Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Brzuch

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Brzuch

    Postprzez Steryd » 15 Grudzień 2011, o 23:08

    Mam kilka pytan..
    -cwiczyc go po treningu,w dni nietreningowe, na czczo na wieczor? kiedy?!

    Cwicze go po treningu, rozne cwiczenia juz wykonywalem ale efekty jakies slabe..
    Zalany nie jestem
    bieganie odpada..
    Ile razy w tyg go trenowac, kiedy, jakie cw najlepiej ?
    Jak niektorzy moga pisac ze po np. 7 dniach a6w widza efekty? dla mnie to nie do pomyslenia...

    :Zdziwiony: :Wstyd: :Zdziwiony: :Wstyd: :Zdziwiony: :Wstyd: :Zdziwiony: :Wstyd: :Zdziwiony: :Zarumieniony:
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Brzuch

    Postprzez BROVTHER » 16 Grudzień 2011, o 09:24

    Brzuch dobrze jest ćwiczyć 2-3x w tygodniu po 15-20min, można od razu po treningu. Małe przerwy, właściwie ćwiczenie po ćwiczeniu, kilka serii na górne mięśnie brzucha i kilka serii na dolne. A6W też jest dobra, ale trzeba się trochę do tego przyłożyć na pewno po 7 dniach nie będzie dobrych efektów. Oczywiste też jest, że ładne mięśnie=brak tłuszczyku na brzuchu, więc jeśli takowy posiadasz to musisz się go pozbyć.
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
    Awatar użytkownika
    BROVTHER
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 155
    Rejestracja: 5 Grudzień 2011, o 16:22
    Miejscowość: Łódź
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 02 06 1992

    Re: Brzuch

    Postprzez Purina » 16 Grudzień 2011, o 09:27

    Hmm... na mój brzuch działają scyzoryki pełne z piłką, robione co trening, czyli 3 razy w tygodniu w trzech seriach po 15 powtórzeń :)
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Brzuch

    Postprzez Oliver » 16 Grudzień 2011, o 09:42

    znowu jakieś niejasności... z jakiej racji brzuch 3x w tygodniu? a on kosmita jakiś, że ma być więcej razy od innych
    mięśni trenowany? jeżeli masz zamiar masować brzuch tak jak resztę i robić ćwiczenia siłowe to rób go max 2x w tyg
    i tak samo jak inne mięśnie, ludzie przeginają z jego treningiem i go zajeżdżają a potem się dziwią,
    że mają te mięśnie takie małe...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Brzuch

    Postprzez BROVTHER » 16 Grudzień 2011, o 09:52

    ja trenuję brzuch 3x w tygodniu po każdym treningu i nie narzekam (poniedziałek, środa, piątek), chodź nie zaprzeczę, że 2x w tygodni jest złe, wszystko zależy od intensywności treningu, gdy intensywność jest niska lub średnia to 3x w tygodniu według mnie jest dobrym rozwiązaniem, gdy jest wysoka to wiadomo że potrzeba więcej czasu na jego regenerację.
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
    Awatar użytkownika
    BROVTHER
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 155
    Rejestracja: 5 Grudzień 2011, o 16:22
    Miejscowość: Łódź
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 02 06 1992

    Brzuch

    Postprzez Oliver » 16 Grudzień 2011, o 10:31

    łącząc skośne i proste, dobrze je przerabiając na drugi dzień ni chuja bym ich ruszyć nie mógł... 2 dni po byłyby też problemy,
    szkopuł w tym, że ludzie brzuch traktują jakoś po "szarmancku" pieszczą się z nim jak z dzieckiem robią po 100 pow... jak ktoś chce mieć
    konkretne mięśnie brzucha po wycince to musi je naparzać z ciężarem tak jak resztę, nie ma innego wyjścia

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Brzuch

    Postprzez BROVTHER » 16 Grudzień 2011, o 10:42

    Olivier tak ludzie traktują nie tylko brzuch, nie zliczę osób którzy robią treningi na odwal się nie chce po prostu im się wysilać i robią sobie nadzieję, że byle jakie ćwiczenia i brak przyłożenia do treningu coś im dadzą, jednak po pewnym czasie mają niemiłe zaskoczenie w postaci braku efektów, zresztą tak samo jest z osobami, które zbyt bardzo forsują swoje mięśnie. Nie rozumiem osób, które uważają, że im bardziej będą się katować tym lepiej.
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
    Awatar użytkownika
    BROVTHER
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 155
    Rejestracja: 5 Grudzień 2011, o 16:22
    Miejscowość: Łódź
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 02 06 1992

    Brzuch

    Postprzez Steryd » 16 Grudzień 2011, o 11:23

    wlasnie ja go katuje tak ze az piecze na treningu ale na drugi dzien wydaje mi sie ze powinienem go czuc tak jak inne miesnie a tu ni hu*a.
    reasumujac..
    -Mozemy go cwiczyc w po treningu ( w 10 dni wychodzi mi 4 treningi wiec mysle ze jest OK)
    -najlepiej z obciazeniem [tak robie ]

    jak mozna miec brak tluszczyku na brzuchu ?! ;p cos tam sie zawsze odlozy...
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Brzuch

    Postprzez BROVTHER » 16 Grudzień 2011, o 11:53

    odłoży się coś zawsze, ale i mniej tym lepszy kaloryfer ;) do tego dobra dieta i brzuch będziesz miał jak ta lala :D
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
    Awatar użytkownika
    BROVTHER
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 155
    Rejestracja: 5 Grudzień 2011, o 16:22
    Miejscowość: Łódź
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 02 06 1992

    Re: Brzuch

    Postprzez Purina » 16 Grudzień 2011, o 12:40

    Oliver napisał:znowu jakieś niejasności... z jakiej racji brzuch 3x w tygodniu? a on kosmita jakiś, że ma być więcej razy od innych
    mięśni trenowany? jeżeli masz zamiar masować brzuch tak jak resztę i robić ćwiczenia siłowe to rób go max 2x w tyg
    i tak samo jak inne mięśnie, ludzie przeginają z jego treningiem i go zajeżdżają a potem się dziwią,
    że mają te mięśnie takie małe...


    Jakie niejasności? FBW macham 3 razy w tygodniu, to czemu brzuch miałabym sobie odpuszczać? :Zdziwiony:
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.