Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Początkujący

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Początkujący

    Postprzez Danny » 4 Październik 2011, o 18:52

    Proszę nie jechać mnie odrazu :) mam zamiar zaczać brać odzywki po 2 cięzkich chorobach ''nowotwory'':( nie moge robić sporo ćwiczen ale mam plan treningowy i go realizuje.Chce się wspomuc trochę odzywkami i tu proszę o rade poczytalem forum i wybralem o to takie odżywki ktore chce kupić:
    -Białko serwatkowe ostrowia WPC 500g
    -L-glutamine Olimp
    -kreatyna monohydrat
    -gainer mutant mass 2000g

    Chce zrobić 1 cykl kreatynowy na mase pozniej przerwa i dalej.
    -Czy mam dokupic coś jeszcze??
    -Jak połączyc to rozsądnie???
    -Czy może jakaś inna kreatyna??

    Proszę o rady doświadocznych.
    Dzięki za pomoc w razie czego będę edytowal posta zeby nie robić śmietnika.
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Początkujący

    Postprzez Kwachu » 4 Październik 2011, o 19:28

    Danny - konsultowałeś z lekarzem czy możesz stosować suplementy, jak wyniki podstawowych badań, jak wygląd twój jadłospis, jakie masz ograniczenia związane z aktywnością fizyczną?
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 4 Październik 2011, o 19:54

    Danny po pierwsze informacje podaj o ktore prosil Kwachu, po drugie zapewne jestes po chemii?
    lekarzem nie trzeba byc aby sie domyslec ze im wiecej bedzie sztucznej chemii w tobie tym gorzej...
    pal licho to bialko czy wegle, ale omijaj szerokim lukiem krete, stacki i wszelkie pobudzacze.
    no a co najwazniejsze skonsultuj to z lekarzem, choc wychodze z zalozenia ze Ci odradzi suplementy.
    skup sie na treningu i odzywianiu a nie po takiej chorobie znowu pakujesz sie w "gowna" bo juz sie skupiasz na
    najtanszych i najgorszych jakosciowo odzywkach (mutant mass i serwatka)
    do tego ogromne znaczenie ma jakie to choroby nowotworowe byly?
    mysle ze nikt tu nie bedzie ponosil takiej odpowiedzialnosci i radzil Ci jakie supelementy mozesz brac po takiej chorobie
    jak nowotwor, to jest zby duza odpowiedzialnosc bez znania twojej osoby osobiscie i przebiegu choroby...
    a ta prosba z radami do doswiadczonych, to moja rada lekarz pomimo ze ich nie lubie
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 4 Październik 2011, o 20:33

    Sorry nie napisalem ze już ponad 5 lat minelo,mam 1 noge sztywną przez brak rehabilitacji wina polskich lekarzy NFZ itd ale to dlugo by pisać.Lekarz pewnie by zabronił , alkocholu mi tez zabraniają pić a pije czasem psa tez mialem z domu wyj... a tego nie zrobiłem bo nosił na sobie ''bakterie'' tylu żeczy nie zrobiłem co mi kazali a żyje a inni nie...Długo by naprawde pisać.Jak to ważne miałem najpierw raka kości noga po za dużej dawce chemi Wina lekarzy... po poł roku białaczka.
    Oliver jak mowisz ze to najtansze i najgorzesze to podaj mi lepsze i uwierz mi znam lepiej swoje cialo niż nie jeden lekarz,a sporo sie naucyzlem przez pare lat w szpiatalch.Gorzej może byc z dietą bo jeszcze nie mam ułozonej ale chyba znajde jakaś na forum i będe starał sie trzymać norm.Najwyzej kasa pojdzie w błoto delikatnie mowiąc oby nie.
    Badania mam ok bo chodze od paru dobrych lat na badania co 3-4 miechy czasem czuje braki magnezu,albo potasu
    Jeszcze napisze ze nie moge robic np.przysiadow klęczeć i wszytskich żeczy ze zginaniem kolana.
    W sumie chyba tyle więc piszcie i nie dygajcie gorzej nie może być:)mam 25lat

    Z tym doświadczonym chcialem zeby jakieś małolaty nie pisały miliona postow bez sensu.

    Najważniejsze, aby dążyć do celu, choćby Cie mieli po drodze kaleką zrobić,
    NIE DAJ SIĘ

    dobre motto
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Początkujący

    Postprzez Menik » 4 Październik 2011, o 21:21

    Miałem pytać ile masz lat, ale już mnie ubiegłeś, jaki masz cel, że koniecznie chcesz zacząć ćwiczyć. Nawet jakbyś nie miał problemów wydaje mi się, że kolega napisałby podobnie, bo nie mając diety, wyrzucisz pieniądze w błoto, a takie układanie po zakupie supli na pewno dobrze sie nie skończy, rób wszystko stopniowo, na diete tez gwałtownie wchodzić nie możesz jak wcześniej jadłeś co popadnie.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Początkujący

    Postprzez Danny » 4 Październik 2011, o 21:31

    Chce zrobić jak najwięcej Kg masa i przy tym siły ile wjedzie tym lepiej juz ćwicze prawie 2 miesiące.Właśnie obawiam się tej diety z tym może być najgorzej.Pewnie masz racje.Też jest lipa że chodze pozno spać i wstaje też pożno.
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 4 Październik 2011, o 21:45

