Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Trening na metanabolu

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez rafimoc » 1 Marzec 2011, o 17:09

    Chyba nawet nie wiesz o czym piszesz.

    Wiekszosc ludzi jest wrecz nasiaknieta kortyzolem, ale trudno sie dziwic skoro tak nie umiejetnie ingeruja w swoja gospodarke hormonalna, serwujac trening nog tylko raz w tyg, a reszta tygodnia to odpoczynek...bo trening samej klatki to sielanka w porownaniu z samymi przysiadami! gdzie na klatke ludzie laduja po 5-6cw (takie oszolomy) a jak zrobia same przysiady to juz im sie kreci w glowie, sztanga zgniata ich barki, narzekania ze sa poobcierani itp. albo wiesz po co trenujesz albo nie. Chcesz byc delikatnym chloptasiem to zaserwuj sobie mega ilosc maszyn na treningu, ale nie oczekuj ze w razie ewentualnej przerwy taka masa miesniowa (przesycona sarkoplazmą) sie uchowa.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez Huno » 1 Marzec 2011, o 19:00

    To ile razy w tygodniu proponujesz robić przysiady i MC? Bo rozumiem, że te dwa ćwiczenia najwięcej jakichś tam hormonów odpowiedzialnych za budowę mięśni wydzielają.
    Awatar użytkownika
    Huno
    Starszy sierżant
     
    Posty: 369
    Rejestracja: 27 Luty 2011, o 21:44
    Pochwały: 4
    Miasto: Nakło nad Notecią
    Data urodzenia: 08 02 1995

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez rafimoc » 1 Marzec 2011, o 19:19

    oczywiscie w systemie FBW
    3x w tyg musza byc przysiady - rozne.
    1 dzien tylnie
    2 dzien przednie
    3 dzien juz np niech to bedzie wykrok statyczny ze sztanga na barkach lub wysoki step na lawke ze sztanga na barkach

    MC : przynajmniej 2x w tyg
    Klasyk
    Rwaniowy
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez daniejek20 » 2 Marzec 2011, o 21:41

    Wiecie co żal mi się robi jak to czytam koledzy. Wy ku....wa niby macie tą wiedzę ale strasznie ograniczoną do pewnej granicy. Nie chce was cytować bo to niema sensu najmniejszego i poprawiać gdzie macie pustki. Tak naprawdę to ja konto fikcyjne założyłem już dawno na tym forum i właśnie staram się pisać jak amator i zaczynam różne dyskusje ale jeszcze ani jednej sensownej odpowiedzi tutaj nie usłyszałem !!!! Tyle wam powiem ciancy jesteście!!!!

    Ja jestem instruktorem teraz malutkiej grupki bo tylko pięcioro chłopaków ale ja ich trenuje typowo pod zawody. Ale jeszcze jakiś rok temu byłem instruktorem w pewnej Londyńskiej wysoko ceniącej się siłowni pracowałem tam ponad 7 lat. Ale wiedza na temat kulturystyki jaką tam zdobyłem...., to wasza do mojej nawet do stóp nie dosięga.


    Panowie powiedzcie mi dlaczego ćwiczenie na metanabolu codziennie jest nieteges jak wy to sądzicie?? Ja się z tym w ogóle nie zgadzam. Miałem kiedyś takiego gostka który w wieku 19 lat miał takie efekty jakich wy wszyscy się za całe życie nie dorobicie. A a jak to robił jadł metę i ćwiczył dzień w dzień po jednej serii na partię i kończył trening. Do tego odpowiednia dietka jakieś białeczko, a w ciągu miesiąca 11-13kg przybierał. Potem redukcja tłuszczu i wyglądał jak Apollo.


    Przepraszam za mój styl pisania ale ja nie potrafię pisać pięknych zdań po Polsku ponieważ nie jestem rodowitym polakiem a do tego większość czasu za granicą spędzam.

    Pozdrawiam : Abend
    Awatar użytkownika
    daniejek20
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 26 Styczeń 2010, o 15:11
    Miasto: Jaworzynka
    Data urodzenia: 21 11 1992

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez rafimoc » 2 Marzec 2011, o 22:56

    super, wlasnie dlatego gleboko gdzies mam takich instruktorow, chcesz porozmawiac na fachowe tematy? Czy bedziesz sie madrzyl,ze niby masz wiedze?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez Kwachu » 2 Marzec 2011, o 23:05

    rafimoc -nie uogolniaj znam ludzi po kursach z wiedzą na poziomie, doktorzy tesz mają na ten temat :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez rafimoc » 2 Marzec 2011, o 23:14

    dobra, ale ja tu widze typa co uwaza sie za instruktora, wiec z checia moge podyskutowac - czy odniosilem to do ogolu?? KONKRETNIE DO JEGO PERSONY I "INSTRUKTOROW" jego pokroju.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez daniejek20 » 3 Marzec 2011, o 12:06

    rafimoc dziecko w czym ci mam pomóc

    Zadaj jakieś pytanie postara się odpowiedzieć na tyle na ile potrafię
    Awatar użytkownika
    daniejek20
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 26 Styczeń 2010, o 15:11
    Miasto: Jaworzynka
    Data urodzenia: 21 11 1992

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez rafimoc » 3 Marzec 2011, o 12:28

    haha:)ha,ha,ha....

    slucham wiec, jakie cwiczenia powoduje ekstencje barkow a jakie hiperextensje grzbietu:)

    i latwiejsze: jak rozkladaja sie sily przy cwiczeniu perfect curl a jak przy barbell curl i ktore z nich jest efektywniejsze dla budowania biceps brachii :)

    ps. tego na google nie znajdziesz.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Trening na metanabolu

    Postprzez Marchewka » 3 Marzec 2011, o 16:16

    To jakas prowokacja... żaden ceniący się instruktor nie postępowałby w ten sposób. A instruktor który poleca mete byle jakiemu Kowalskiemu spod 5 to już jest komedia.

    Daniejek skoro wiesz wszystko i się mądrzysz, wiesz co jest dobre a co nie i nikt nie zmieni twojego zdania to po co się pytasz co myślimy...

    Jeśli tylko udajesz " początkującego " to może ci jeszcze uwierzymy ale to co masz w profilu wpisane to pff.. : "MC - nie trenuję" lol.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron