja twoje miesnie, wegle i tluszcze tylko wspomagaja ich dostarczanie i wchlanienie:)
    jak sie upierasz na odzywki to proponuje kupic gainera z proporcjami 50/50 i uzywac go tylko w koniecznosci, czyli wtedy kiedy
    nie mozesz zjesc + odrazu po treningu:) po treningu poniewaz jego wchlanialnosc jest szybka i odrazu uzupelnisz glikogen +
    dostarczysz proteiny.
    i co znaczy ze bialko ponad norme? a jaka jest norma? i kto wg ustanowil taka norme? ktos Cie badal pod tym wzgledem
    ile jestes w stanie przyswoic bialka? brednie
    aktualny problem jest taki ze ktos napisze artykul na internecie, ktos anonimy, podpisze sie Per Doktor Wypierdek
    i wszyscy mysla ze to jest nowosc i prawda o wszystkim... potem to sie rozpowszechnia i panuja ogolne przekonanie ze to prawda, ludzie nie mysla nie analizuja tylko podpieraja sie jednym zrodlem... BLAD :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Początkujący

    Postprzez Kwachu » 5 Październik 2011, o 13:25

    To ja proszę o wyjaśnienie w jaki sposób tyj się się od węgli? ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 5 Październik 2011, o 13:48

    a ja Cie Kwachu prosze o nie udzielanie sie bo Ty mi mozesz krazki na silowni podawac.... ;)
    cwaniakowac to mozesz miedzy kolegami a nie tutaj, gowno robisz i jak ****** wygladasz za przeproszeniem
    i lepiej zebym Cie nie kompromitowal przy innych bo nawet osoby 16 letnie na tym forum
    wygladaja i dzwigaja lepiej niz Ty ;)
    w dyskusje z Toba sie wdawac nie bede bo cwaniaka zgrywasz na forum a jakby kazdy wiedzial co ze soba
    reprezentujesz to zmieszali by Cie z blotem ;)
    pozdrawiam serdecznie tyle ode mnie do Ciebie
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 5 Październik 2011, o 13:52

    Właśnie o to chodzi że mam tak od czasów chemii że nie potrzebuje dużo jeść żeby funkcjonować i dobrze się czuć z tą dietą będę naprawde musiał się zmuszać do żarcia oby się udało.Ogolnie od tamtych czasów jestem chudszy o 20kg prawie a teraz musze walczyć o każdy kilogram.Zrozumieć chyba może mnie tylko anorektyczka :) .
    Co do gainera widze że Ciebie przekonałem a jak z tą kreatyną :) ?

    Nie chodze na jakąś profesjonalną silownie po 1 nie mial bym z kim(szkoda mi też kasy,może kiedyś) po 2 mam przy domu taką w sam raz silke na początek chodze na nią z kolesiem ktory chodzi tam pare lat i sobie tam ćwiczy.
    Mój trening
    Pon.
    triceps na skośnej 4 serie 16do10
    przedramie zginanie nadgarstów
    unoszenie sztangielek w górę (bokiem)
    wyciskanie sztangielek na siedząco
    Środa
    kaptury 4 serie 16-14 ruchów
    bicesp sztangielki 4 seei po 10 ruchów
    biceps ze sztangą 4 serie po 10 --//--
    triceps lewa ręka tylko (mam słapszą lewą ręke i też dlatego z prawą noge mam ok i klecze na prawej)3 serie po 10
    podciąganie ile bóg da :)
    piątek
    wyciskanie sztangi 3 serie 12do8
    wyciskanie sztangielek na skośnej 3 serie 12do8
    rozpiętki 3 serie po 12
    sztangielki na stojąco przed siebie 3 serie po 10
    unoszenie sztangi do klatki 3 serie po 10 (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ale pewnie kumacie)

    Ps jaki kupić gainer(ma być dobry) i reszte pożniej odżywek jak coś??
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 5 Październik 2011, o 14:04

    Kreatyne odpusc sobie, zdania nie zmienie:)
    a trening jest kompletnie do niczego, za duzo ramion, brak kompletnie plecow na ktorych musisz skupic glowna uwage
    z racji ze nie mozesz trenowac nog, Twoje plecy maja Ci dac najwiekszy bodziec do wzrostu z racji ze po nogach stanowia
    druga najwieksza grupe miesniowa:)
    Buildup weight gainer z HiTeca mozesz sie nadac, mi sklad odpowiada, ale osobiscie uwazam abys wybral pare produktow
    przeszedl do dzialu Suplementacja i zaproponowal cos od siebie, kazdy wcinal co innego takze moga napisac
    o swoich odczuciach, ja za duzo nie zarlem supli bo nie czulem takiej potrzeby:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 5 Październik 2011, o 14:13

    Możesz coś zaproponować??co do pleców..sprawdze na youtube jak coś ćwiczenia bo czasem mam problem z kapowanie co jak wyglada :)
    Tyle że jak napisalem to jest zwykła podworkowa silka nie ma wyciągów żadnych itd.Chce tak sie przebujać do wiosnny pożniej może namowie kogos na jakąś normalną silke.

    Nie odraz kraków zbudowano ;) zaraz poczytam o tych gainerach..
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Początkujący

    Postprzez Oliver » 5 Październik 2011, o 14:23

    Danny wyciagi Ci nie sa potrzebne, to jest kolejne mylne przekonanie ze do budowania masy miesniowej i sily
    jest potrzebna profesjonalna silownia z maszynami i wyciagami... to sa komercyjne brednie!! :)
    wystarczy ci laweczka z regulacja, sztanga z obciazeniem, sztangielki i nic wiecej... tym mozesz zrobic mase cwiczen:)
    naturalnie u ciebie trzeba podejsc do tego inaczej, np wioslowanie niestety musisz wykonywac tylko hantlami w podporze o lawke,
    sztanga bedzie nie wskazana ze wzgledu na Twoj problem z noga poniewaz jest potrzebna mocna stabilna pozycja,
    ktorej nie uzyskasz przez noge i bedziesz nadwyrezal prostowniki probojac utrzymac dobra postawe...
    jednak wlasnie skup sie na cwiczeniach wolnych, wyciag nie jest Ci potrzebny:)
    zaproponowac nic nie moge poniewaz nie ma zlotego planu treningowego dla Twojej sytuacji, trzeba cos samemu ulozyc
    biorac pod uwage aby trening byl dla Ciebie rowniez rehabilitacja:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 5 Październik 2011, o 14:32

    Ok dzięki za wszytskie odp.
    Wsumie tyle na ten temat poszukam ćwiczeń na plecy i wstawie je do planu treningowego dziś wieczorem pojade do MM moze dostane jakaś niedrogą wage kucheną,kupic artykuly spożywcze na tydzien i polecieć z ''koksem'' :)
    Ze stabilna pozycja to racja na ławcecze wiem ze bym mogl podnosic troche wiecej na serie ale potrzebne jest dobre oparcie nog ktorej ja nie moge zrobić ale pomału...
    Jak coś będę pisał.
    pozdro
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Początkujący

    Postprzez Kwachu » 5 Październik 2011, o 15:34

    Oliver - oczywiście po raz kolejny kompromitujesz się, zadałem Ci pytanie bo nadal nie rozumie waszych "baśni" o węglowodanach które to niby odkładają się w tkankę tłuszczową :Wstyd:
    Nie przypominam sobie żebym pzred kim kimkolwiek zgrywał cwaniaka czy tow życiu prywatnym czy na forum, a już na pewni nie pamiętam żeby kto ktokolwiek próbował mnie mieszać z błotem. Wiec czekam na odpowiedz na moje pytanie a , jeśli już chcesz mnie krytykować publicznie to rób to w sposób konstruktywny
    Tak an przyszłość żebyś był świadomy ;)
    art. 216
    § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

    podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

    § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

    ...
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Początkujący

    Postprzez Oliver » 5 Październik 2011, o 15:56

    Grozisz mi? zabawny jestes:)
    nie probuj mi ani nikomu wmawiac, ze to pytanie bylo z ciekawosci i braku wiedzy:) bo ewidentnie bylo
    zadane z cwaniactwa z proba udowodnienia ze moja wiedza jest nizsza od Twojej, chlopie za kogo Ty sie masz?
    i czy Ty potrafisz czytac? napisalem ze zmieszano by Cie z blotem gdyby wszyscy wiedzieli co ze soba reprezentujesz,
    a nie reprezentujesz ze soba nic, pouczasz osoby ktore kilka lat trenuja, wygladaja i dzwigaja zarowno duzo,
    gdzie Ty ani nie wygladasz ani nie dzwigasz, jaka ty masz czelnosc wg sie udzielac i kogos tutaj pouczac?
    jak Ty nigdy silowni na oczy nie widziales a ciezarow w rekach nie trzymales, caly czas sie migasz
    nawet teraz od krytki w stosunku do twoich osiagniec a raczej ich braku, czego Ty tu szukasz wg?
    zreszta nie ma to znaczenia bo dla mnie jestes zerem w tej dziedzinie:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.