    Danny sprawa wyglada nastepujaco, najpierw rozkmin diete, albo chociaz to co trzeba jesc i mniej wiecej w jakich ilosciach,
    to ze wejscie w diete bedzie przebojowe jest logiczne, bedzie sraka bedzie wietrzenie pokoju itp przeboje ale to jest kwestia
    czasu przystosowania sie zoladka do tego:)
    suplementy naprawde poki co odstaw i traktuj jako sprawe trzeciorzedna, najpierw dieta potem trening, na koncu suplementy,
    jezeli masz pieniadze i nie wiesz co z nimi zrobic to celuj w firmy zagraniczne, jest sporo dobrych firm brytyjskich
    na ebayu juz dostaniesz za takie same a nawet nizsze ceny niz u nas suplementy z najnizszej pulki:) ale tak jak mowie
    zostaw to narazie na pozniej.
    jedyne co moge doradzic to witaminy, magnez, wapn, omega-3 itd:) uwierz mi ze jak zaczniesz porzadnie jesc
    to zadne suple ci tego nie zastapia:)
    rozumiem ze nowotwor byl powiazany z kosccem u nog?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 4 Październik 2011, o 22:38

    hehe to nie jest tak ze mam kupe siania itd po prostu umiem sobie cos odmowic zeby cos innego kupić albo coś lepszego naprzyklad poczekam sobie troche uzbieram i wole kupic lepsze odzywki niz jakieś gó***o.
    Na siłownie już chodze mam swoj plan treningowy 3x w tyg.Witaminy standardowo biore poprostu mam czas i chce coś ze sobą zrobić przyda sie masa i siła.Jutro postaram się wstawic swoją diete.
    Rak zjadał mi kość mam wstawiona endoproteze w kość a 2 to białaczka rak krwi przez za duże dawki chemi podczas leczenia na noge chemioterapiami,ale nie martw się tym:)

    Zrobie jak mówisz polece z dietą ze 2 tyg.Jak będzie w miare dobrze szło kupie jakies odzywki 1 z forumowiczów mi doradza gainer Mass freak ale on jest w duzych opakowaniach prawie 7Kg to troche za duzo narazie to kupie Jumbo tez poleca a kreatyne mono Fitmax
    mono=kreatyna??
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Re: Początkujący

    Postprzez Oliver » 4 Październik 2011, o 23:10

    2 tyg to malo:) tak podejzewalem ze kosciec i bialaczka...
    mono = monohydrat kreatyny, nie jest ci to w zaden sposob potrzebne poki co, odpusc rady ktore Ci tam wysylaja na PW,
    bo wiekszosc co ci radzi na PW nie widzialo na oczy duzych ciezarow i nigdy tak naprawde nie zarlo jak nalezy...
    chetnie oblukam twoj trening i diete, jak i zapewne kilka innych osob:) trening u osoby ktora nie moze trenowac nog
    z przyczyn zdrowotnych musi wygladac inaczej aby bylo porzadne efekty zdajesz sobie z tego sprawe tak?
    mam nadzieje ze nie masz zadnego badziewia z podwieszonych tylko cos porzadnego:) bo tamte treningi nie sa dla ciebie:)
    i jeszcze raz powtorze, odpusc sobie suplementy na dluzszy okres :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Początkujący

    Postprzez Danny » 5 Październik 2011, o 12:38

    Po pierwsze napisze że nie zalży mi narazie:) zeby być wielkim nie wiem jak wyglądać ,chce przybrać (kg)5kg byłoby świetnie ile się da już prawie jesień i zima a to wiadomo najlepszy okres dla masowców :) a przy tym jak trochę siły wejdzie tym lepiej.
    Po drugie najważniejszej żeczy też nie napisałem, że waże 60kg i mam 185cm ale widziałem gorzej wygladajcyh ludzi bez żadnych przezyc w życiu(choroby)Dla mnie dieta to wielkie wyzwanie i naprawde cieżka sprawa się tego trzymać mam nadzieję że dam rade.
    Po trzecie może i masz racje nie wiem czy na forum jest podobny przypadek w co wątpie jak tak proszę się przyłaczyc do rozmowy i napisać swoje realcje diete itd.Jak nie to może komuś podobnemu przyda sie pare rad z tego tematu.
    Po 4 tak jak mówialem dieta to cięzka sprawa dlatego chcialem sie wspomagać jakimś dobrym gainerem co cały czas mi odradzasz ;)
    że wstaje pożno śniadanie zaczynać bede ok 11-30-12 a ostatni posiłek bede spożywał 23-1 w nocy
    więc tak
    11:30
    3 jajka na twardo
    płatki70g z mlekiem
    oliwa z oliwek 15ml
    14:30
    Ryż 80g
    pierś z kurczaka 100g
    oliwa z oliwek 10ml
    17:00
    ryż 80g
    pierś z kurczaka 100g
    banan
    19:30
    ryba 100g
    makaron 100g
    oliwa z oliwek 10ml
    23:00 do 1 w nocy
    2 banany
    ser goupa 40g-50g
    2 kromki chleba-bułka 100g
    2 plastry polędwicy 50g
    wartosci odżywcze brałem z tabel kalorycznych w internecie.Mam zamiar na dniach może jeszcze dziś kupić wage kuchenną i naprawde to wszytsko policzyć bo skąd mam wiedzieć ile banan waży :) no i będę czasem zmieniał ziemniaki zamiast ryżu.
    wyszło mi tak:

    Białko 145g Węgle 235g Tłuszcz 95g Kacl 2269

    Chyba tylko białko jest ponad norme.Dlatego chcialem sie wspomagać przed i po treningu gainerem bo wyczytałem że ''sztuczne'' białko,węgle itd moga sie składać z 40% co spożywamy w diecie.
    Na koniec napisze możecie coś mi jeszcze zasugerować coś jeszcze może dodam do diety ale napisze jeszcze raz DIETA DLA MNIE TO WIELKIE WYZWANIE.więc mi nie piszcze zamiast 100g kurczaka daj sobie 200 albo ryżu zamiast 80g 100g idt idt.

    Mój trening napisze w następnym poście żeby juz nie mieszać...
    Danny
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Październik 2011, o 18:34

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.