Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Dieta

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dieta

    Postprzez Fryzek » 30 Grudzień 2009, o 15:16

    Ale nie rozumiem co Wam przeszkadza piana i grudki w ostrowi? Czy powoduje jakieś efekty uboczne zażywania? Nie. To ma działać a nie wyglądać czy nawet idealnie smakować. Za tą cenę jak najbardziej się nadaję, przynajmniej dla mnie. Bo nie jestem bogaczem i nie stać mnie na 5kg białka nitrotecha, a mogę za to mieć sporą ilość ostrowi, która jest produktem gorszej jakości, ale spełnia oczekiwania.

    Apropo białka na noc, chyba logiczne, że żadne białko nie będzie się wchłaniało 8 godzin, ale ważne jest to, że podczas snu nasz organizm jest maksymalnie wyciszony i w stanie odpoczynku. Nie pali tyle energii co podczas codziennych czynności, więc okno kataboliczne się zapełnia.
    Awatar użytkownika
    Fryzek
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 00:32
    Pochwały: 1
    Miasto: Miastko
    Data urodzenia: 29 09 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dieta

    Postprzez Litwin81 » 30 Grudzień 2009, o 15:22

    Ja nie narzekam :D a na noc żadne białko w formie odżywki nie ma sensu,najlepiej chudy twaróg zjeść(dużo kazeiny)
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Dieta

    Postprzez Fryzek » 30 Grudzień 2009, o 15:24

    Są odżywki typowo na noc...
    Awatar użytkownika
    Fryzek
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 00:32
    Pochwały: 1
    Miasto: Miastko
    Data urodzenia: 29 09 1991

    Re: Dieta

    Postprzez Michał » 30 Grudzień 2009, o 15:32

    owszem sa ale lepiej sprawdza sie moim zdaniem twarog. Ja dodaje jeszcze pare rzeczy do smaku :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Dieta

    Postprzez Kwachu » 30 Grudzień 2009, o 15:33

    Fryzek - czytaj dokąłdnie cały temat to znajdziesz odpowiedz, nie będe pisał tego samego jeszcze raz. Jak cię nie stać to kup mięso lepiej na tym wyjdziesz.
    Kreatyna: na jakiej podstawie są to oni w stanie określić, każdy jest inny inna dieta(jeśli w ogóle występuje) inny cel treningów, predyspozycje genetyczne, przebyte cykle, przerwa po ostatnim cyklu itd. Do tego częste opis z czym najlepsi łączyć ten suplement na to łapią się młodzi ludzie.

    Ja nie mowie za oceanem duża część to tez nie wypał, ale są odzywki i suplementy godne uwagi, których zadna polska firma nie oferuje

    Ja juz w jednym ztematów wypowiedziałem sie na temat posiłku przed snem i sera białego
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Dieta

    Postprzez Litwin81 » 30 Grudzień 2009, o 15:40

    Na podstawie średnich wyników się wypowiadają,pamiętaj że kreatyna to najlepiej pzrebadany suplement na rynku.Są w usa suple lepsze niż u nas bo jest pewien paradoks,nie można pewnych suplementów wyprodukować bo nie dostałbyś zgody gisu lub sanepidu,ale handlować nimi można(tzn. do stycznia 2010)dlatego suple z usa mają taką dobrą opinie.Dodatkowo dochodzi problem zanieczyszczenia supli ph,przez to właśnie że jest tam tyle firm,dosypują"gratisy"by się wypromować,u nas jest zbyt rygorystyczny nadzór by to przeszło.Piszesz że są smaczniejsze białka i się nie pienią,do nie dawno Dymatize było mega marką chwaloną pzrez wszystkich,a potem wyszło że kłamali ze składem,było dużo wegli i dlatego ich białka były takie smaczne,na 78% deklarowanego białka mieli tylko 67% a to już prawie gainer typu bulk :P
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Dieta

    Postprzez Kwachu » 30 Grudzień 2009, o 15:54

    Nie można pakowąć wszytskich do jednego worka,Dymatize zrobiło wałek ale nie można odrau mówić ze firma X tez tak robi.
    Średnia wyników w praktyce nie zawsze się sprawdza, nie mam poprostu zaufania do polskich firm.
    Czy chłop wazący 120kg zrobi 5kg masy w miesiac?
    Czy chłop wązący 60kg zrobi 5kg masy w miesiac?
    I jeszcze jedno pytanie czy te badania maja wtedy sens
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Dieta

    Postprzez Litwin81 » 30 Grudzień 2009, o 16:57

    Ja przygotowując się do egzaminów wydolnościowych na awf na samej kreatynie przytyłem 3 kg,mój kumpel robiąc siłe 5 kg,jak widać są pewne granice poniżej której efekty nie schodzą.Kwachu przeczysz sam sobie,bo piszesz że nie można firmy x traktować na równi z firmą y,która to zrobiła wałek a sam wrzucasz do jednego worka wszystkie polskie firmy.Nie mam zamiaru nikogo namawiac do polskich firm,bo nic z tego nei mam,po prostu cenie ludzi otwartych na argumenty i wkurzają mnie sztuczne mury.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Dieta

    Postprzez Kwachu » 30 Grudzień 2009, o 17:05

    Tyjecie od kreatyny czy od diety?
    Wałki swoją droga a poziom suplementów swoją.
    Najlepiej niech każdy zostanie przy swoim zdaniu, ja w żaden sposób od początku nie miałem cie namawiać do odzywek za oceanu.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Dieta

    Postprzez Litwin81 » 30 Grudzień 2009, o 17:19

    Tyje się od kreatyny w sposób pośredni,gdyż dzięki większym zasobom energetycznym robisz cięższy trening,bardziej niszczysz włókna mięsniowe,później musisz dostarczyć więcej składników odżywczych by je naprawić i nadbudować,a wiadomo że gdybyś nie jadł kreatyny nie miałbyś sił na tak cieżki trening tylko dzięki diecie.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron