Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Pytanie o redukcje:

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Damus1911 » 13 Sierpień 2010, o 14:22

    masz racje w jednym ze cukier lepiej zastepowac miodem jest duzo takich zamiennikow, ktore powinnismy stosowac w diecie
    Damus1911
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 12 Sierpień 2010, o 19:35
    Miasto: Poznań

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Damus1911 » 13 Sierpień 2010, o 14:29

    no i chce jeszcze powiedziec ze esto dobrze robi jedzac ostatni posilek o 19; nie spotakalem sie z wypowiedzia lub artykulem ktory radzi spozywac ostatni posilek o 21 czy nie wiadomo o ktorej bo co prawda nasz organizm potrzebuje wartosci odzywczysz przez 24h na dobe ale nie az tyle w trakcie snu co w ciagu dna, bo w dzien pracuje mozng, miesnie caly organizm a podczas snu pracuje mozg, i o polowe mniej miesnie ktore nie pobieraja juz tak duzej ilosci energi
    Damus1911
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 12 Sierpień 2010, o 19:35
    Miasto: Poznań

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez esto » 13 Sierpień 2010, o 14:30

    thegame napisał:Węgle złożone na noc - niektórzy szamają, ale proste??? pierwsze słyszę, micek coś pokręciłeś chyba :D.
    Ten testosteron to saa? czy co? bo tak jesteś chłopak nie ogarnięty, że nie wiem jużo czym ten temat. O treningu, suplach, dopingu czy diecie?? XD

    hehe sorry kolego, zaczynajac ten temat zapytalem o bieg, i jego efekty, i w informacji podałem ze staram trzymac sie diety, i podalem suplementy jakich mam zamiar uzywac
    Awatar użytkownika
    esto
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 26
    Rejestracja: 11 Marzec 2010, o 00:12
    Miasto: Kłodzko
    Data urodzenia: 16 08 1989

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Lord » 13 Sierpień 2010, o 15:34

    Damus1911 napisał:masz racje w jednym ze cukier lepiej zastepowac miodem jest duzo takich zamiennikow, ktore powinnismy stosowac w diecie



    On napisał że poleca miód na noc do sera a nie żeby zastępować miodem cukier
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Micek195 » 13 Sierpień 2010, o 18:49

    Micek195 napisał:zgadza się tłuszcze i białko to tez rewelka jesli chodzi o mase ale inaczej jest gdy jestes na redukcji.
    wszytsko zalezy od snu.kiedy kładziesz sie spac i zanim zasniesz i wpaniesz w faze ren twój organizm pracuje ciągle tak samo co znaczy że potrzebuje tyle samo energii jak wtedy gdy np ogladasz tv zmniejszony pobór energii zaczyna się dopiero wtedy gdy wpadasz w sen długofalowy i orgaznim wychamowuje.to dlatego jak nie raz sie położysz na godzine to wstajesz bardziej zmeczony niz gdy się kładłeś.mówiąc krótko przez te poczatkowe 2godz twój orgaznim nadal potrzebuje energii później gdy wpadasz w sen długofalowy zaczyna się rola białka która zabespiecza organizm przed nocnym katabolizmem.


    michał juz wczesniej ci to wyjasniłem i nie pier***.

    dlaczego tu kurka wodna nie ma multi cytowania;/
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Micek195 » 13 Sierpień 2010, o 19:01

    Damus1911 napisał:Micek195
    banan jest dobry po treningu a nie na noc poczytaj sobie chcesz moge ci zamiscic diete akurat raczej dla zalozyciclla tematu, bo prawdopodobnie ma wysokoa wrazliwosc na insuline pozniej jak znajde ta ksiazke dam wam 2 przyklady diety, a pozatym zle piszesz o boalu gdyz spozywasz ok 20-30g bialka ale z to twoj organizm przezwaja jakies 2-4g poczytaj, no i bialko jest bardzo wazne w dicie bo ok. 20-30% to wlasnie bialko czyli bardzo duzo bo 70% to woda, no i nie sadze ze spozywasz tylko 2 g bialka


    tak banana mozna jesc tylko po treningu...pewnie też jak skonczysz trening to nie możesz wypić szklanki soku?hm bo tak napisali gdzies tam cos tam...

    wiesz o tym że są różne rodzaje bialka? normalne białko powiedzmy z miesa trawi się ok 3godz a w twarogu masz takie białko jak kazeina które zabezpiecza organizm przed kataboloizmem na więcej noiz 6godz jest to białko wolnowchłanialne.dlatego poleca się takie produkty na noc.chyba jednak bedziesz musiał doczytac troche:)
    co do spozywania są rózne teorie i różne organizmy aktualne badania mówią ze 3g białka to maximum ale biora cpod uwagę staz i wiek zawodników te liczby sie zmieniaja bo organizm przystosowuje sie do takiej ilości białka i innych makroskładników i tym sposobem po wilu latach prób i błedów np na sz polski zawodowiec Robert Piotrkowicz spozywa od 5 do 6g białka na kg masy ciała:)
    pozdro pany i jak chcecie szamac tylko białko na noc i rano wstawać osowialym to proszę bardzo;)są rózne szkoły a ja wyrażam swoje zdanie na ten temat:)

    ---------OFF-----------
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Michał » 13 Sierpień 2010, o 19:25

    multicytowanie jest :) jak dajesz w prawym gornym rogu normalne cytowanie czyli opcje "quote" to wtedy masz na samym dole nowe okienka i tam tez dajesz "quote" i cytuje kolejna wypowiedz. Moze mnie zrozumiales :)
    Co do tych wegli prostych na noc to niestety mi nie wytłumaczyłes :)
    Rozumiem zjesc wegle zlozone razem z twarogiem ktory zawiera kazeine jak pisales ale nie proste :)
    Co do faktu ze Piotrkowicz je 5-6 g bialka to kwestia saa i nam amatorom sie ta opcja nijak ma do rzeczywistosci :)
    Pozdro Micek i tez wyrazam swoje zdanie :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Lord » 13 Sierpień 2010, o 19:28

    ja tam jem na noc białko i jakoś rano osowiały nie wstaje
    Owszem są różne szkoły ale nikt nie je węgli prostych na noc :D
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez Micek195 » 13 Sierpień 2010, o 21:14

    ja jem:)widzisz zalezy od osoby,wiesz juz ze nie naleze do tych osób które martią się o tluszcz,mam tak szybka przemianę materii że nie zaszkadzą mi węgle na noc a rano wstaje rzeźki i wyspany,to już zostało potwierdzone że sama kazeina na noc to nie najlepsze rozwiązanie ale jak mówie różne szkoły rózne organizmy:)

    Michał a co do tłumaczenia co do wegli prostych to przeczytaj moja wypowiedz o śnie i zasypianiu która zacytowalem wyżej,włąsnie z powodu tego hamulca który włącza organizm gdy wpada w sen długofalowy zjadam takie posiłki(zjadałem jak jeszcze cwiczyłem teraz w tym momencie jem kalafior z zieleniną i chlebem i popijam multiwitaminą hehe)mi słuzyły takie posiłki zwżając na to że budze się z zegarkiem w ręku po6godz i dalej nie spie,doskonale spełnia się ta metoda.ale skoro kogos to bardziej interesuje to dlaczego nie spróbować?2-3 dni z takimi posiłkami was nie zaleja ale już po tym czasie powinniscie zauważyc różnicę skoro ja zauważylem nie namawiam ale spróbować warto to nie zrobienie 200przysiadów po przebudzniu tylko 2 łyżki miodu do serka wiejskiego:)
    pozdro
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Pytanie o redukcje:

    Postprzez rafimoc » 13 Sierpień 2010, o 21:22

    Juz Ci cos mowilem o tej dziecinadzie, prowokuj dalej co watek...wplataj kwestie niezwiazane z tematem i wylatujesz z hukiem!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron