Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Czy to ma sens...

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez rafimoc » 21 Sierpień 2010, o 23:43

    Night mase powinienes caly czas budowac jak masz mala wage:) Zauwaz ze rzezba nie zawsze musi sie wiazac z redukcją:) mozesz byc dorzezbiony przy duzej masie:) no poza wyjatkiem ze nie bedziesz mial paru prazkow bardziej widocznych tam czy tu, ale sam powiedz czy to Cie interesuje tak na maxa?? zeby byc niesamowicie docietym choc i tak nie startujesz w zawodach kulturystycznych?? Mysle ze nie:)

    Za duzo sie mowi na forach o kulturystach - pozniej ludzie chca wygladac tak samo, ale cos im nie idzie i jest niesamowita zalamka i nerwowka. Gdyby tak tylko zrozumiec ze cwiczenie amatorskie BARDZO sie rozni od zawodowego, ale po co..... :)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez Micek195 » 21 Sierpień 2010, o 23:50

    nie chodzi o zawody ale przez 10 czy nawet 15tygodni nie zbudujesz masy a tym abrdziej nie zrobisz z tego ładnej rzexby
    dla przykładu powiem ci ze np kulturysci zaczynają redukcje i jak wy to nazywacie rzeźbę 12tyg przed zawodami a to sama rzeźba wiec sam widzisz jak to jest to sport dla cierpliwych rok dobrej masówy potem kombinujesz innymi planami ale nie przyspieszysz tego.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez rafimoc » 21 Sierpień 2010, o 23:54

    To mowie: po co zapatrywac sie na kulturystow jak na swiety obrazek??
    Zeby pozniej oklamywac samego siebie?? "Zrobie taka rzezbe jak on w 3x krotszym czasie.."

    Nie tedy droga. I Kazdy im szybciej to zrozumie tym lepiej:)dla jego miesni oczywiscie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez NightKing » 21 Sierpień 2010, o 23:55

    Do rafimoc:

    No tak tak ja oczywiście na żaden "ostatni szlif" czy temu podobne nie liczę
    Chce żeby to trochę nabrało innego kształtu, lub poprostu marzy mi się trening na pow 25+ sam nie wiem :D
    W każdym razie zmiany w tym sporcie robią dobrze więc czemu nie spróbować ?

    Jakiś mocniejsze zarysy by się przydały
    A takie masowanie 2-3 lata to dla mnie przesada, i potem co będzie chciał człowiek coś zmienić jeszcze co gorsza mu nie wyjdzie bo myślał że jak masz już mase to już z górki

    Ja się potem nie chce zastanawiać co robić, potestuje i będę wiedział po sobie

    Waga wagą ale trzeba zachować przecież to minimum sprawności fizycznej, nie spase się do 90kg a potem problem to zrzucić, jak narazie mam 17 lat i masa cały czas idzie więc w czym problem ;)

    Do miciek:

    za szybko piszenie posty i nie dajecie mi się wypowiedzieć
    znów mi wyjeżdżasz z kulturystami, niech robią nawet 20 tygodni, na zdrowie

    jak już pisałem próba własnych sił, lekka poprawa kondycji i własnego samopoczucia ! tyle mam do powiedzenia
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez rafimoc » 21 Sierpień 2010, o 23:57

    A kto Ci kaze robic mase bez sprawnosci fizycznej jak to ujales??:)

    Krec aeroby itp:) ale przyloz sie do michy to podstawa, duzo zarcia.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez Micek195 » 21 Sierpień 2010, o 23:58

    ty to jak moje kolezanki jak ogladaja moje gazety:o fuuu chcesz tak wygladać?to obleśne!
    ale juz nikt nie patrzy na to ze ci goście mają lata doswiadczen i nie chodzi o to zeby wyglądac jak oni ale o to żeby wyciągnąć jak najwiecej z ich doswiadczenia bo skoro oni tak wyglądają to znaczy ze musza miec na ten temat pojecie .tak czy nie?przecie nie bede podawał przykładu jakiegoś mietka czy zenka który nie moze podniesc 20kg prawda?:)
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez rafimoc » 22 Sierpień 2010, o 00:10

    o tym wlasnie mowie!!

    Dostosuj standarty zawsze do siebie, a nie okiem kulturystow.

    Jesli na niego dziala taki a taki split to jestem przekonany ze nie za dziala on na Ciebie, poza dobra pompa zadnych wiekszych korzysci..nie o to chodzi.

    Skoro juz to poruszyles to swietnie sie sklada, zauwaz ze my teraz to troche tak jak kulturysci z dawnych lat, nie jemy tyle co zawodowcy, nie bierzemy medykamentow i z trudem starcza nam na suplementy o ile w ogole takie zazywamy. Wiec jesli w tamtych czasach na slabym jedzeniu, 0 ilosci suplementow i malej ilosci innych rzeczy rozrastali sie to czemu chcesz kopiowac treningi wspolczesnych kulturystow? Ty mi powiedz jaki widzisz w tym sens:) bo ja zadnego:) mozesz jesc tone supli i wpuszczac w siebie hektolitry sterydow a i tak Twoja sylwetka nie bedzie nawet ludzaco podobna do sylwetki Twojego dzisiejszego idola.

    Chce tylko przedstawic jasna sytuacje ze o wiele bardziej zblizysz sie do kulturystow z dawnych lat jesli chodzi o wymiary i sile niz z dzisiejszymi:) no chyba ze chcesz chodzic tylko spompowany, Twoja droga:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez NightKing » 22 Sierpień 2010, o 00:21

    Nie wiem czy to było do mnie czy do Micka

    Ja ćwicze dla siebie nie po to żeby upodabniać się do innych
    Zmiany w treningu fajnie na mnie działają dlatego narodził się w mojej głowie pomysł urozmaicenia
    Mase robiłem już dosyć długo właściwie to ta siła co teraz leci to było jedyne porządne urozmaicenie, wcześniej zmieniałem tylko plany, teraz chce lekko zmienić nastawienie, spróbować czegoś nowego

    Chyba się dalej nie rozumiemy :D
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez rafimoc » 22 Sierpień 2010, o 09:06

    Do Micka.

    Night ja Cie rozumiem, ale czy jestes zadowolony ze swojej wagi?? jesli nie to rob mase, tylko odpowiednio ja uloz aby spelnic swoje cele.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Czy to ma sens...

    Postprzez Michał » 22 Sierpień 2010, o 10:31

    NightKing napisał: poprostu marzy mi się trening na pow 25+ sam nie wiem :D


    to nie przeszkadza w masie :)
    Zrob przysiady na 20 czy 25 powt to zobaczysz jaka pompa i jak nogi rusza. A ile tescia przepompujesz z nog do reszty ciala to juz swoja droga :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron